busmodels.net 

makete autobusa

Autoprevoznici

 

Srbija:

ATP "Vojvodina" - www.atpvojvodina.co.yu
Lasta - www.lasta.co.yu
Dunavprevoz - www.dunavprevoz.co.yu (Adresa ispisana na autobusima, ali sajt ne radi)
Suboticatrans - www.sutrans.co.yu
SP Lastra - www.lastra.co.yu
Severtrans - www.severtrans.co.yu
Nisekspres - www.nis-ekspres.co.yu
Stup - www.stup.co.yu
Raketa - www.raketa-mr.co.yu
GSP Beograd - www.gsp.co.yu
Autosaobracaj - www.autosaobracaj.co.yu
GSP Novi Sad - www.gspns.co.yu
Easy Tours - www.easy-tours.net
Putnik - www.putnik.com
Nenex Trade - www.nenex-trade.co.yu
Oktopod - www.oktopod.co.yu
Palma - www.palmatravel.co.yu
Autoprevoz Cacak - www.autoprevoz.co.yu
Zeleznice Srbije - www.zeleznicesrbije.com

Crna Gora:

Autoboka - www.autoboka.com
Autosaobracaj - www.autosaobracaj.com

Hrvatska (Zahvaljujemo se AutobusiHR):

ZET - http://www.zet.hr/
GPP Osijek - http://www.gpp-osijek.com/_pocetna.asp
Promet Split - www.promet-split.hr/
Autotrolej Rijeka - www.autotrolej.hr
Pulapromet - www.pulapromet.hr
Libertas - www.libertasdubrovnik.hr
Autotransport Karlovac - www.atsk.hr
Čazmatrans - http://www.cazmatrans.htnet.hr/Putnicki_promet.htm
Presečki - http://www.presecki.hr/putprijevoz.htm
Samoborček - http://www.samoborcek.hr/bus.cgi
Brioni - www.brioni.hr
Autoprometno Poduzeće Požega - www.app.hr
Autobusni Promet Varaždin - www.ap.hr
Liburnija Zadar - www.liburnija-zadar.hr
Contus Zadar - www.contus.hr
Promet Makarska - http://www.promet-makarska.hr/
Panturist Osijek - http://www.panturist.hr/
Croatia Bus Zagreb - http://www.croatiabus.hr/
Autopoduzeće Imotski - www.autopoduzece-imotski.hr
Slavijatrans Petrinja - www.slavijatrans.hr
AutoPromet Sisak - http://www.auto-promet-sisak.hr/putnicki.shtml
Autotrans Rijeka - wwww.autotrans.hr

BiH:

Globtour Medjugorje - www.globtour.com
Autoprevoz-Bus Mostar - www.autoprevozbus-ba.com
Kompas Sarajevo - www.kompas-sarajevo.com
Salinea Orašje - www.salinea.net
Autoherc Čapljina - www.autoherc.tel.net.ba
Centrotrans Sarajevo - www.centrotrans.com
Transturist Tuzla - www.transturist.com

Slovenija:

Ljubljanski potniški promet - www.lpp.si
Globtour - www.globtour.si
Connex (Veolia Transport) - www.connex.info

Nemacka:

Touring - www.deutsche-touring.com
Berlin Linien Bus - www.berlinlinienbus.de
MBZ - www.mietbuszentrale.net