Logo

Na danasnji dan...

Pitanja i obaveštenja vezana za sajt.

Na danasnji dan...

Postod Luka » Uto Nov 11, 2008 11:29 am

...pre tacno 2 godine, lansiran je sajt Autobusi.NET, sa probnim domenom (ne secam se kako je tacno isao), da bi 13.11. zvanicno dobio ime Autobusi.NET i razvio se u jedan veliki portal, sa velikim brojem posetilaca i clanova.

Stoga, srecan nam 2. rodjendan!! :) :)
Luka
Gazda
 
Postovi: 409
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:36 pm
Lokacija: Novi Sad

Na danasnji dan...

Sponzor

 

Postod s215hdh » Uto Nov 11, 2008 11:38 am

Srecan rodjendaaaaaaaaaaaaaan :) Da sajt i forum pozive i da okupe sto vise dobrih ljudi! Jel ovo znaci da moramo da se napijemo veceras? :)
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod sanos_a » Uto Nov 11, 2008 11:41 am

sreken rodenden Autobusi.NET. Vecer mora da se proslave rodendenot :wink:
Image
Prof. Dr. Sanos Avtobusovski redoven profesor na univerzitetot AUTOBUSI.NET
sanos_a
Član
 
Postovi: 10974
Pridružio se: Pet Feb 29, 2008 11:40 am
Lokacija: Kocani Makedonija

Postod cone » Uto Nov 11, 2008 11:45 am

Auuu, zar je već prošlo dve godine?! :shock:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod volvos » Uto Nov 11, 2008 12:26 pm

Moram ovo reci,Autobusi .net je jedan sajt za koji sam sasvim slucajno saznao.Googlajuci po netu,naletim na par fotki a dole link autobusi.net,odem ti ja tamo i prvo sam jedno vreme samo skidao fotke sa galerija a onda isao na download filmova koji su se tamo i tada nalazili.Posle nekih tri nedelje odem na forum i imam sta da vidim :D U vecini tema se diskutovalo o GSP-u Novi sad.Kada sam se pojavio na forum rekao da sam vozac GSP-a pocela su da me obasipaju pitanja na forumu i tako isto na PP poruka.Od tada sam postao zavisnik ovog naseg portala.Moram reci da sam na njemu stekao mnogo prijatelja sa kojima se i danas druzim i nadam se da ce tako ostati..Ziveo Autobusi.net
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod volvos » Uto Nov 11, 2008 12:27 pm

Da,hteo sam reci da bi bilo lepo da svaki clan ovde napise nesto o nasem forumu i kako je saznao za njega
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod Stefan Bgd » Uto Nov 11, 2008 1:26 pm

Prvo da čestitam drugi rodjendan našeg foruma Autobusi.net :!: :D :D :D
Ja sam na sličan način kao Volvos došao do ovog foruma.Internet sam dobio tek u oktobru prošle godine.Pošto sam zaludjenik u Ikarbus,tražio sam slike Ikarbusovih vozila i vozila GSP-a Beograd na Google-u,našao sajt autobusi.net,i rešio da se odmah učlanim.Bilo je to u novembru prošle godine,tada je u funkciji bio još onaj stari forum.Nedugo zatim,forum je oboren,tako da nisam stigao da dam veći doprinos na starom forumu.Onda ste u februaru otvorili ovaj drugi,novi.Ja sam se registrovao 3.marta i odmah rešio da dam doprinos i podsticaj ovom forumu.Za svo ovo vreme,stekao sam mnoštvo sjajnih drugara,sa kojima se upoznao,i sa kojima sa u stalnom kontaktu.Drago mi je da postoji nešto ovako lepo kao što je naš forum.
Živeo sajt i forum Autobusi.net :!: :!: :!:
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod s215hdh » Uto Nov 11, 2008 1:54 pm

Ja sma za forum saznao slucajno, preko starog i mog jako dobrog prijatelja Ferdinanda, nama poznatog kao Pedja :)! Nismo se on i ja dosta dugo bili culi pre toga, i eto u prici on mene pita da li idem na autobusi.net? Ja rekoh, ne sta ti je to? Kad mi je objasnio, istog momenta sam otisao. Secam se, taj dan sam radio na nekoj pumpi, smrzao sam se bio nevidjeno i jedva cekao da legnem da spavam da bih ikako normalan ustao sutra za novi radni dan, medjutim, zaglavio sam bio na forumu do ihahaj u noci :) Secam se, tada sam cekao produzenje vize, prilicno dugo, bio primoran da se sedim u Becu i autobusi.net me je spasio, ulepsao mi dane. Prvom prilikom kada sam dosao, upzonao sam Coneta, Rashu01, Volvosa, i Slobu. Ubrzo potom i Sad_mi_je_javljeno i Luku i tako redom...Znaci clan sam negde oko godinu dana... A eto, danas da mi neko kaze da mi prodje dan bez foruma, pa rekao bih da je lud covek... Drago mi je da postoji, upoznao sam stvarno puno dobrih ljudi i danasnjih prijatelja, a nadam se da cu upoznati jos...

Ziveli mi svi i lepo se druzili!
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod Sloba » Uto Nov 11, 2008 2:06 pm

Sretan nam rođendan!
Ne mogu da verujem da ima dve godine! Ali stvarno!
Ja sam za one koji ne znaju, bio treći član, a za ovo sam saznao dok sam Googlao slike autobusa pod search "autobusi" . I odjednom iskoči www.autobusi.net ja dođem i prvih nekoliko meseci bio je samo sajt, a onda ste lansirali forum koji nam je često padao. Ja sam u svakoj sekciji bio moderator.
Još jednom pozdravljam ideju otvaranja foruma i čestitam nam rođendan. Sretno na dalje!
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod milos265 » Uto Nov 11, 2008 3:10 pm

I kod mene je slicna prica kao i kod vecine. Pretrazivao net, skidao slike i naleteo na link, overio sajt, video da to nije tako lose i registrovao se na forum. Na forumu sam skoro godinu dana i sto rece Dule, tesko mogu da zamislim dan a da ne svratim barem jednom na forum da vidim sta se desava. Sa nekolicinom ljudi sa foruma kontaktiram putem p.p i sms-a ali sam zahvaljujuci svom nenormalnom radnom vremenu i nedostatku slobodnog vremena uspeo da se vidim samo sa jednim covekom, ali vrednim, naravno, a to je Dule, u narodu poznat i kao s215hdh! I to je bilo vidjenje na bukvalno pet minuta i to gde drugde nego u busu. I moram da ga pohvalim, dobar je decko iako vozi SETRU! :lol: Nadam se da cu uskoro upoznati jos ljudi koji su aktivni forumasi, neki su planirali da navrate kod mene na liniju pa se nismo uskladili sa vremenom, neki su trenutno prehladjeni, pojedinci samo protutnje kroz Beograd pa zbog obaveza ne stignu i tako, ali stvarno ekipa je jako sarena i zanimljiva i mislim da ovaj forum opravdava svrhu svog postojanja, jer se putem njega povezuju ljudi koji imaju slicna interesovanja. Ja zelim svima nama da nam pozivi forum jos dugo, dugo, a gazde bi mogle da se otvore za pivo! :wink:
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod volvos » Uto Nov 11, 2008 3:25 pm

milos265 je napisao:I kod mene je slicna prica kao i kod vecine. Pretrazivao net, skidao slike i naleteo na link, overio sajt, video da to nije tako lose i registrovao se na forum. Na forumu sam skoro godinu dana i sto rece Dule, tesko mogu da zamislim dan a da ne svratim barem jednom na forum da vidim sta se desava. Sa nekolicinom ljudi sa foruma kontaktiram putem p.p i sms-a ali sam zahvaljujuci svom nenormalnom radnom vremenu i nedostatku slobodnog vremena uspeo da se vidim samo sa jednim covekom, ali vrednim, naravno, a to je Dule, u narodu poznat i kao s215hdh! I to je bilo vidjenje na bukvalno pet minuta i to gde drugde nego u busu. I moram da ga pohvalim, dobar je decko iako vozi SETRU! :lol: Nadam se da cu uskoro upoznati jos ljudi koji su aktivni forumasi, neki su planirali da navrate kod mene na liniju pa se nismo uskladili sa vremenom, neki su trenutno prehladjeni, pojedinci samo protutnje kroz Beograd pa zbog obaveza ne stignu i tako, ali stvarno ekipa je jako sarena i zanimljiva i mislim da ovaj forum opravdava svrhu svog postojanja, jer se putem njega povezuju ljudi koji imaju slicna interesovanja. Ja zelim svima nama da nam pozivi forum jos dugo, dugo, a gazde bi mogle da se otvore za pivo! :wink:


Neka oni donesu ja cu moje lako otvoriti :wink:
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod Luka » Uto Nov 11, 2008 3:50 pm

E, a kako je sajt nastao? Te davne 2006. stize meni mail od izvesnog Sase Conica i kaze covek da je iz Novog Sada, a video je da sam stavljao njegove slike na prijevoz.hr :) Onda sam tek skontao da je on vlasnik busmodels.net i tu se jos vise odusevio.. I dopisivali smo se mi tako jedno vreme, dok se jedno vece nismo nasli, secam se u Big Blue smo otisli i slozili se da napravimo sajt.. I od one male prcvarnice, evo u sta smo se pretvorili :)

Znaci, da nije bilo Maria i prijevoz.hr-a, ne bi bilo ni nas ovde, kako zbog upoznavanja, tako i zbog tehnicke pomoci pri pokretanju portala..
Ovom prilikom zelim da mu se veliko zahvalim, ako kojim slucajem bude citao ovu poruku, da nije njega, ko zna dal bi se mi sad druzili! :)

Pozdrav!
Luka
Gazda
 
Postovi: 409
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:36 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod profa_chb » Uto Nov 11, 2008 3:56 pm

srećan nam rođendan :) ja sam isto slučajno našao forum, a inače ranije nisam voleo forume :lol: , učlanio sam se da bih mogao da čitam, ali me je neko (stefi) svojom greškom u nabrajanju vozla na 26 inspirisao da uletim u rasprvu :) :lol:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Goran sk » Uto Nov 11, 2008 4:13 pm

srecan rodjendan Autobusi.NET :D i jas sam slucajno nasao ovaj forum kao i vecina od nas,u prvo vreme sam citao i posmatrao i normalno uzivao sve dok nije forum pao,tako da kada je ponovo proradio registrovao sam se i tako ide do dan danas.eto danas koristim svaku slobodnu priliku da sam na autobusi.net i da nesto doprinesem,i nadam se da ce to dugo trajati :D
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23044
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Postod Marko » Uto Nov 11, 2008 4:16 pm

Pridruzuje se cestitkama za drugi rodjendan :lol: :lol:
Moja prica je slicna vecini , na forum sam naleteo slucajno u februaru ukucao autobus izasli su mi razni sajtovi . Na ovom sam forumu se zadrzao vise i posle manje vremena odlucio da se uclanim i dam svoj mali doprinos .
Do sada sam upoznao Volvosa i Stefa nadam se da cu imati prilke da upoznam druge clanove . Pozdrav Marko
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Sledeća

Povratak na WWW

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost