Logo

Na danasnji dan...

Pitanja i obaveštenja vezana za sajt.

Postod Kassbohrer » Uto Nov 11, 2008 4:23 pm

Srećan drugi rođendan i akobogda da ih još mnogo proslavimo.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Sponzor

 

Postod sasa-74 » Uto Nov 11, 2008 4:23 pm

pre ovog foruma sam pratio desavanja na Prijevoz .hr a za autobusi net forum sam saznao slucajno kucajuci moje prezime u Google i izadje ni manje ni vise nego tema na forumu i to ne proslom nego predproslom. i onda sam maltretirao Negasa da postavi slike jer je otvorio temu i zakljucao je a nigde ni jedne slike o mom busu (inace ni on nije znao da sam to ja ). A tako me nahvalio da nisam mogao da se prepoznam u temi :mrgreen: Sa foruma znam Duleta i Stoleta koji su mi bili u poseti a Boru Negasa znam jos kad je bio da slika Tama pre par godina.Forum je dobar i posecujem ga svaki dan, i pored novih reci koje me uci Cone :roll: ima sta da se nauci i od ostalih clanova koji su ok i jedva cekam da ih upoznam i da ne zaboravim srecan rodjendan i da traje jos dugo dugo !!!
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod Sashco » Uto Nov 11, 2008 5:33 pm

Bila je polovina maja meseca 2007 kada sam se uclanio na prvobitnu verziju foruma autobusi.net i postavio prvu fotku. Evo bas kopam po mailovima da vidim datum, 14. maj 2007. to je to. Sve ostalo je zavisnost jer bar 5 puta dnevno posetim forum.
4 dana nakon uclanjenja sam razmenio prve mailove i fotke sa Negasom i onda je pocelo zahuktavanje. Zbog buseva sam ubrzo kupio i novi digitalac i eto ucestvujem koliko god mogu uglavnom sa fotografijama. Lepo se druzimo ovde na forumu i extra bi bilo da se za sledeci Beotruck okupimo u nekom dogovorenom terminu.
Srecan rodjendan i da ih slavimo jos mnogo jer ovaj portal/forum to zaista zasluzuje :!:
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Postod The_Mladen » Uto Nov 11, 2008 9:06 pm

Heh kako brzo vrijeme leti...... SRETAN RODJENDAN autobusi.NET!!!!

Ja sam na ovoj stranici i forumu prakticno od njenog osnivanja. Za stranicu sam saznao od Luke. Ja sam clan auto.ba foruma, i bas u vrijeme pokretanja autobusi.NET stranice sam imao jednu jako zustru raspravu na auto.ba o brzini autobusa. Tada mi je Luka (valjda je citajuci zakljucio da sam ljubitelj autobusa) poslao PM na auto.ba gdje me je pozvao da se prikljucim forumu. Tako sam kao jedan od prvih clanova sajta dobio i moderatorsku titulu.......

Eto tako sam ja postao clan foruma....
The_Mladen
Član
 
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:55 pm
Lokacija: Sarajevo

Postod igibgd » Uto Nov 11, 2008 9:13 pm

Kakva slučajnost :lol: I ja sam za ovaj sajt i forum saznao slučajno.Na Google-u sam ukucao Ikarbus.Izbacio mi je neke slike.Ispod slike sam video da piše autobusi.net , ali mi uopšte nije padalo na pamet da postoji sajt o njima a kamoli ne forum.Kada sam posle par pretraga ukapirao da taj saqjt ima dosta slika o autobusim kliknuo sam da , eto , vidim šta bi to moglo biti.Naime , samo jednim klikom upoznao sam se sa velikim brojem ‚‚kolega‚‚ i zaljubljenika u autobuse.Odmah sam se registrovao i postao član ovog foruma,i nisam se pokajao.

Želim svima da čestitam 2. rođendan ovog sajta i foruma.Živeo www.autobusi.net :D :D :D :!:
Korisnikov avatar
igibgd
Član
 
Postovi: 1454
Pridružio se: Pet Jul 11, 2008 9:06 pm
Lokacija: Beograd

Postod Krle » Uto Nov 11, 2008 9:42 pm

"Bilo je to jednog hladnog, martovskog dana..." :D Pa, jeste, stvarno je bilo tako :D gledao sam buseve na internetu, kad sajt :D Odmah sam se registrovao, pratio sta se desava, i jednog slicnog dana otisao do sajma...A, na sajmu-svasta.Gledam ti ja tako eksponate, kad pored mene prodjose dva zivahna momcica(posle sam "provalio" da je jedan od njih-dragi nam Slobce :D )sa bedzom "Autobusi.net-zvanicna delegacija"
-"Momci, da niste Vi sa sajta?" -"Jesmo, jesmo-tamo nam je stand!" I,tako ja upoznah i cika Coneta, i cika Volvosa, i ostale momke...i, pocelo je :D-5 puta "izadjem" na sajt samo pred pocetak posla, a onda jos 55 :D :D :D i uvek se obradujem i novim slikama i novim tekstovima, a narocito cinjenicom da su ovde stvarno divni ljudi, istinski entuzijasti i zaljubljenici u autobuse, i da je sve nekako bas, bas lepo-drugarski :D Nek ste mi svi zivi i zdravi bar 100 godina! :D :D :D
Krle
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4986
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:55 pm
Lokacija: negde po Srbiji

Postod ik404 » Uto Nov 11, 2008 11:50 pm

Sta reci? Mislim da je dovoljno to da je ovo jedini forum gde sam clan, jer inace ne volim tu modernu virtuelnu komunikaciju, vise sam za zivi kontakt sa ljudima, pa sa foruma sticajem okolnosti poznajem jedino s215hdh, ali mislim da je ekipa sjajna i cekam dan kad cemo se svi sresti i procaskati makar uz to obecano pivo... :D
Ostala prica je standardna... Cestitke svima i srecan jubilej...
:!:
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod CKD-KT4 » Sre Nov 12, 2008 12:17 am

Ohoho, pa srećan rođendan forumu! :)

Meni je u maju ove godine Senke (koga inače znam sa Railserbia foruma, kao i Slobu, Zeku itd.) preporučio ovaj forum, prvenstveno zbog gradskog prevoza u Beogradu.
CKD-KT4
Student saobraćaja
 
Postovi: 1291
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 11:21 pm
Lokacija: Beograd

Postod Luka » Sre Nov 12, 2008 12:29 am

Sve u svemu, jedan "projekat" kojim se ponosim i bas mi je jako drago da cujem koliko svi volite ovu zajednicu i koliko vam znaci!

Hvala na podrsci momci (i devojke)!! :D :D
Luka
Gazda
 
Postovi: 409
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:36 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Sre Nov 12, 2008 9:29 am

Luka je sve ispričao i u moje ime, pa nemam puno da dodam o tome kako je sajt nastao, u svakom slučaju smo se vodili idejom da na našim prostorima nema puno sajtova koji se bave tematikom autobusa, te nam je bila namera da otvorimo taj "prvi domaći sajt posvećen autobusima". Ni Luka ni ja nismo očekivali ovoliku popularnost, jer smo do tada mislili da smo jedine "lude" koje vole autobuse. :D

Ono što bih svakako dodao je da je ova tema nešto najpozitivnije što sam u poslednje veme pročitao na Forumu, da imam osećaj kao da smo se svi skupili oko zamišljene logorske vatre i da pričajući evociramo uspomene na naše početke.

Želim vam svima srećan rođendan našeg sajta uz želju da se i dalje družimo, upoznajemo i širimo članstvo, ne ekspertima, već pre svega dobrim ljudima.
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod DraganNish » Sre Nov 12, 2008 4:20 pm

Logorska vatra a?
A majku mu....di je pivo :( :( :(...
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod Nibus-ja » Pon Nov 17, 2008 1:02 pm

Cestitke i od mene ja sam oko godinu dana na najboljem forumu.Izvinjavam se sto kasnim ali trenutno sad nemam puno vremena da duzim.NEK TRAJE OVAJ NAS FORUM JOS BAR 100godinice a posle ce ga menjamo :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Sloba » Sre Nov 17, 2010 9:48 am

Sretan nam ČETVRTI rođendan!

ŽIVEO FORUM!!! :) :) :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod The Dubster » Sre Nov 17, 2010 10:19 am

Mašala... Naš slavi tek za mjesec dana pola godine :D

Da vam i nam forum poživi još mnogo mnogo i da bude puno dobrih slika, informacija i zabave :) :)
Korisnikov avatar
The Dubster
Član
 
Postovi: 2344
Pridružio se: Ned Mar 21, 2010 5:33 pm
Lokacija: Somewhere beyond

Postod profa_chb » Sre Nov 17, 2010 10:55 am

profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na WWW

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost