Logo

German Truck Simulator

Sve rasprave o virtualnom svetu autobusa.

Postod MILE » Pon Jun 07, 2010 11:45 pm

Igra je odlično urađena sviđa mi se što se počinje radeći za firmu i polako se staje na noge dok se ne osamostališ.

Kamioni se dobijaju preko mejla i kad se uzme kamion onda više nema firme.

Ima li neko link za peč (Engleski ili Srpski)?
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Sponzor

 

Postod shakal » Pon Jun 07, 2010 11:53 pm

ima raznih peceva, ima i za srpski i engleski! Potrazi malo po guglu i rapiserbia.com!Ima i dosta modova za razne kamione itd! imaju i sifre, ali pravi uzitak je bez ikakvih sifri! ja sam je igrao od kad je izasla, pa recimo nedeljno jedno 10 sati i pre nekoliko dana sam konacno presao celu igru, osvojio svih 5 zvezdica i pokupovao sve garaze i zaposlio ljude! Mnogo je dobra simulacija, odradjena je maximalno, spojeno u jedno najbolje iz ETS i 18WOS!
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Postod MILE » Pon Jun 07, 2010 11:57 pm

Ja sam je tek juče dobio i meni je ovo možda i najbolja simulacija koja je izašla još kad bi gradovi bili kao u 18 WOS.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod shakal » Uto Jun 08, 2010 10:08 am

pa da, gradovi su kao u ets, mogli su da budu malo veci, ali dobri su i ovako! I da je malo vise magistralnih puteva :D
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Re: UK Truck Simulator

Postod aleksovski » Pet Jul 02, 2010 1:57 pm

UK Truck Simulator, oficijalnu web-stranu http://www.uktrucksimulator.com
Poslednji put menjao aleksovski dana Pet Apr 13, 2012 7:16 pm, izmenjena 3 puta
Mercedes-Benz. The best or nothing.
Korisnikov avatar
aleksovski
Član
 
Postovi: 1188
Pridružio se: Sub Maj 29, 2010 11:21 pm
Lokacija: Skopje, Macedonia

Postod shakal » Pet Jul 16, 2010 12:19 pm

Da li je neko probao patch 1.4 German truck simulator i da li ima razlika u odnosu na 1.0 verziju gts? Ako neko ima link za free download za patch 1.4 bio bih mu zahvalan da mi posalje link.
Eh da je B-2 Spirit off Misuri stvarno pao u Spacvanske sume...
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Postod shakal » Pet Jul 16, 2010 5:55 pm

evo jednog linka sa puuuuno modova za ovu igru, ima i buseva.

http://playtruck.2bb.ru/viewforum.php?id=41
Eh da je B-2 Spirit off Misuri stvarno pao u Spacvanske sume...
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Postod alexandargh » Ned Jul 18, 2010 1:12 am

Ja sam sad instalirao igru, samo što je bila na nemačkom pa sam morao da tražim patch za engleski. Igra je super, jako slična Euro Truck Simulatoru, sa dodatim kamionima i automobilima iz saobraćaja. Super je što se počinje iz firme. Sviđa mi se što imaju licencu za Man, ali mi je glupo što nisu licencirali i ostale kamione. Isto tako prvi, početni kamion je jako spor i slab. Dobio sam Man-a, koji je užasno spor na autoputu, jedva izvlači 70, svi me zaobilaze. :x
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod shakal » Ned Jul 18, 2010 1:36 am

pa da, na pocetku dobijes slabiji kamion C klasu, ne brini, posle par dobrih tura javice ti se neka druga kompanija i ponudice ti da radis kod njih za veci procenat i dace ti jaci kamion! Ako si nestrpljiv i ne mozes da cekas da se osamostalis postoji sifra za pare :)
Potrazi malo po netu, imas raznih modova, pa tako i mod za prave nazive kamiona i originalne znakove na masci...
Eh da je B-2 Spirit off Misuri stvarno pao u Spacvanske sume...
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Postod alexandargh » Ned Jul 18, 2010 10:43 am

Ma meni je baš zanimljivo da se polako klackam bez šifre. Sa šifrom odmah isprobam sve kamione, i onda mi se više ni ne vozi.
Zanima me da li neko zna kako da dodam svoju muziku u onaj player?
I ako neko može da da link za toj mod za originalne nazive. :D
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod shakal » Ned Jul 18, 2010 1:58 pm

nemam taj link za originalne nazive! kucaj na googlu gts mods izbacice ti svasta! Sto se muzike tice, jednostavno pustis winamp i ukljucis igricu i ide i igra i pesme. :D
Eh da je B-2 Spirit off Misuri stvarno pao u Spacvanske sume...
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Postod profa_chb » Ned Jul 18, 2010 3:58 pm

ili pustiš tranzistor :lol:
Poslednji put menjao profa_chb dana Ned Feb 19, 2012 9:49 pm, izmenjena samo jedanput
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod alexandargh » Ned Jul 18, 2010 4:06 pm

Uspeo sam da napravim, samo treba da se skine convertor za OGG fajlove, i posle se ubaci u njegov folder u documentsu. I sad puštam kao da je radio u kamionu. 8)
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod Sloba » Pet Jul 30, 2010 10:06 pm

Austrian Truck Simulator, kao dodatak za GTS je izašao!

Novosti:
-Mapa koja ima 22 grada.
-Player koji podržava .mp3 fajlove.


Uživajte u slikama a izvor je www.3dartpol.da.ru , odličan sajt odakle dolaze i ove vesti i odlične slike! :D
Image
Image
Image


P.S. Kad smo kod SCS Software, rade na ETS 2 i Extreme Trucker 2. Možete očekivati patch 1.09 za UKTS i GTS.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Sub Jul 31, 2010 12:00 pm

Skinuo, isprobao i prenosim utiske.

Austrian Truck Simulator je simulacija za sebe. Osim Austrije u mapi je Nemačka. Granični prelazi su drugačiji ali nikako realni. Vide se zastave obe zemlje, propisi a sa strane parking. Što se tiče Austrije, u njoj ima 4 grada (Wien, Linz, Salzburg i Insbruck). Postoji novi tip petlje na autoputu sa dve trake gde se odvaja svaka za sebe. Dodali su jedan magistralni put preko planine u blizini Minhena.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

PrethodniSledeća

Povratak na Simulatori

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju