Logo

Nova truck simulacija by SCS Software!

Sve rasprave o virtualnom svetu autobusa.

Nova truck simulacija by SCS Software!

Postod Sloba » Pet Apr 16, 2010 10:43 am

Naš, dragi nam, SCS Software je najavio novi nastavak najboljih truck simulacija! Za sad se ne zna gde će radnja biti smeštena, ni kad će biti izbačena na tržište ali se zna ovo:

Midlife Gamer Interview je napisao:Interviewer: So what’s next from SCS Software? What should gamers be looking for in the near future from you guys?

SCS Software: After all I have revealed so far, it is not a great surprise that we are working on a new truck simulator game. As with every new game in the genre, we are once again trying to raise the bar – to improve visual fidelity, to make the gameplay deeper, to make the world richer with detail, to make simulation truer to life. We have not been fully successful in the ambition to improve in all these areas with some of our previous games, sometimes we have to take a step back before being able to make two steps forward. A looming deadline, when a game must ship, or budget overrun sometimes caused us to ship a game with more compromises in it than we would like. Our loyal fans who follow our games over the years often gripe when a new game sports three new features but removes two features that they were used to from previous titles. I hope that we have reached a stage now when our games are only going to grow and improve in ways that will make the genre’s loyal fans excited.


Ako treba, prevešću. :wink:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Nova truck simulacija by SCS Software!

Sponzor

 

Postod Mickey » Pet Apr 16, 2010 10:51 am

cool,
sto ne naprave neku simulaciju tipa "intercity bus transport" ili sl, bilo bi jos bolje...
Mickey
Član
 
Postovi: 3164
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 10:30 pm
Lokacija: Beograd

Postod Sloba » Pet Apr 16, 2010 11:06 am

Pa, načuo sam neke glasine o Bus Driveru 2. :wink:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Nova truck simulacija by SCS Software!

Postod MILE » Pet Apr 16, 2010 7:15 pm

Sloba je napisao:Naš, dragi nam, SCS Software je najavio novi nastavak najboljih truck simulacija! Za sad se ne zna gde će radnja biti smeštena, ni kad će biti izbačena na tržište ali se zna ovo:

Midlife Gamer Interview je napisao:Interviewer: So what’s next from SCS Software? What should gamers be looking for in the near future from you guys?

SCS Software: After all I have revealed so far, it is not a great surprise that we are working on a new truck simulator game. As with every new game in the genre, we are once again trying to raise the bar – to improve visual fidelity, to make the gameplay deeper, to make the world richer with detail, to make simulation truer to life. We have not been fully successful in the ambition to improve in all these areas with some of our previous games, sometimes we have to take a step back before being able to make two steps forward. A looming deadline, when a game must ship, or budget overrun sometimes caused us to ship a game with more compromises in it than we would like. Our loyal fans who follow our games over the years often gripe when a new game sports three new features but removes two features that they were used to from previous titles. I hope that we have reached a stage now when our games are only going to grow and improve in ways that will make the genre’s loyal fans excited.


Ako treba, prevešću. :wink:


Ajde prevedi ovo molim te.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Nova truck simulacija by SCS Software!

Postod Sloba » Pet Apr 16, 2010 7:31 pm

Midlife Gamer Interview, prevod by Sloba je napisao:Interviewer: Dakle, šta nas očekuje od SCS Software-a? Šta bi gejmeri trebali da očekuju?

SCS Software: Nakon svega što smo uradili, nije veliko iznenađenje što izdajemo novu truck simulaciju. Svakom igrom istog žanra pokušavamo da uradimo nešto novo u tom žanru – da napravimo verniju grafiku, da napravimo duži gameplay, da obogatimo svet detaljima, da napravimo veoma vernu simulaciju. Nismo baš bili uspešni u poboljšavanju tih stvari u prethodnim igrama, nekad moramo da napravimo korak unazad da idemo dva koraka napred. Vrlo kratak rok, ili prelazak preko budžeta je prouzrokovalo da izdamo igru sa više kompromisa nego što smo hteli. Naši odani fanovi, koji nas prate godinama se često žale kada izdamo sportsku igru sa tri osobine, ali oni odbiju dve osobine koje smo koristili ranije. Nadam se da smo dostigli nivo kada će nam se igre samo poboljšavati, i održavati fanove žanra sretnim i zadovoljnim.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod MILE » Pet Apr 16, 2010 7:54 pm

HVALA.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod Sloba » Ned Maj 30, 2010 12:52 pm

Za sada postoji nekoliko priča ali radi se o nastavcima poznatih igara.

Prva je Euro Truck Simulator 2
Image
Image
Image
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Ned Maj 30, 2010 12:56 pm

Druga priča se odnosi na Extreme Trucker
Image
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Ned Maj 30, 2010 12:59 pm

I ovo ima veze sa Indijom, a verovatno i sa Extreme Trucker:
Image

Izvor za ovaj i prethodna dva posta:3DartPol
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Pet Jul 30, 2010 9:58 pm

Nova truck simulacija koju smo pomenuli je Austrian Truck Simulator!

Nažalost/Na sreću, ovo je dodatak za GTS. Informacije o ATS će biti premeštene u temu GTS. :wink:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod alexandargh » Čet Avg 05, 2010 3:26 pm



Kako dobroo izgledaju kamioni u ETS 2! :shock:
Da li se zna da li će biti licencirani? :D
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod Sloba » Čet Avg 05, 2010 3:33 pm

Ako dobro znam: HOĆE! :D
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod alexandargh » Čet Avg 05, 2010 6:06 pm

Sloba je napisao:Ako dobro znam: HOĆE! :D


Yeeah, konačno kamioni kakvi trebaju da budu. Još da naprave evropsku simulaciju za autobuse i uff. :D :D :D
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod Sloba » Čet Avg 05, 2010 8:51 pm

Pa, rade na Bus Driveru 2. Videćemo šta će ispasti od toga. Nadam se da će iskoristiti licencu i za autobuse tipa MAN Lion's Coach, MAN Lion's City, Volvo 9700, Scania Touring, Volvo 7700 Hybrid i ostale. :D
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod alexandargh » Čet Avg 05, 2010 9:27 pm

Sloba je napisao:Pa, rade na Bus Driveru 2. Videćemo šta će ispasti od toga. Nadam se da će iskoristiti licencu i za autobuse tipa MAN Lion's Coach, MAN Lion's City, Volvo 9700, Scania Touring, Volvo 7700 Hybrid i ostale. :D


Pa da, mogli bi. Ali mi je glupo što je radnja Bus Driver-a u Americi. Nadam se da će dvojka biti u Evropi. Sad sam probao City Bus Simulator 2010 i nije nešto naspram Bus Drivera. Grafika je očaj, jeste mnogo realnije ali mi je trebalo pola sata da provalim samo komande i da pokrenem autobus. Doduše, igra je bila na Nemačkom, ali svejedno. Brišem je i čekam Bus Driver 2. :D
Korisnikov avatar
alexandargh
Član
 
Postovi: 1761
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 11:36 pm
Lokacija: Zrenjanin

Sledeća

Povratak na Simulatori

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron