Logo

18 Wheels of Steel serijal

Sve rasprave o virtualnom svetu autobusa.

Re: 18 Wheels of Steel

Postod aleksovski » Ned Avg 12, 2012 9:53 pm

Za koju 18 Wheels of Steel ima najvise modova sa autobusi?
Mercedes-Benz. The best or nothing.
Korisnikov avatar
aleksovski
Član
 
Postovi: 1188
Pridružio se: Sub Maj 29, 2010 11:21 pm
Lokacija: Skopje, Macedonia

Re: 18 Wheels of Steel

Sponzor

 

Re: 18 Wheels of Steel

Postod Kassbohrer » Pon Avg 13, 2012 12:57 am

Najviše je bilo za ''Pedal to the metal'' ali to je već stara igrica, ne znam koliko se još toga može naći na netu.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Re: 18 Wheels of Steel serijal

Postod Shone » Pon Sep 09, 2013 11:35 pm

Odlucih konacno da instaliram Exreme Trucker 2 kad ono... :shock: ...jos bolji nego prethodni deo! Unutar igre ubacili su jos dve mepe Bangladesh gde vozuite uglavnom kamione indijske marke TATA i Montana gde vozite drva i to takve velicine da se ceo kamion ljulja ,a put je bolje da ne pricam... :twisted: Osim toga u igrici su ostale mape prosirene ,ali i tu su novi kamioni i prikolice. Trenutno vozim grdosije po Australiji iako sam se pre toga bavio Bangledasom i Montanom koje su super mape. Brazil je manje vise ostao isti ,a Ice Road nisam jos vozio ,ali sudeci po mapi i mog secanja na prethodni deo nisu puno menjali , mada s obzirom da su otezali sve mape ocekujem neminovno propadnanje kroz led :twisted: Interesatna cinjenica je VREME ISPORUKE koje je takvo nastimovano da bez obizra koji kamion vozite I koliko je sam put sirok morate da jurite konastatno 45 mph kako bi uopste stigli na vreme ,a o Bangladesu (narocito njemu) i Montani necu ni da govorim tamo moras da letis kroz one male putelljke , grdure i mocvare :mrgreen:

Ukratko 18 WoS: Extreme Trucker 2 dobiva cittu 10 od mene. :mrgreen:
Извукла си осовинуууууууу из шаааасије љубави наше...
Korisnikov avatar
Shone
Član
 
Postovi: 357
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 5:44 pm
Lokacija: Сремчица

Prethodni

Povratak na Simulatori

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju