Logo

JGSP-priče

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Novom Sadu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Postod Velemajstor » Čet Mar 15, 2012 5:30 pm

Ja sam isto ogorčen kao i ti na takve stvari ali u ovoj državi nema pravde i zakona.Jedino ti ostaje da se nadaš da nećeš biti ***CENZURISANO*** sreće,da se tebi dogodi taj maler da ti neko ispadne u toku vožnje.
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Sponzor

 

Postod profa_chb » Čet Mar 15, 2012 5:55 pm

Velemajstor je napisao:
Iosis je napisao:Vraćam se iz menze, ušao u 11A, na istoj stanici ulaze neka trojica "*gluvonjemih"*, već su više klipani nego klinci.


profa_chb je napisao:možda ne znaju srpski, pa nisu "*čuli"* kada im je neko prevodio natpis "НЕ НАСЛАЊАЈ СЕ НА ВРАТА" :lol:


...Ako se profa i šalio,onda mu baš šala nije ukusna...


da, šalio sam se neukusno... gluvonemi su pa ne čuju :oops: jel bolje da sam se šalio da su glupi pa pokušavaju da ispadnu iz autobusa?
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Velemajstor » Čet Mar 15, 2012 6:15 pm

Sve se dobro završilo,pa ti idioti nisu ispali iz autobusa. Meni skoči pritisak kada čujem takve stvari(pokušavanje otvaranja vrata u vožnji),nekoliko mojih kolega je imalo lošeg iskustva sa takvim stvarima(nasilno otvaranje vrata,zadržavanje vrata prilikom zatvaranja), bilo je i posledica,gde su putnici ispadali iz autobusa,neki slučajevi su se i završili tragično.
I moja reakcija je bila nagla,ali kada se setim tih događaja nije mi svejedno.
Profo, ja se tebi izvinjavam zbog moje nagle reakcije. :(
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod profa_chb » Čet Mar 15, 2012 6:38 pm

ma opusti se, svi smo ljudi, šala mi jeste neukusna, ali samo pokazuje da su i ljudi sa "posebnim potrebama" isto ljudi, i da oni mogu praviti iste gluposti kao i ovi "što im ništa ne fali" :wink:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Velemajstor » Ned Mar 25, 2012 6:47 pm

Nigde nema teme u kojoj se nalaze oni koji upravljaju Autobusima(u Jgsp-u).
Evo malo sličica od pilota na Autobusi,bre.Oni vas voze i vozaju.

Medijska zvezda balansero.
Image
Balansero u akciji.
Image
Slika uzeta od AMK Veteran,Novi Sad.
Stošić,Stole.
Image
Poslednji put menjao Velemajstor dana Čet Mar 29, 2012 9:39 am, izmenjena samo jedanput
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Velemajstor » Pon Mar 26, 2012 5:24 pm

Betmen raširio plašt,a kardan ispao dole,kardan nije prikazan zbog lica mlađih od 18 godina.
Image
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Velemajstor » Sre Mar 28, 2012 3:49 pm

Sremački kalabaster.Lomi mu se na sredini(vozi zglobni Autobus).
Image
Šlog za volanom.
Image
Image
Ovaj trezni nas proganja sa dregerom,i još nas kažnjava za bržu vožnju.
On je kontrolor za bezbednost saobraćaja u JGSP-u.Ne sme ni da pogleda ka fotoaparatu.Jajara.
Image
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod setra :) » Sub Apr 07, 2012 12:24 pm

Evo jedne price od letos :) Bila vrucina mozak kuva ulazim ti ja u 24 zglobni autobus gb 860 i neki nzm tacno i krenusmo.Jedan decko (majmun) nasilno otvorio vrata i drzi..Medjutim vozac nije primetio i tako on drzao do mosta dtd :shock: vozac primeti na mostu da su mu otvorena vrata stane dodje do ovog sto drzi vrata uhvatio ga za ruku i proveo kroz ceo bus izbacio ga napolje i kaze: "Ajd ti majstore cekaj drugi bus ili stocni kamion ja te dalje necu voziti" i tako nastavismo dalje a ovaj fino pesaka preko mosta do prve stanice
ma samo opusteno :D
Korisnikov avatar
setra :)
Član
 
Postovi: 2324
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 10:41 pm
Lokacija: novi sad

Postod becks89 » Sre Apr 11, 2012 1:33 pm

Čuo sam sinoć na vestima da je vozač jgp-a uhapšen u toku vožnje(zbog paljenja ambasada Amerike 2008. godine ) ,bukvalno su ga skinuli usred smene... Da li je istina i na kojoj liniji se to desilo ? :?
becks89
 

Postod Iosis » Sre Apr 11, 2012 7:27 pm

U JGSPu sve šef do šefa... moj do mojega...

Danas se vozim u busu i pošto bila gužva, ušao na prva vrata i vidim tamo kod vozača stoji neko obavještenje. Kad ono, obavještavaju vozače kako su sklopili sporazum sa gradom, da se obnovi signalizacija, te izvuku žute trake, iscrtaju stajališta i strelice na raskrsnicama. Te da se vozači toga moraju pridržavati. E kad su takvi šefovi, zašto se na potrude pa sklope sporazum sa policijom da rastjeruje one bahate što parkiraju na stajalištima. Danas autobus 3 puta nije mogao da stane na stajalište zbog parkiranih auta.

Takođe drndaju vozače ako na MASu autobus pogrešno parkiraju, a ne smeta im što pojedini privatni autoprevoznici svojim autobusima ulaze na parking predviđen za autobuse JGSPa i tamo primaju putnike te prave gužvu.
Evo slika od prije 10ak minuta, totalni kolaps.

Image

Dok sam čekao zeleno, tu je još došao bus 32 za Temerin i još nekih među gradskih.
Toliko laži oko jedne mačke...
Ako si vozač, uvjek si kriv, bez obzira na pravila...
Iosis
Član
 
Postovi: 2315
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 2:37 pm
Lokacija: Doboj / Novi Sad

Postod sremacns » Sre Apr 11, 2012 8:07 pm

imas pravo :wink:
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JGSP-priče

Postod sremacns » Pet Jun 08, 2012 10:20 pm

Evo jedna prica koja se desila pre oko mesec dana a ja se tek sad setio da napisem :oops: . Na liniji jedan izmedju ostalih putnika bili su majka i sin priblizno oko 4 do 5 godina . Kada su stigli na stanicu na koju su trebali da sidju klinac je histericno vikao maamaa necu dolee , necu dole mama necu dole :shock: . Klinac je sedeo cvrsto resen da neustane i tako prodjose jos dve stanice i majka kada je shvatila da nema drugog resenja rekla mu je da ce preci u drugi lepsi i noviji autobus :roll: . Klinac je tada upitao majku a jeli taj autobus stvarno lepsi ? Klinac je ustao sav heppy :D u zelji da ce se voziti lepim autobusom !!! Ako nista drugo mislim kad poraste da ce biti buduci clan foruma :mrgreen:
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JGSP-priče

Postod avramovicsasa » Čet Avg 09, 2012 7:41 am

Pre 3 nedelje sam dolazio u Novi Sad i sa Ž.stanice smo krenuli gr.br.892 na liniji 4,auu Brate ala su njemu preštelovane kočnice,vozač je vozio čini mi se ne više od 30 km/h,malo pipne pedalu on nabode,mora se čvrsto držati ili padaju ljudi ili se udaraju o šipke.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Re: JGSP-priče

Postod Iosis » Sub Avg 18, 2012 4:32 pm

A šefovi i dalje kritikuju vozače, umjesto da se pobrinu da se kočnice na svim vozilima naprave da nema tog nabadanja.
Toliko laži oko jedne mačke...
Ako si vozač, uvjek si kriv, bez obzira na pravila...
Iosis
Član
 
Postovi: 2315
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 2:37 pm
Lokacija: Doboj / Novi Sad

Re: JGSP-priče

Postod sremacns » Sre Sep 12, 2012 4:26 pm

Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Novom Sadu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju