Logo

JGSP-priče

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Novom Sadu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: JGSP-priče

Postod Sloba » Pet Avg 18, 2017 9:30 pm

Skandal danas! Vozilo #972 (IK-218N), linija 7A, polazak 11:48, obeležen kao niskopodno vozilo sa rampom.

Na drugoj stanici od okretnice žena u kolicima želi da uđe u vozilo, vozač izlazi iz kabine ali ne uspeva da otvori rampu! :shock:

Žena koja je verovatno namenski čekala ovaj autobus morala je da sačeka neki drugi. Sramota! :x

Nisam prisustvovao dijalogu ali pretpostavljam da je rampa bila zaključana. :?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JGSP-priče

Sponzor

 

Re: JGSP-priče

Postod profa_chb » Sub Avg 19, 2017 11:43 am

Rampe se ne zaključavaju. Zaključavaju se same ručice. Rampu je moguće ovtoriti nekim tankim predmetom...

Ja sam tako zimus krenuo ljudima da otvorim rampu u 218N na ŽSTN, ali su oni uneli kolica na trećim vratima...

Edukacija...

P.S. Autobus ima nalepnicu, u redu vožnje stoji naznaka. Treba da ih tuži.
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: JGSP-priče

Postod Sloba » Čet Okt 05, 2017 12:39 pm

Nov autobus, stara priča...
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JGSP-priče

Postod Autokaroserija » Sub Okt 07, 2017 8:26 pm

Kakve su to bile karte od 5 dinara? Vidim da na njima stoji godina 2006. a tad je cena karte već bila bar 25 din.
Nije zgorega napomenuti da su u ona inflatorna vremena kod pojedinih prevoznika kondukteri prodavali kartu npr. po 32.000 din a na karti pisalo 5.000 ili čak 500.
Autokaroserija
Član
 
Postovi: 8
Pridružio se: Pon Jun 08, 2015 9:02 pm

Re: JGSP-priče

Postod Sloba » Sub Okt 07, 2017 8:32 pm

Ako se ne varam, u nekom komentaru sam pročitao da su to karte koje su zaduživali svi vozači za slučaj da im otkažu mašinice na liniji. S tim što su ostale na lageru...
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JGSP-priče

Postod dejankisac97 » Sre Okt 11, 2017 4:50 pm

Primetio sam da ima jedno nocenje manje u Beocinu, da li neko zna nesto o tome?
dejankisac97
Član
 
Postovi: 100
Pridružio se: Sre Jan 23, 2013 10:12 pm

Prethodni

Povratak na Gradski prevoz u Novom Sadu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju