od SAKIBOY » Pon Avg 03, 2009 2:50 pm
IZVOD IZ REDA VOŽNJE POLAZAKA AUTOBUSA A.D. "SREMEXPRES"
POLASCI SA AUTOBUSKE STANICE RADNIM DANOM U TOKU ŠKOLSKE GODINE
SREMSKA RAČA: 4.40, 6.00, 8.15, 10.30, 12.15, 13.10, 15.30, 19.10
KUZMIN: 14.30, 22.20
ERDEVIK: 5.20, 10.20, 13.10, 15.30, 19.10
DIVOŠ: 5.20, 14.20, 22.20
STARA BINGULA: 6.40, 11.50
LEŽIMIR: 5.30, 11.20, 13.20, 15.30, 19.10
RADENKOVIĆ: 5.30, 6.40, 11.10, 13.10, 15.30, 19.10
BANOVO POLJE: 5.00 (6.40 DO RAVNJA), 10.30, 13.10, 15.30, 19.10
GRABOVCI: 5.00, 11.00, 13.10, (15.30 DO PLATIČEVA), 19.10
BEŠENOVAČKI PRNJAVOR - BEŠENOVO - STEJANOVCI: 5.20, 13.10, 19.10
ŠULJAM - GRGUREVCI: 5.30, 13.10, 19.10
MUTALJ - KRUŽNA: 8.15, 11.00, 14.30, 15.30, 22.20
LAĆARAK - BLOK "B" OD 5.30 - 22.00 NA POLA I PUN SAT IZ LAĆARKA I BLOKA "B"
KPD - NOVO GROBLJE: 8:30, 11:30, 13:30, 15:30 ; SUBOTOM I NEDELJOM 10:30 i 13:30
MALA BOSNA - KAMENJAR: 5.40, 6.30, 7.30, 12.10, 13.00, 13.45 I 15.00 MALA BOSNA - CRVENA ČESMA - KAMENJAR
BEOGRAD: 6.00, 7.00, 10.00, 11.30, 17.15
NOVI SAD: 5.20, 7.00, 11.15, 14.15, 15.15
ŠID: 17.30, 18.15
BRČKO: 8.15
SUBOTICA: 7.00
POLASCI SA AUTOBUSKE STANICE RADNIM DANOM U TOKU ŠKOLSKOG RASPUSTA
SREMSKA RAČA: 4.40, 10.30, 15.30
KUZMIN: 7.00, 12.30, 14.30, 19.10, 22.20
ERDEVIK: 5.20, 10.20, 15.30, 19.10
DIVOŠ: 6.40, 14.20, 22.20
STARA BINGULA: 6.40 I 10.20 SAMO SREDOM
LEŽIMIR: 5.30, 11.20, 15.30, 19.10
RADENKOVIĆ: 5.30, 15.30
BANOVO POLJE: 5.00, 10.30, 15.30
GRABOVCI: 5.00, 15.30
BEŠENOVAČKI PRNJAVOR - BEŠENOVO - STEJANOVCI: 5.20
ŠULJAM - GRGUREVCI: 5.30
MUTALJ - KRUŽNA: 8.15, 11.00, 14.30, 15.30, 19.10, 22.20
LAĆARAK - BLOK "B": OD 5.30 - 22.00 NA POLA IAZ LAĆARKA A NA PUN SAT IZ BLOKA "B"
LAĆARAK - BLOK "B": OD 6.00 - 8.30 I 12.00 - 15.30 NA PUN SAT IZ LAĆARKA, A NA POLA PUTA IZ BLOKA "B"
KPD - NOVO GROBLJE: 8:30, 10:30, 13:30, 15:30; SUBOTOM I NEDELJOM 10:30 i 13:30
MALA BOSNA - KAMENJAR: 5.40, 6.30, 7.30, 12.10, 13.00, 13.45 I 15.00 MALA BOSNA - CRVENA ČESMA - KAMENJAR
BEOGRAD: 6.00, 7.00, 10.00, 11.30, 17.15
NOVI SAD: 5.20, 6.00, 7.00, 14.15, 15.15
ŠID: 17.30, 18.15
BRČKO: 8.15
SUBOTICA: 7.00
POLASCI SA AUTOBUSKE STANICE SUBOTOM I NEDELJOM U TOKU CELE GODINE
SREMSKSA RAČA: 8.15, 14.30
ERDEVIK: 6.30, 14.30
LEŽIMIR: 6.30, 14.30 A NEDELJOM U 15.30
MUTALJ - KRUŽNA: 6.30, 14.30
LAĆARAK - BLOK "B": OD 5.30 - 22.00 NA POLA IZ LAĆARKA, A NA PUN SAT IZ BLOKA "B"
MALA BOSNA - KAMENJAR: 5.40, 6.30, 7.30, 12.10, 13.00 I 13.45
BEOGRAD: 7.00, 10.00, 17.15
NOVI SAD: 5.20, 14.15, 15.15
ŠID: 17.30
BRČKO: 8.15
RED VOŽNJE VAŽI DO 31.05.2010. GOD.
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!