Logo

Autobuska Stanica Blace

Diskusije posvećene autobuskim stanicama.

Autobuska Stanica Blace

Postod GagiKs » Sre Jun 22, 2011 2:55 pm

Image
Image
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Autobuska Stanica Blace

Sponzor

 

Postod Nele Nibus » Sre Jun 22, 2011 3:57 pm

Jel u Blace Ekspresova ili Jugoprevozova stanica?
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod MarkoKs » Sre Jun 22, 2011 4:14 pm

Jugoprevozova je ova zvanicna...ali msm da Nisexpres ima neku pored svoju improvizovanu...koliko se ja secam kad sam bio jos pre 3-4 godine...ali evo ga expresov bus na stanici...Gagi ce najbolje da ti objasni...:D
Korisnikov avatar
MarkoKs
Član
 
Postovi: 700
Pridružio se: Sre Feb 09, 2011 4:08 pm
Lokacija: Krusevac

Postod GagiKs » Sre Jun 22, 2011 5:10 pm

E ovako Autobuska Stanica Blace je prvo bila vlasnistvo Laste pa je preuzeo Jugoprevoz Krusevac kako sta ne znam stvarno,a prvo je bila na jednoj relaciji pa su je izmestila kasnije na ovu sadasnju. :) A sto se tice Autobuske Stanice Nis Ekspresa u Blacu ne znam sta se tacno odigralo samo znam da su je napravili sa par perona(3-4) i da su malo nesto radili na njoj i da je posle samo par linija saobracalo sa nje tipa Prolom Banja-Pancevo i Nis-Herceg Novi i to su posle ugasili pa sada staju na put i ne ulaze na stanicu,a da dodam da se sada na toj Ekspresovoj stanici nalazi kavez za mali fudbal ;)
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod Mitrovcanac » Sre Jun 22, 2011 5:17 pm

Pred sam ulaz u stanicu, ovu Jugoprevozovu, ima mala trafika to je vlasništvo Niš ekspresa i tu se mogu kupiti karte. Pretpostavljam da tu staju autobusi. Tada (u avgustu prošle godine) sam na sa stanici slikao Jugoprevozov FAP, imate slike u temi Jugoprevoza.
Korisnikov avatar
Mitrovcanac
Član
 
Postovi: 878
Pridružio se: Pet Maj 07, 2010 2:41 pm
Lokacija: Beograd

Postod GagiKs » Sre Jun 22, 2011 5:23 pm

mitrovcanac druze od AS Blace do Niske poslovnice ima jedno 100m sigurno deli ih reka samo,a vec godinama su tu i nije trafika nego lokal zidan lepo uradjen i tu pored poslovnice staju autobus koji se saobraca iz Nisa za Herceg Novi,a ostali staju na stanici jugoprevoza :)
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod Mitrovcanac » Sre Jun 22, 2011 7:11 pm

Ja sam pomešao sa AS Brus! :oops: Vidi stranu br. 20 u temi Jugoprevoz Kruševac.
Korisnikov avatar
Mitrovcanac
Član
 
Postovi: 878
Pridružio se: Pet Maj 07, 2010 2:41 pm
Lokacija: Beograd

Postod GagiKs » Sre Jun 22, 2011 8:12 pm

da u brusu,a i u ks je trafika kao za loto :)
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod Nele Nibus » Čet Jun 23, 2011 2:51 am

GagiKs je napisao:da u brusu,a i u ks je trafika kao za loto :)

Sad malo OT a u Jagodini 2 predstavnika(covek i zena) rade od 8-20 h. Zapravo kad stigne Nis ekspresov bus neko od njih dvoje(ko radi) je na peronu i prodaje karte..
GagiKs je napisao:mitrovcanac druze od AS Blace do Niske poslovnice ima jedno 100m sigurno deli ih reka samo,a vec godinama su tu i nije trafika nego lokal zidan lepo uradjen i tu pored poslovnice staju autobus koji se saobraca iz Nisa za Herceg Novi,a ostali staju na stanici jugoprevoza :)

Ja mislim da i Kursumlija - Panecvo i Nis-K.Mitrovica staju kod poslovnice. Ne znam sad da li jos neki polazak staje tu.
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod GagiKs » Čet Jun 23, 2011 10:33 am

Nenad_KM je napisao:
GagiKs je napisao:da u brusu,a i u ks je trafika kao za loto :)

Sad malo OT a u Jagodini 2 predstavnika(covek i zena) rade od 8-20 h. Zapravo kad stigne Nis ekspresov bus neko od njih dvoje(ko radi) je na peronu i prodaje karte..
GagiKs je napisao:mitrovcanac druze od AS Blace do Niske poslovnice ima jedno 100m sigurno deli ih reka samo,a vec godinama su tu i nije trafika nego lokal zidan lepo uradjen i tu pored poslovnice staju autobus koji se saobraca iz Nisa za Herceg Novi,a ostali staju na stanici jugoprevoza :)

Ja mislim da i Kursumlija - Panecvo i Nis-K.Mitrovica staju kod poslovnice. Ne znam sad da li jos neki polazak staje tu.

i ja mislim da je tako nego ko ce ga znati dosta su linija pogasili sada od Blaca pa na dalje Aleksandrovac.Krusevac,Blazevo ujutru i jos po nesto ne znam sta...
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod Nele Nibus » Čet Jun 23, 2011 10:41 am

GagiKs je napisao:
Nenad_KM je napisao:
GagiKs je napisao:da u brusu,a i u ks je trafika kao za loto :)

Sad malo OT a u Jagodini 2 predstavnika(covek i zena) rade od 8-20 h. Zapravo kad stigne Nis ekspresov bus neko od njih dvoje(ko radi) je na peronu i prodaje karte..
GagiKs je napisao:mitrovcanac druze od AS Blace do Niske poslovnice ima jedno 100m sigurno deli ih reka samo,a vec godinama su tu i nije trafika nego lokal zidan lepo uradjen i tu pored poslovnice staju autobus koji se saobraca iz Nisa za Herceg Novi,a ostali staju na stanici jugoprevoza :)

Ja mislim da i Kursumlija - Panecvo i Nis-K.Mitrovica staju kod poslovnice. Ne znam sad da li jos neki polazak staje tu.

i ja mislim da je tako nego ko ce ga znati dosta su linija pogasili sada od Blaca pa na dalje Aleksandrovac.Krusevac,Blazevo ujutru i jos po nesto ne znam sta...

Ja mislim da je tu stajao ranije(ako ne gresim) i Prolom Banja-Beograd :?
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod GagiKs » Čet Jun 23, 2011 11:04 am

Nenad_KM je napisao:
GagiKs je napisao:
Nenad_KM je napisao:
GagiKs je napisao:da u brusu,a i u ks je trafika kao za loto :)

Sad malo OT a u Jagodini 2 predstavnika(covek i zena) rade od 8-20 h. Zapravo kad stigne Nis ekspresov bus neko od njih dvoje(ko radi) je na peronu i prodaje karte..
GagiKs je napisao:mitrovcanac druze od AS Blace do Niske poslovnice ima jedno 100m sigurno deli ih reka samo,a vec godinama su tu i nije trafika nego lokal zidan lepo uradjen i tu pored poslovnice staju autobus koji se saobraca iz Nisa za Herceg Novi,a ostali staju na stanici jugoprevoza :)

Ja mislim da i Kursumlija - Panecvo i Nis-K.Mitrovica staju kod poslovnice. Ne znam sad da li jos neki polazak staje tu.

i ja mislim da je tako nego ko ce ga znati dosta su linija pogasili sada od Blaca pa na dalje Aleksandrovac.Krusevac,Blazevo ujutru i jos po nesto ne znam sta...

sve te medjugradske linije ekspresa su stajale kod poslovnice... sada cu da idem do grada nesto pa cu da slikam tu stanicu da vidite samo nasta sada lici ;)
Ja mislim da je tu stajao ranije(ako ne gresim) i Prolom Banja-Beograd :?
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod GagiKs » Čet Jun 23, 2011 8:50 pm

evo i lastine i niske poslovnice u Blacu i na mestu kaveza je bila niska stanica u Blacu...
Image
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod GagiKs » Čet Jun 23, 2011 8:51 pm

autobuska stanica Blace
Image
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Postod GagiKs » Čet Jun 23, 2011 8:51 pm

Image
Korisnikov avatar
GagiKs
Član
 
Postovi: 917
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 1:14 am

Sledeća

Povratak na Autobuske stanice

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost