Logo

Autobuska stanica Aleksinac

Diskusije posvećene autobuskim stanicama.

Postod Sloba » Ned Maj 18, 2008 1:21 pm

profa_chb je napisao:jedino me NERVIRA gradski prevoz u aleksincu... bus iz bg-a mi stigne u 12i15, a u to vreme tuda prolazi "gradski" bus za žitkovac.... mora čovek da bude supermen da bi ga stigao, a sledeći je tek za 45min...
da stvar bude još gora, svi ovi seoski busevi što idu na tu stranu su ili pre 12 ili posle 1, a na stanici gradskog preko puta (kod kasarne) nema ni klupa ni nadstrešnica...

Da, mnogo je bezveze ta gradska a i malo mi je glupo da ide troosovinac. Linija je za midibus a ne za troosovinac!
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Sponzor

 

Postod profa_chb » Ned Maj 18, 2008 2:35 pm

ide i jedan ik111, i taj troosovinac, ali ja mislim da bi trebalo da pojačaju tu liniju mnooooooooogo, jer ona povezuje grad, autobusku i železničku stanicu...
hvala bogu da oni seljobusi idu na svakih 15 min, pa se može nekako od železničke do autobuske, pa dalje peške do grada
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Sloba » Ned Maj 18, 2008 3:07 pm

Mislim da Ekspres treba da poveže delove kao što su: Potkovica, Palilula i Novo Naselje(pogotovo što je dobilo nov asfalt)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod randjelovic66 » Pet Jun 04, 2010 9:48 pm

Evo neki detalj od mene..
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
randjelovic66
Član
 
Postovi: 3395
Pridružio se: Pet Dec 11, 2009 4:27 pm
Lokacija: Nis,Srbija

Postod Autoprevoz GM » Pon Apr 30, 2012 1:24 am

Image

Uploaded with ImageShack.us
Autoprevoz GM
Član
 
Postovi: 807
Pridružio se: Pon Sep 12, 2011 10:10 pm
Lokacija: Gornji Milanovac

Postod negas » Pon Maj 21, 2012 1:21 am

BRAVO Autoprevoz :shock: :wink:

Sta je najbusa bogati... :D
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Prethodni

Povratak na Autobuske stanice

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost