Logo

Info nalepnice na autobusu

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Postod cone » Pon Mar 02, 2009 1:45 pm

Sale, jesi li ovako nešto hteo? Ovo sam za tebe posebno slikao.
:wink:

Image
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Sponzor

 

Postod sasa-74 » Pon Mar 02, 2009 7:20 pm

da da to mi treba postovao je goran sk negde to imam u compu dosta tih slicica samo vi kupite kater ploter i radimo a ako zelis moze i da se okaci na saitu posle da skida narod kome treba . joj sto volim kad ljudi misle na mene hvala Sasa :D :D
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod joza » Uto Mar 03, 2009 12:54 am

sasa, ako te zanima ja slucajno skinuo neke slike sa interneta, i ima te slike ali neki dizajn u bojama? neobicnog oblika, meni se svidele, ako nestignem veceras, stavicu sliku sutra! Slika je sa autobusa, otpozadi slikan pa se vidi gore.
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod joza » Uto Mar 03, 2009 1:14 am

Evo, probaj uvecati nesto se vidi pa protumaci, ja sam neke uspeo, ali nije los fazon

Image

Izvor: google [/img]
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod cone » Uto Mar 03, 2009 9:46 am

sasa-74 je napisao:da da to mi treba postovao je goran sk negde to imam u compu dosta tih slicica samo vi kupite kater ploter i radimo a ako zelis moze i da se okaci na saitu posle da skida narod kome treba . joj sto volim kad ljudi misle na mene hvala Sasa :D :D

Nema na čemu! :)
Inače, dobra ti je ideja da se te nalpnice stave na sajt, pa nek skida kome treba. :idea:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Uto Mar 03, 2009 2:01 pm

Ja ovo ne bih preporučio, jer kao običan posmatrač vidim samo šarene krugove. Nije pregledno i uočljivo, za razliku od onih šematskih oznaka. Kako bi se tek ovo razaznalo da je vozilo u pokretu (10 km/h), ako ne može ni na osnovu fotografije :?:

joza je napisao:Evo, probaj uvecati nesto se vidi pa protumaci, ja sam neke uspeo, ali nije los fazon

Image

Izvor: google [/img]
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod joza » Uto Mar 03, 2009 3:16 pm

To si u pravu, malo su tesko citljive, dobro ove su pratile kolor semu busa pa su takve, jesi cone nasao ovaj bus sa strane, kako ti se svidja sema?
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod cone » Uto Mar 03, 2009 3:27 pm

joza je napisao:To si u pravu, malo su tesko citljive, dobro ove su pratile kolor semu busa pa su takve, jesi cone nasao ovaj bus sa strane, kako ti se svidja sema?

Evo sad sam video. Dobro izgleda, ali je to malo skupo, pošto se radi komplet štampa na 3M foliji. Znači, kater ovde nema posla. :wink:

Sad smo Saletu ovde uleteli u off-topic. :roll:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod joza » Uto Mar 03, 2009 11:53 pm

Ma nece se on ljutiti, samo ga savetujemo, meni nije los fazon, samo kao sto kazes da malo pojednostavi sare da se recimo uklope boje sa njegove seme, sa bojama na slicicama, pa oblik moze ostati kao tvoj primer, ali da okvir i znakovi budu u kolor semi da se lakse cita.
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod sasa-74 » Sub Mar 07, 2009 8:23 pm

evo nalepnica koje mi je poslao Goran Sk davno jos

Image

Image

ovako izgledaju na busu

Image

Image

stim sto bih ja sad da ne budu uokvirene kockom nego elipsom nesto na ovaj fazon

Image
e sad zamolio bih Coneta da odradi ovo u corelu sa elipsastim okvirom ako moze naravno bio bih jako zahvalan (za placanje cemo da vidimo :roll: ) Velicinu nalepnica sam odredi ne sumnjam u tebe :D
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod joza » Ned Mar 08, 2009 8:03 pm

Interesantna ideja, mogu reci da mi se svidja, samo da ne konvertuje ove cene iz maraka u evre :D
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod sasa-74 » Ned Mar 08, 2009 8:30 pm

joza je napisao:Interesantna ideja, mogu reci da mi se svidja, samo da ne konvertuje ove cene iz maraka u evre :D

Cone je nas drug nece on nas da cepa sad :roll:
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod cone » Pon Mar 09, 2009 10:19 am

Hahahaha, napraviću, nije problem. Pa, ako okačim na sajt, naravno da će biti besplatno. Što se veličine tiče, to samo zavisi od vas. Corel fajlovi su vektorski, tako da možete napraviti nalepnice od 2x2 cm pa do 20x20 metara, zavisi koliko para ćete dati za folije i sečenje. :wink:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Pon Mar 09, 2009 10:23 am

Sale, jesi li ove skenove kataloga nalepnica smanjio za forum ili su u originalnoj velicini. Ako imas u vecoj velicini, posalji mi na email.
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Goran sk » Pon Mar 09, 2009 3:50 pm

evo sale uradio sam nesto pa sad ti mi reci koje je bolja varijanta
var,1
Image
var,2
Image
kliknes dva puta za vecu sliku :mrgreen:
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23056
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Sledeća

Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost