Logo

Redovne linije

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Postod miks » Čet Maj 31, 2012 12:53 pm

Trebalo bi da su ovi predlozi prosli, e sada koje ce linije biti overene i pustene u saobracaj saznacemo sutra :)

http://www.pks.rs/SADRZAJ/Files/Izvesta ... 012-2013(1).pdf
Korisnikov avatar
miks
Član
 
Postovi: 660
Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 4:22 pm
Lokacija: Kratovo

Sponzor

 

Postod Proka_Ja » Čet Maj 31, 2012 12:55 pm

neradi link kaze server error
404 - File or directory not found.
Korisnikov avatar
Proka_Ja
Član
 
Postovi: 299
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 2:26 pm

Postod miks » Čet Maj 31, 2012 1:00 pm

Ne znam sto ne radi link, onda treba otici na sajt privredne komore Srbije www.pks.rs, zatim izabrati privreda u Srbiji- saobracaj-prevoz putnika u drumskom saobracaju i izabrati Izvestaj grupacije 2012-2013 :!:
Korisnikov avatar
miks
Član
 
Postovi: 660
Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 4:22 pm
Lokacija: Kratovo

Postod MILE » Čet Maj 31, 2012 1:07 pm

Radi link, treba da se prekopira ceo.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod Proka_Ja » Čet Maj 31, 2012 1:36 pm

evo ga sad je ok
Korisnikov avatar
Proka_Ja
Član
 
Postovi: 299
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 2:26 pm

Kragujevac - Nis

Postod nindza52 » Ned Jul 22, 2012 1:30 pm

Pozdravljam sve pripadnike ovog sajta..
Trazeci ono sto mi treba, naisao sam na ovaj sajt i zadrzao se na njemu iako me generalno i ne interesuju autobusi.. Odusevljen sam sa kolikim zarom govorite o autobusima i koliko poznajete modele, koji je konretan bus bio kod koga i gde je otisao.. Citao sam vase postove o prevoznicima u Jagodini i tu sam se najduze zadrzao. Moram priznati da i mene boli sve vezano za Jugoprevoz, kao Jagodinca koji voli svoj grad. U svakom slucaju, moje registrovanje i otvaranje ove teme je vezano za sledecu stvar:

Ima li zainteresovanog prevoznika za relaciju Kragujevac - Nis i obratno ? U pitanju je prevoz vojnih lica ( bas kao onaj sto vozi za Kraljevo ).. Ponedeljak - Petak isto vreme polaska i dolaska.. placanje redovno svakog 10-tog u mesecu. Posao na duze vremenske staze.. Vozili smo se jednim od onih buseva koje sam video u temi za Miss prevoznik iz KG.. sa konjicima. Mada je tada nas prevoznik bio Prodanovic. U svakom slucaju nama bi trebao neki autobus od 30-35 sedecih mesta.

Molim vas da me kontaktirate putem PM.
nindza52
Novi član
 
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jul 22, 2012 12:50 pm

Re: Kragujevac - Nis

Postod pisko » Pet Avg 03, 2012 2:24 am

posaljite mi Vas broj, imam autobus za vas od 35 sedista
pisko
Član
 
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Jun 06, 2012 10:24 pm

Re: Kragujevac - Nis

Postod negas » Uto Sep 18, 2012 2:06 am

nindza52 je napisao:Pozdravljam sve pripadnike ovog sajta..
Trazeci ono sto mi treba, naisao sam na ovaj sajt i zadrzao se na njemu iako me generalno i ne interesuju autobusi.. Odusevljen sam sa kolikim zarom govorite o autobusima i koliko poznajete modele, koji je konretan bus bio kod koga i gde je otisao.. Citao sam vase postove o prevoznicima u Jagodini i tu sam se najduze zadrzao. Moram priznati da i mene boli sve vezano za Jugoprevoz, kao Jagodinca koji voli svoj grad. U svakom slucaju, moje registrovanje i otvaranje ove teme je vezano za sledecu stvar:

Ima li zainteresovanog prevoznika za relaciju Kragujevac - Nis i obratno ? U pitanju je prevoz vojnih lica ( bas kao onaj sto vozi za Kraljevo ).. Ponedeljak - Petak isto vreme polaska i dolaska.. placanje redovno svakog 10-tog u mesecu. Posao na duze vremenske staze.. Vozili smo se jednim od onih buseva koje sam video u temi za Miss prevoznik iz KG.. sa konjicima. Mada je tada nas prevoznik bio Prodanovic. U svakom slucaju nama bi trebao neki autobus od 30-35 sedecih mesta.

Molim vas da me kontaktirate putem PM.


Ko sada vozi vojsku na relaciji KG-Najs i kada se krece i kada se vraca. Jel se ide svaki dan ili? Odakle se krece?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Redovne linije

Postod lav » Pet Nov 09, 2012 11:16 pm

Zanima me kada ima autobus iz Beograda do Sida. Posto vidim da na Basu nema polazaka.
lav
Član
 
Postovi: 2018
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 3:37 pm

Re: Redovne linije

Postod MILE » Pet Nov 09, 2012 11:17 pm

To moraš na Lastinoj stanici da vidiš.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Redovne linije

Postod oggivu » Pet Jan 11, 2013 8:54 pm

Drugari,treba uskoro da otputujem u CG u Ulcinj,pa me zanima da li ide nesto redovno iz BG-a do dole? Da se ne akam puno oko prevoza.

I posto je povratna karta?
oggivu
Član
 
Postovi: 27
Pridružio se: Uto Jun 26, 2012 10:44 pm

Re: Redovne linije

Postod miks » Sub Feb 09, 2013 6:19 pm

Izasli predlozi redova voznje za 2013/2014 :D
http://www.pks.rs/PrivredaSrbije.aspx?id=15&p=2&
Korisnikov avatar
miks
Član
 
Postovi: 660
Pridružio se: Sre Nov 18, 2009 4:22 pm
Lokacija: Kratovo

Re: Redovne linije

Postod mate » Ned Feb 24, 2013 12:06 pm

Jel imaju negdje na jednom mjestu objavljeni redovi voznje u medunarodnom prometu na linijama iz Srbije ka drugim zemljama??? Ako moze link, bio bih zahvalan
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Redovne linije

Postod negas » Ned Mar 31, 2013 4:46 am

E a pazite, paralela srbija/engleska.

Pu bre, da smo i mi ovako naseljeni (mada smo bili mnogo bolje nego sto smo sada) mi bi danas imali pune autobuse:

Engleska je prenaseljena. Srbija ima površinu od oko 60 procenata teritorije Engleske, sa svega sedam miliona stanovnika. Engleska, s gotovo dvostruko većom teritorijom, ima 50 miliona. Postavite stvari u suprotnom smeru: kada bi Srbija bila naseljena koliko i Engleska, ne bi imala sedam, već 30 miliona stanovnika. Između 1997. i 2007. godine, imigracija je kod nas porasla za čak 4,4 miliona. Trenutno, u Englesku svake godine uđe više ljudi nego što ih je ukupno ušlo u periodu od 1066. do 1950! Mi, jednostavno, nemamo više prostora.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... e-potrebna
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Redovne linije

Postod perca11 » Uto Maj 28, 2013 3:04 am

Vidjam dosta puta autobuse i kombije koji voze inostranstvo kako idu bukvalno prazni.Pretpostavljam da moraju da bi odrzali liniju,ali mi nsu jasni ovi koji voze na crno sa kombijima...jel i oni drze liniju,kako se to njima isplati npr.do Beca,ne razumem.Idu prazni.Takodje,kako tamo ugovaraju sa putnicima terine,imaju nekog ko se stalno javlja na telefon ili jedan vozac ostane pa tako na smenu....?
perca11
Član
 
Postovi: 10
Pridružio se: Uto Mar 05, 2013 3:21 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju