Logo

Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod MILE » Sre Avg 29, 2012 11:24 pm

krši zakon i kraj priče... Za ovo bi trebao da dobije otkaz jer ugrožava bezbednost putnika :evil: :evil: :evil:
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Sponzor

 

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod PEX » Sre Avg 29, 2012 11:59 pm

Sto mi idu da ne kazem na sta ovakvi komentari! Mozda je covek morao da prica, svim vozacima kako malih kola, tako i autobusa se svakodnevno desava da im zazvoni mobilni u toku voznje i da razgovaraju, kada bi svi dobijali otkaz tebe nebi imao ko prevesti od tvog Sabca do bilo koje destinacije.
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod Nele Nibus » Čet Avg 30, 2012 12:12 am

Hahaha bata Pexe koji si ti kralj :wink:
A milicajac kako ga zovu ako ništa drugo bar je izašao na youtube :mrgreen:
Poslednji put menjao Nele Nibus dana Čet Avg 30, 2012 12:06 pm, izmenjena samo jedanput
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod profa_chb » Čet Avg 30, 2012 9:13 am

hjate, molim vas, svi se plaše za kao život i bezbednost, tek kad to izađe u novinama... vi mislite da taj što snima ne dobije pare od novina? oni maznu klip sa youtube-a, a on sedi skrštenih ruku?

takva je moda, novine (naročito one trećerazredne), mediji, svi idu na to da predstave određenu grupu u najgorem svetlu, hrane narod glupostima, al' ko im je kriv kada ne vide dalje od malih ekrana... tako dobijamo generaciju zlatne dece kojima su profesori za sve krivi, u dubini duše dobre huligane kojima je država/sistem kriv, profesore koji ne rade ništa, miliciju koja samo bije narod, vozače koji su manijaci svi do jednog, cigane koji prose i ne rade ništa... TV više ne gledam, ne verujem čak ni beogradskoj hronici, novine ne čitam, a verujem samo u ono šta vidim...
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod Nele Nibus » Čet Avg 30, 2012 12:08 pm

Ja kolko vidim na snimku boli ih dupe što on priča na telefon, niko i ne obraća pažnju na to gledaju ljudi svoja posla izuzev ovog šabana što snima i koji se vidim jako potreso ruke mu se tresu pa ne može ljudski da snimi.
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod lakicar » Sre Sep 19, 2012 1:03 pm

vozio moj kolega dekera na neko letovaliste u grcku, pustio ga niz Solunsko brdo koliko moze.Stigli tamo pita ga madjarica iz Sente .?IZVINITE GOSIM SOFER JEL VI DOLAZITE PO NAS ZA 10 DANA? DA GOSPODJO JA I KOLEGA E PA ONDAK CU JA VOZOM NAZAD HAAAA
lakicar
Novi član
 
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Sep 11, 2012 3:45 pm

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod dusanman » Ned Sep 23, 2012 9:24 pm

:mrgreen: :mrgreen: ahhahahhahahah svaka joj cast :mrgreen: :mrgreen:
dusanman
Član
 
Postovi: 2750
Pridružio se: Pon Feb 06, 2012 6:57 pm
Lokacija: Novi Žednik

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod Fapovac » Uto Maj 14, 2013 11:14 am

Sta je ovo sto ste stali sa pisanjem događaja sa puteva??? evo jedna anegdota koja se desila mome batu od ujaka i meni pre 4,5 godina. Bila parkirana setra ujakova na parkingu u budvi i posalje on mene i sina njegovog, koji je radio kao kondukter u njihovom drugom autobusu na relaciji Budva - Bar , po papire neke da registruje tu setru 215 hd . mi u nju uzimamo papire i ja reko aj da je upalimo , sednem ja za volan upalim je , malo je turiram i da je ugasim nece , ja ponovo na motornu ona nece , gledam vazduh ono kazaljka stoji na normalno koliko treba da bi se ugasila ja opet turiraj malo ona nece :D i na kraju brat sede i izokreta neke kljuceve i stisnu motornu ona se ugasi . :)

ima jos jedna koju mi je ujak pricao vozio letnju liniju Cg primorje iz Krusevca i jedna baba ga pitala jeli sinko jel sam vozis on reko ne bako ima koleginica samnom eno je spava pa ce ona posle da vozi. baba je zaspala do odmaranja negde u srbiji i videvsi opet njega kako vozi pita ga pobogu jos vozite a on njoj ne bako evo koleginica spava pozadi ona do sad vozila ,a baka ce njemu e svaka joj cast bas lepo vozi ja sam se bas lepo naspavala dok je ona vozila. hahahahhaha
Fapovac
Član
 
Postovi: 6
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 3:17 pm
Lokacija: Ivanjica

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod Marko_KM » Uto Maj 14, 2013 3:01 pm

Hehe baba samo tek da kaze nesto nije ni primetila da je svo vreme on vozio :mrgreen:
Marko_KM
Član
 
Postovi: 3199
Pridružio se: Pet Nov 16, 2012 5:36 pm
Lokacija: Kosovska Mitrovica

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod Fapovac » Sre Maj 22, 2013 11:41 am

Babba ko baba :D
Poslednji put menjao profa_chb dana Sre Maj 22, 2013 9:12 pm, izmenjena samo jedanput
Rezlog: Citiranje prethodnog posta
Fapovac
Član
 
Postovi: 6
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 3:17 pm
Lokacija: Ivanjica

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod PEX » Ned Jun 02, 2013 11:09 pm

Marko_KM je napisao:Po meni to ne znaci ako nema ratkapne da je lose odrzavanje busa. Setra koju vozi tvoj tata je extra i ne znaci ako nema ratkapnu da se lose odrzava. 130 EURA JEDNA RATKAPNA :shock: :shock: :shock: pametan covek sta ima da baca tolke pare za jednu ratkapnu. Moj savet mu je da se negde na nekom parkingu parkira pored neke Setre i samo skine sa te i stavi na svoju :mrgreen:

Eee ovako, pre par godina kolege su sa Setrom cetvorkom vozili neku ekskurziju po Italiji.. Jedna ratkapna im je falila, i tako stoje na jednom parkingu cekaju grupu da se vrate iz obilaska grada pa da krenu u hotel. Parkirava se Nemacka Setra isto serije 400, ali malo tamnije boje. I kad su svi otisli iz nje, jedan kolega samo skine ratkapnu sa svabice i odmah montira na svoju Setru znajuci da ce uskoro krenuti. I tako ubrzo krenuli oni, oni zadovoljni sto im je konacno lep autobus, kompletiran sa tom jednom ratkapnom stizu pred hotel u kasnim popodnevnim casovima, parkiraju se i odlaze na spavanje. Ustaju sutra i oko podneva kad su trebali krenuti dolaze kod autobusa kad ono blizu nje parkirana ona svabica (sa sve vozacem i putnicima pred polazak) sa koje su skinuli ratkapnu-sok :D Samo su gledali hoce li Nemac provaliti da je jedna njegova kod njih, srecom pa nije spazio tu tamniju :)
Inace opste je poznato da dosta vozaca medjusobno "skidaju" jedni drugima ratkapne, sto je za mene ciganisanje, ali sta ce snalaze se ljudi, hoce da im budu lepe masine :)
Kod caleta na busu pune 3 godine su stajale sve ratkapne, i zimus jednu izgubi i tako vozio sve do pre mesec dana, bila jedna u garazi malo napukla i ostecena, to mu je limar sredio, sve ih ofarbao i montirao. To je trajalo 15-tak dana i pre neki dan ko za baksuz jedna negde odleprsala, tacnije bas ova plitka pogonska
Image
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod profa_chb » Ned Jun 02, 2013 11:57 pm

hahahaha :mrgreen: dobro da je popravljena pa vraćena na bus, a ne da posluži kao tanjir za svadbenu tortu :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod milos265 » Pon Jun 03, 2013 7:01 am

Hmmmm... :? Moze i kao oval za pecenje :mrgreen:
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod dufko » Pon Jun 03, 2013 5:08 pm

Ima ovoj anegdoti sigurno 7-8 godina, "Dunavprevoz" na relaciji između Novog Sada i Bačkog Petrovca, na prva dva sedišta iza vozača sede dva policajca, jedno dva sedišta iza njih sede dva lika koji pričaju viceve - o policajcima ... I sad, to je već bilo svima u busu simpatično, slušaju njih, uglavnom ispričaju oni vic - zašto srpski policajci idu u paru - jedan privodi a drugi što je pismen - piše prijavu ...
Odjednom, okreće se jedan policajac, ustaje i kaže- Ok, momci, sad je bilo dosta, preterali ste.
Kaže ovaj jedan dečko, kao, ne razumem u čemu je problem, mi samo pričamo viceve.
-Hoćete li prestati?;
- Nećemo!
- Žiko, vadi notes i piši!
U tom momentu u busu haos, mislim da su prvi počeli da se smeju vozač i kondukter pa ova dva lika pa statak busa i odjednom viče policajac
- Stani! Zaustavi autobus!
Vozač staje, suze mu idu od smeha, negde tu na ulazu u B.Petrovac, pre današnjeg Akvaparka - izlaze Žika i njegov drugar napolje a bus nastavlja dalje, jedva se oporavismo od smejanja :D
dufko
Član
 
Postovi: 108
Pridružio se: Uto Feb 26, 2008 2:22 pm
Lokacija: Silbaš

Re: Vozacke priče :::: anegdote, problemi, nezgode

Postod petar leskovac » Pon Jun 03, 2013 5:10 pm

HAHAHAHAA
_____________________________________________________________________________________Image
Korisnikov avatar
petar leskovac
Član
 
Postovi: 1148
Pridružio se: Čet Mar 22, 2012 7:44 pm
Lokacija: Leskovac

PrethodniSledeća

Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju