Logo

Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Postod Aleks_BGD » Ned Nov 01, 2009 7:42 pm

Kako se na nasem forumu iz dana u dan povecava broj tema sa prevoznicima,mogli bi malo prodiskutovati o tome ciji busevi su najlepsi.Odnosno ko ima najbolji logo i kolor semu na svojim busevima.

Evo ja da pocnem po meni najbolju kolor semu nose Kavim Jedinstvo Vranje,i Autoprevoz Cacak.A najgoru i najruzniju Autobanat Zrenjanin.Da cujem vas?Sta mislite o tome?
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Sponzor

 

Postod Gligi » Ned Nov 01, 2009 8:47 pm

Meni se svidjaju Bakic reisen, Kragujexpress. . . A mislim da bi Nis ekspres trebao malo da proradi na svojoj grafici :wink:
Gligi
Član
 
Postovi: 1458
Pridružio se: Ned Okt 12, 2008 11:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod SAKIBOY » Ned Nov 01, 2009 9:29 pm

Jednostavno a lepo, Lasta-ova crveno -plava kolor sema. :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Postod ik404 » Ned Nov 01, 2009 11:34 pm

Aleks_BGD je napisao:Kako se na nasem forumu iz dana u dan povecava broj tema sa prevoznicima,mogli bi malo prodiskutovati o tome ciji busevi su najlepsi.Odnosno ko ima najbolji logo i kolor semu na svojim busevima.

Evo ja da pocnem po meni najbolju kolor semu nose Kavim Jedinstvo Vranje,i Autoprevoz Cacak.A najgoru i najruzniju Autobanat Zrenjanin.Da cujem vas?Sta mislite o tome?

Gde nadje ove Kavimove? :roll: :D Za Autobanat se slazem, ovo ko da je neko cetkom pisao! A kako su bile lepe i prepoznatljive njihove Scanie Poseidon u originalnom izdanju. I inace, dopadaju mi se svi stariji dizajni u odnosu na ove nove... Pogledajte samo Jugoprevoz Krusevac, na primer, nekad i sad! :roll: A svuda je prisutan i trend izbacivanja cirilice i zamen logotipova latinicnim! :?
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Re: Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Postod Aleks_BGD » Ned Nov 01, 2009 11:40 pm

ik404 je napisao:
Aleks_BGD je napisao:Kako se na nasem forumu iz dana u dan povecava broj tema sa prevoznicima,mogli bi malo prodiskutovati o tome ciji busevi su najlepsi.Odnosno ko ima najbolji logo i kolor semu na svojim busevima.

Evo ja da pocnem po meni najbolju kolor semu nose Kavim Jedinstvo Vranje,i Autoprevoz Cacak.A najgoru i najruzniju Autobanat Zrenjanin.Da cujem vas?Sta mislite o tome?

Gde nadje ove Kavimove? :roll: :D Za Autobanat se slazem, ovo ko da je neko cetkom pisao! A kako su bile lepe i prepoznatljive njihove Scanie Poseidon u originalnom izdanju. I inace, dopadaju mi se svi stariji dizajni u odnosu na ove nove... Pogledajte samo Jugoprevoz Krusevac, na primer, nekad i sad! :roll: A svuda je prisutan i trend izbacivanja cirilice i zamen logotipova latinicnim! :?


Dobro i lepa je kolor sema na ovom tvom IK 404 i nekadasnja plava boja na Sanosima iz Jedinstva....Ono sto su do skoro imali foru sa Touringa to je pozajmljeno i ne racuna se... :)
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Postod ik404 » Ned Nov 01, 2009 11:55 pm

Aleks_BGD je napisao:
Dobro i lepa je kolor sema na ovom tvom IK 404 i nekadasnja plava boja na Sanosima iz Jedinstva....Ono sto su do skoro imali foru sa Touringa to je pozajmljeno i ne racuna se... :)

Sto se Jedinstva tice, ovo sa "Touring"-om je bruka i verovatno jedan od najgorih perioda firme, mada su oni imali neku kooperaciju sa njima, mislim. Inace, taj plavi Sanos je jedan jedini takav autobus, koji mi je dosta sumnjiv, jer je slican Severtransovim Sanosima. Ko se seca, od ovih starijih, Jedinstvo su nekad krasile zelene Dubrave i svetloplavi Sanosi 415 i dosta drugih varijacija! :D A ovaj Kavim mi se nikako ne dopada. I Cacani su nekad bili lepsi! :wink:
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod nocturne » Pon Nov 02, 2009 12:35 am

I meni se svidja Kragujexpress,ali i Fudex,Nis ekspres,Timas,Kimmel...
nocturne
Član
 
Postovi: 1915
Pridružio se: Čet Jun 18, 2009 3:00 am

Re: Kolor sema i logo na vozilima nasih prevoznika?

Postod PEX » Pon Nov 02, 2009 12:37 pm

Ovo je bila kolor šema, ista ovakva je nekada bila na Fudeksovom Man-u (samo sto je on bio plav) i na Eurolineru ;)
Image
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod Jovan » Pon Nov 02, 2009 6:29 pm

Meni je jedna od boljih sa ovih prostora Kanticeva, ako se racuna :?: I svi su im autobusi u istoj boji i istoj semi, sto jos vise doprinosi samom imidzu firme. Fudeks mi i nije nesto, kakav vozni park imaju autobusi bi trebali ljepse izgledati
I Lasta je meni OK
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod PEX » Pon Nov 02, 2009 7:17 pm

Jovan je napisao: Fudeks mi i nije nesto, kakav vozni park imaju autobusi bi trebali ljepse izgledati

Ček Jovane, šta hvali ovoj šemi, meni je odlicna, ali ukusi su naravno različiti ;)

Image
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod Nibus-ja » Pon Nov 02, 2009 10:41 pm

PEX je napisao:
Jovan je napisao: Fudeks mi i nije nesto, kakav vozni park imaju autobusi bi trebali ljepse izgledati

Ček Jovane, šta hvali ovoj šemi, meni je odlicna, ali ukusi su naravno različiti ;)

Image


pa ovo nije fudeks-sema nego ESPERGRADE....
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod PEX » Uto Nov 03, 2009 12:05 am

Nibus-ja je napisao:pa ovo nije fudeks-sema nego ESPERGRADE....

Pa isto tako mozes reći za ESPERGAERDE šemu da je Fudeksova ;)
Oni su ovu kolor šemu zajedno osmislili :wink:
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod Jovan » Uto Nov 03, 2009 9:46 am

PEX je napisao:
Nibus-ja je napisao:pa ovo nije fudeks-sema nego ESPERGRADE....

Pa isto tako mozes reći za ESPERGAERDE šemu da je Fudeksova ;)
Oni su ovu kolor šemu zajedno osmislili :wink:


Mislio sam na onu sto sad farbaju autobuse, kao stoj je ofarban LC i 328DT
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod Nibus-ja » Uto Nov 03, 2009 9:50 am

PEX je napisao:
Nibus-ja je napisao:pa ovo nije fudeks-sema nego ESPERGRADE....

Pa isto tako mozes reći za ESPERGAERDE šemu da je Fudeksova ;)
Oni su ovu kolor šemu zajedno osmislili :wink:


ako je zajednicka, ali fudeks je od nje vidim odustao,a na nekoliko autobusa ESPERGRADE je ostala tako da je to sad njihova :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Goran sk » Sre Nov 18, 2009 10:34 pm

Bakic Reisen i Globus Despotovac ( ne zute boje )
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23034
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Sledeća

Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju