Logo

Privredni program

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Privredni program

Postod fabrikavode » Uto Jan 03, 2012 2:57 am

Poštovani forumaši,

iskreno se izvinjavam administraciji ako je ova tema spam ali ih i molim da je ne uklanjaju ili da je bar premjeste na odgovarajuće mjesto na forumu.

Apelujem i molim sve forumaše da mi pomognu u rješavanju problema. Primijetio sam da se ovdje okupljaju vozači i vlasnici autobusa, putnici i mnogi zaljubljenici u autobuse, dostavna i teretna vozila. Ja se u ovu oblast apsolutno ne razumijem, osim u estetskom smislu da mi je neko vozilo lijepo vidjeti ili ne.

O čemu se radi i zbog čega mi je potrebna vaša pomoć?

Da vam ne objašnjavam detalje i prirodu posla, samo ću vas zamoliti da mi pomognete oko izbora.

Potebno je da za jedno preduzeće nabavim određene autobuse i vozila pa molim za pomoć.


Na početku, potreban mi je jedan autobus ili bolje rečeno kombi ili minibus, kapaciteta između 16 i 25 mjesta za prevoz radnika.
Zatim poteban mi je caddy vozilo, dostavni kombi i kamion (nešto zatvorenog tipa, da na prikolici ili karoseriji,nzm ni kako se to zove, nije ona cerada vec nesto cvrsto, tip kamiona koji voze ledo sladolede ili sl).

Takođe,potrebna mi je preporuka i za neki manji kamioncic.


Želio bih da vidimneke slike, karakteristike, cijene, vaša razmišljanja i iskustva.

Ne zamjerite na mom neznanju i molim vas da mi pomognete koliko ste u mogućnosti.

Hvala vam veliko unaprijed i veliki pozdrav :)
Korisnikov avatar
fabrikavode
Član
 
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Jan 03, 2012 2:45 am
Lokacija: BiH

Privredni program

Sponzor

 

Postod Aleks_BGD » Uto Jan 03, 2012 1:06 pm

Evo ovde imas sve sto te zanima,tema napravljena bas za ovo tvoje pitanje:
viewtopic.php?t=2582

Pozdrav
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod Sraf Ekspres » Pon Jan 09, 2012 1:34 am

Sraf Ekspres
Član
 
Postovi: 10
Pridružio se: Ned Dec 11, 2011 1:22 am

Postod Sraf Ekspres » Pon Jan 09, 2012 1:34 am

Sraf Ekspres
Član
 
Postovi: 10
Pridružio se: Ned Dec 11, 2011 1:22 am

Postod Nikola_4217 » Pon Jan 09, 2012 1:42 am

Najbolje ti je da od autobusa izmes Isuzu Turquiz ko prodaje,od dostavnjaka Ford Tranzit,a od kamioncica nekog Iveca Eurocargo,ili nesto slicno..To su ti moje preporuke..Pozdrav i srecno :)
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci


Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju