Logo

Blokade i štrajkovi kod prevoznika

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod Nibus-ja » Pon Mar 17, 2014 10:20 pm

Данас био емитован прилог са аутобуске станице на РТС-1 емисија од 15:00 часова "ОВО ЈЕ СРБИЈА" ако сам добро видео санос315 ГБр-586 остао без комплетне предње туризмо-маске, да ли је то кренуло черупање возила и продаја по систему дај шта даш :shock: :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Sponzor

 

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod MILE » Pon Mar 17, 2014 10:35 pm

One slike su izgledale stravično, da, #586 je izgleda bez maske, na brzinu videh ali deluje da je cela skinuta.... Nema ništa od njih, mnogo je tu ***** napravljeno tako da se najverovatnije neće izvući, lopovluk ih je načisto sahranio.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod Nibus-ja » Pon Mar 17, 2014 10:59 pm

ако су почели да скидају и да продају једно по једно онда се чини да ни они сами не верују да ће се извући али требало би да гледају да што више возила покушају да оспособе ако имају чиме у гаражи и да их закрпе неће их пустити сада низ воду тек тако ако су их до сада задржали ових 4 месеца колико ми се чини, дај те људи крпите се што више можете лакше ће Вам бити касније, јааааааааооооооооо не могу да верујем да су почели да черупају саноса, страшно, онда су следећи беркхофи, даф, бове и крај :cry: једино што вреди
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod 586 » Pon Mar 17, 2014 11:55 pm

Nibus-ja je napisao:Данас био емитован прилог са аутобуске станице на РТС-1 емисија од 15:00 часова "ОВО ЈЕ СРБИЈА" ако сам добро видео санос315 ГБр-586 остао без комплетне предње туризмо-маске, да ли је то кренуло черупање возила и продаја по систему дај шта даш :shock: :?:

#586 je par dana pred pocetak strajka doslepan iz Batocine,posto mu je procureo hladnjak,pa su zbog slepanja skinuli masku,koja mu stoji u boksu. Ostavite na miru 586 :D :wink:
Korisnikov avatar
586
Član
 
Postovi: 1980
Pridružio se: Pet Feb 03, 2012 11:20 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod negas » Čet Mar 20, 2014 4:18 am

@nibus-ja & MILE

Evo pravih informacija. 586 je u pravu za 586 :D :wink:

Ja 'u da dodam. Niti jednom autobusu, ne nedostaje niti jedan srafcic od kako su stali. Dakle nikakvog cerupanja nema. OK :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod branik » Sub Mar 22, 2014 12:07 am

Жао ми је тих људи, али коначно су увидели да се баве борбом против ветрењача:
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... D1%83.html
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod negas » Sub Mar 22, 2014 1:48 am

Sto vetrenjaca?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod Velemajstor » Sub Mar 22, 2014 11:39 am

Zato što su unapred osuđeni na poraz.Proći će nažalost kao i druge prevozničke firme kojih sada više nema.Da ih ne nabrajam opet,svi znate koje su to firme, koje su bili veliki prevoznici a sada ih nema nigde. Negase samo ti ne želiš ili nećeš da shvatiš realnost koja je zadesila Autosaobraćaj Kragujevac. Već sam ranije napisao moje viđenje stvari i neću da se ponavljam opet.
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod Nibus-ja » Sub Mar 22, 2014 3:01 pm

Ако их угасе и затворе држава ће сама себи да нашкоди, верујем да ће их покренути ево остало је још пар дана до формирања нове владе па се надам да ће ускоро бити лепих вести по њих јер ипак нема черупања и распродаје возила значи све је на стенд бају
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Autosaobracaj Kragujevac (2)

Postod branik » Sub Mar 22, 2014 3:37 pm

Prodaja berkofa je samo prva u nizu. Pitanje da li neka vozila i mogu da nadju kupca jer na tryistu i nemaju vrednost. Verovatno ce biti jos takvih tužbi. Posle te prve iyvrsne presude i svaka sledeca se mora tako da yavrsi. Pitanje je samo da li ce moci tako da se naplati.
Cisto sumnjam da bas nista nije odneto sa vozila. Nase, to u srpskom jeziku zaprvo znaci - nicije.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Prethodni

Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju