Logo

Medjunarodne karte

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Medjunarodne karte

Postod SAKIBOY » Uto Feb 16, 2016 10:02 pm

Postovani forumasi,

zelim sve da vas pozdravim, stare kao i nove clanove koji su na forumu sada aktivniji nego li ja u svoje vreme. :)

Kako je teze vreme doslo tako se i mi mladji teze i zaposljavamo. Ono sto vecina zna je to da volim autobuse i saobracaj i da sam od 2010. god radio za Sirmiumbus jos kao skolarac a potom se i zaposlio zvanicno kao kondukter, zatim pomagao u agenciji za prodaju medjunarodnih karata. Kada je kupljena stanica 2013. presao sam da radim na salteru kao i na mestu otpravnika. Uz sve to sam radio i na izradi mesecnih zavrsnih racuna peronizacije i prodatih karata. Posle prodaje firme preuzeo sam vodjenje putnih naloga i taho listica kao i prijem goriva i potrosnja istog. Sve to je tako islo redom zbog ljubavi prema poslu pa se radilo i po ceo dan bez problema. Naravno, zbog sukoba sa novim gazdom morao sam da odem ali sta je tu je.

Od tada trazim zaposlenje u saobracaju ali jako tesko je do toga doci.
Svrha ove teme je u stvari moje pitanje i vase misljenje....

Dugo razmisljam da li da pokrenem svoj biznis, tj. da otovrim agenciju koja bi se bavila prodajom medjunarodnih autobuskih karata kako i putnog osiguranja.
Nekoliko prevoznika bi mi dalo karte ali je problem sa Lastom koja je najveca i tesko je doci do njih, zapravo tamo nikog ne znam.

Zanima me sta vi mislite o tome i kako sve to odraditi tj. doci do karata...?

Unapred hvala svima.
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Medjunarodne karte

Sponzor

 

Re: Medjunarodne karte

Postod toma » Sre Feb 17, 2016 11:54 am

Zasto bi bilo tesko prodavati lastine karte? Napravi se ugovor I to je to. Njima je u interesu da imaju sto vise putnika na tim linijama, I iz iskustva znam da maksimalno izlaze u susret putnicima.
toma
Član
 
Postovi: 1240
Pridružio se: Pet Dec 18, 2009 7:36 pm
Lokacija: Industrijski centar

Re: Medjunarodne karte

Postod SAKIBOY » Sre Feb 17, 2016 12:01 pm

Da, to sam i ja mislio, medjutim kada zovem tamo ili saljem mail tesko se dobija odgovorno lice.

Jednom sam poslao mail i rekli su da ce se javiti, naravno tadasnji direktor nije odobrio karte. Naravno ja bi imao poslovni prostor namenjen za to, sa odgovarajucim namestajem i ostalim stvarima koje su neophodne za obavljanje tog posla. I opet nisam dobio karte, a dali su coveku koji je njihov agent prodaje i prodaju obavlja ovde u SM u radnji koja se bavi prodajom opreme za bebe :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Medjunarodne karte

Postod Nibus-ja » Sre Feb 17, 2016 4:47 pm

нешто су смућкали они па сарађују а ти сад дођеш као озбиљна и професионална конкуренција власнику беби-бутика па те избегавају :mrgreen:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Medjunarodne karte

Postod SAKIBOY » Sre Feb 17, 2016 8:19 pm

Vidis meni je to krivo, ja hocu da radim ozbiljno i da razvijam posao, kako bi putnici stekli poverenje i napravio pravu firmu ali ne mozee :D :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Medjunarodne karte

Postod Nibus-ja » Čet Feb 18, 2016 5:10 pm

само буди упоран и види са некм надлежним институцијама око тога :wink: немој да се предајеш, пробај и са новинарима ако не буде ишло :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia


Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju