Logo

Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Re: Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Postod becks89 » Pet Jan 29, 2016 11:47 pm

Znam, iskreno cela priča oko sporta mi se baš zgadila, 12 godina sam trenirao i kad sam došao u te neke godine da ti se odlučuje karijera hoćeš li se baviti time ili ne, onda tek upoznaš pravu stranu i realnost...
Tokom srednje sam išao na Partizan, uglavnom na košarku, ali s' obzirom na novonastale okolnosti i dešavanja baš mi se i to smučilo i postalo je mučno gledati kako se ljudi jeftino prodaju, sad iskreno izbegavam i na tvu da gledam sva sportska dešavanja. Jedne godine sam bio u Užicu, prelep je stadion, a sećam se i onog starog Sevojnovog stadiona pored livnice ili tako nešto, on mi je nekako bio specifičan, naročito što je tamo Zvezda pala :D
Kako se primicala Sloboda dnu, tako je sve manje poseta bilo, mada su tu bile baš ono i teške krađe i svašta nešto, očigledno da nisu imali dovoljnu zaleđinu.
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Sponzor

 

Re: Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Postod Kontrolor » Pet Jan 29, 2016 11:56 pm

Nisu hteli a budu filijale pa zato je Sloboda isterana iz TSL, isao sam na svaku i svacega se nagledao...
Ako si prema nekome los, nista bolje od njega nemoj da ocekujes u odnosu sa tobom.
Korisnikov avatar
Kontrolor
Kontrolor gradskog prevoza
 
Postovi: 458
Pridružio se: Uto Dec 15, 2015 10:30 pm
Lokacija: Uzice

Re: Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Postod becks89 » Sub Jan 30, 2016 12:09 am

Da, bilo je nekih strašnih krađa, sećam se da je bilo i nekih žalbi, izjava za medije i čuda, a na kraju u tišini oterani u drugu ligu. Upravo takve stvari su mi ogadile sport i navijanje...
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Postod FiuMAN » Pet Avg 31, 2018 1:18 pm

Dal bi netko bio toliko ljubazan pa se malo raspitao kako doć do karata za utakmicu Crvena Zvezda - Liverpool 6.novembra ove godine
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: Fudbal, navijaci i navijacke grupe

Postod d.p » Uto Dec 11, 2018 7:09 pm

Sta li ce Crvene Zvezda veceras uraditi protiv Pari sen zermen?
Utakmica pocinje u 21h na RTS 1
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

Prethodni

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju