Logo

Prevoznici koji vise ne postoje

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Postod Nibus-ja » Pet Feb 04, 2011 7:35 pm

miham je napisao:Nibus iz Niksica..prevoznik koji je drzao skoro sve gradske linije u Nk i dosta medjugradskih a neke i medjunarodne..u sretno vrijeme je imao 16 polazaka iz Nk za PG dnevno..!!! :lol:


Nibus interesantno,prvi put cujem,jel ima nekih slika od njih :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Sponzor

 

Postod miham » Sub Feb 05, 2011 7:48 pm

arsenal je napisao:FIAT 370.

Image

Image

Image


Ovo ti je ex Nibus Nk
Zatim ovaj,na kojem se i vidi silueta starog natpisa sa strane
arsenal je napisao:MB europa.

Image

Imaju i kod BLT-a EA 404 rhd ex Nibus Nk..ostali busevi su mahom iskidani od strane-mene.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod sanos_a » Sub Feb 05, 2011 7:49 pm

Proleter Skopje :cry: :cry:
Image
Prof. Dr. Sanos Avtobusovski redoven profesor na univerzitetot AUTOBUSI.NET
sanos_a
Član
 
Postovi: 10974
Pridružio se: Pet Feb 29, 2008 11:40 am
Lokacija: Kocani Makedonija

Postod Nibus-ja » Ned Feb 06, 2011 3:04 pm

hvala
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod garavi94 » Sub Maj 21, 2011 9:45 pm

jedan privatni prevoznik iz Danilovgrada koji je imao dosta linija doduse ljudi koji su vozili preko njega a i on sam je imao dosta Scepo tours Danilovgrad . . .
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Ned Maj 22, 2011 1:25 pm

Nijesam znao da Scepo tours vise ne postoji. Sta se desilo sa njima?
milan.nk
 

Postod milan.nk » Pon Maj 23, 2011 10:59 pm

Nadam se da ce ovih dana biti slika od Nibusa, rekao mi je otac da ima u arhivi na poslu tako da ce biti nesto sigurno :D
milan.nk
 

Postod garavi94 » Uto Maj 24, 2011 2:22 am

milan.nk je napisao:Nijesam znao da Scepo tours vise ne postoji. Sta se desilo sa njima?

Vukman Scepanovic Scepo je imao par svojih autobusa i linija,a vise njih radilo preko njega danasnji Adriatik travel iz Podgorice,Revival travel Danilovgrad,i jos neki privatnici,e sad Scepo je kolko sam cuo zbog dugova posao u Srbiju i sa sobom odveza Neoplana translinera ex Topolovo Niksic i tamo zivi sad sto radi i cime se bavi ne znam,al znam da je Neoplanu istekla registracija i nije vise dolazio u danilovgrad da ga registruje,,sta je sa busom ne znam a ni sta je sa Scepom takodje pitao sam mu nedje podavno sina kako je sta radi i on mi je rekao da je u Srbiju al nije sta radi ...to ti je sva istorija o Scepu Milane ukratko ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Uto Maj 24, 2011 1:20 pm

garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:Nijesam znao da Scepo tours vise ne postoji. Sta se desilo sa njima?

Vukman Scepanovic Scepo je imao par svojih autobusa i linija,a vise njih radilo preko njega danasnji Adriatik travel iz Podgorice,Revival travel Danilovgrad,i jos neki privatnici,e sad Scepo je kolko sam cuo zbog dugova posao u Srbiju i sa sobom odveza Neoplana translinera ex Topolovo Niksic i tamo zivi sad sto radi i cime se bavi ne znam,al znam da je Neoplanu istekla registracija i nije vise dolazio u danilovgrad da ga registruje,,sta je sa busom ne znam a ni sta je sa Scepom takodje pitao sam mu nedje podavno sina kako je sta radi i on mi je rekao da je u Srbiju al nije sta radi ...to ti je sva istorija o Scepu Milane ukratko ...


Zao mi je covjeka... Inace onaj Transliner je radio preko Laletransa iz Beograda neko vrijeme, ali mislim da ga nije mogao preregistrovati na SRB table...
milan.nk
 

Postod bogda78 » Uto Maj 24, 2011 1:43 pm

Maktrans Paraćin,sada Topolatrans,pa i Autobanat je Net bus,pa Strela...osim Uba,Jugoprevoz Jagodina,Jugoprevoz Despotovac...
bogda78
Član
 
Postovi: 1018
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 10:44 am

Postod garavi94 » Čet Jun 02, 2011 12:35 pm

milan.nk je napisao:
garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:Nijesam znao da Scepo tours vise ne postoji. Sta se desilo sa njima?

Vukman Scepanovic Scepo je imao par svojih autobusa i linija,a vise njih radilo preko njega danasnji Adriatik travel iz Podgorice,Revival travel Danilovgrad,i jos neki privatnici,e sad Scepo je kolko sam cuo zbog dugova posao u Srbiju i sa sobom odveza Neoplana translinera ex Topolovo Niksic i tamo zivi sad sto radi i cime se bavi ne znam,al znam da je Neoplanu istekla registracija i nije vise dolazio u danilovgrad da ga registruje,,sta je sa busom ne znam a ni sta je sa Scepom takodje pitao sam mu nedje podavno sina kako je sta radi i on mi je rekao da je u Srbiju al nije sta radi ...to ti je sva istorija o Scepu Milane ukratko ...


Zao mi je covjeka... Inace onaj Transliner je radio preko Laletransa iz Beograda neko vrijeme, ali mislim da ga nije mogao preregistrovati na SRB table...
i meni isto,znao sam gaa licno,posten covjek samo eto nije imao srece u ovom poslu,znam da je transliner vozio preko laleta al ne znam gdje je sad,bas me zanim postavio sam pitanje u temi laletrasns al mi niko nije odgovarao,al ja se nadam da hoce ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod badi » Pet Jun 17, 2011 12:06 pm

I Autobanat jos postoji,ima sve linije koje je i imao i ima registrovane,...pa sta da vam kazem kad jos uvek ima uverenje o sposobnosti za obavljanje medjiunarodnog saobracaja,a njihove linije i radnike trenutno drzi Net Bus na domacim o Sokoprevoz na stranim linijama,pa tako jos uvek nekako zive.... :D
badi
Član
 
Postovi: 947
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 10:54 pm

Postod garavi94 » Pet Jun 17, 2011 12:23 pm

evo sad Morava je propala privatnici voze njene linije prodaju sve sto imaju samo je pitanje dana kad ce se firma ugasiti ako vec nije ugasena ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pet Jun 17, 2011 9:46 pm

Ajde dako mi uhvatis Dragane onog EA Eurostara od BLT-a, ex Nibus... :wink: Nijesam ga vidio, ima tri godine. Inace vozio ga je moj dobar prijatelj Pajo Kotlica koji je sada nazalost pokojni, a bio je najbolji vozac u CG i sire. A vozio ga je prije njega i jedan clan ovog foruma, koji je sada gazda. :wink:
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Jun 18, 2011 8:20 pm

milan.nk je napisao:Ajde dako mi uhvatis Dragane onog EA Eurostara od BLT-a, ex Nibus... :wink: Nijesam ga vidio, ima tri godine. Inace vozio ga je moj dobar prijatelj Pajo Kotlica koji je sada nazalost pokojni, a bio je najbolji vozac u CG i sire. A vozio ga je prije njega i jedan clan ovog foruma, koji je sada gazda. :wink:

cim ga vidim uslikat cu ga,mada ga nisam ni ja vidio vec duze vrijeme ne znam gdje je a znam da ga je vozio Mico Nikolic kad je bio u Nibusu ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

PrethodniSledeća

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost