Logo

Poklon od VDL-a

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Postod Marko » Sre Nov 30, 2011 2:24 pm

Biće joj prevodilac na sajmu . A poklone su se dobijali pojedini članovi na prošlom Beotracku jel tako PEX? :lol:
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Sponzor

 

Postod PEX » Sre Nov 30, 2011 2:27 pm

Marko je napisao:Biće joj prevodilac na sajmu . A poklone su se dobijali pojedini članovi na prošlom Beotracku jel tako PEX? :lol:

Da, da ja sam imao tu srecu da dobijem od Nibusa poklon, kesu (rascepala se posle pola sata) olovku (ne znam gde je zavrsila) i bombone koje su bile korisne i podelio sam ih sa ostalim kolegama :)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod shakal » Sre Nov 30, 2011 2:56 pm

PEX je napisao:
Berlingo je napisao:Pokazi im moje slike iz voznje. Mozda dobijem bar ukras za kravatu ili bonbone. :D

Neces ti prijatelju, nismo mi obicni smrtici te srece :) Ko zna sta joj je ova barabstina obecala kad dodje gospodja u Beograd na Beotrack 2012, pravnik je to :)


Xexexexe. Nista joj nisam obecao :) Ali moram priznati da je moje pravnicko umece doslo do punog izrazaja prilikom dijaloga sa dospodjom iz VDL-a :) Nece ona dolaziti u Beograd :)
Eh da je B-2 Spirit off Misuri stvarno pao u Spacvanske sume...
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

Postod Nibus-ja » Sre Nov 30, 2011 4:40 pm

PEX je napisao:
Marko je napisao:Biće joj prevodilac na sajmu . A poklone su se dobijali pojedini članovi na prošlom Beotracku jel tako PEX? :lol:

Da, da ja sam imao tu srecu da dobijem od Nibusa poklon, kesu (rascepala se posle pola sata) olovku (ne znam gde je zavrsila) i bombone koje su bile korisne i podelio sam ih sa ostalim kolegama :)


Јел то значи да од других ниси добио ништа, мислим никакав поклон ниси добио само од нибуса :?: И још једна ствар, наш народ каже: "поклону се у зубе не гледа", тако да ако ти се није свиђало могао си слободно да одбијеш, или си могао да се жалиш тадашњем власнику ниш-експресу односно нибусу :| МОЛИМ ЛЕПО
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Sloba » Sre Nov 30, 2011 7:44 pm

Nibuse, PEX je rekao samo šta je dobio i koliko mu je to trajalo. Znamo da si veliki fan Nibusa, ali ovde je to stvarno off topic. :?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod PEX » Sre Nov 30, 2011 8:57 pm

Nibus-ja je napisao:Јел то значи да од других ниси добио ништа, мислим никакав поклон ниси добио само од нибуса :?: И још једна ствар, наш народ каже: "поклону се у зубе не гледа", тако да ако ти се није свиђало могао си слободно да одбијеш, или си могао да се жалиш тадашњем власнику ниш-експресу односно нибусу :| МОЛИМ ЛЕПО

Imao sam pune ruke poklona sa raznih standova, ali ovaj iz Nibusa mi je bio najdrazi :) Taman posla da mu gledam u "zube" i odbijem, bas je gospoda bila ljubazna, cak su nam ponudili produzeni espreso sa mlekom (bolji nego oni iz kafica) iz kafemata Nibusa 8)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod profa_chb » Sre Nov 30, 2011 10:06 pm

barabo licemerna, a na avataru ti kafemat iz setre :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Mickey » Sre Nov 30, 2011 11:45 pm

aj sad kazi, gde si nasao, i sta si trebao da radis za ovu nagradnu igru :P
Mickey
Član
 
Postovi: 3164
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 10:30 pm
Lokacija: Beograd

Postod PEX » Čet Dec 01, 2011 12:09 am

profa_chb je napisao:barabo licemerna, a na avataru ti kafemat iz setre :mrgreen:

Aaaa sta's ovo na avataru je samo reklama :)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod profa_chb » Čet Dec 01, 2011 12:15 am

pazi, niš ekspres da batali prevoz, već da parkira buseve širom zemlje i da naprave pokretne kafiće, nešto na fazon transfuziomobila :lol:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Aleks_BGD » Čet Dec 01, 2011 12:24 am

profa_chb je napisao:pazi, niš ekspres da batali prevoz, već da parkira buseve širom zemlje i da naprave pokretne kafiće, nešto na fazon transfuziomobila :lol:


Nibus bar posluje sa VELIKIM +,njegovi radnici primaju platu na vreme,neizlaze na trgove i nestrajku gladju za razliku od kolega iz Zemuna koji plivaju u g...ima do guse i cekaju da se drzava sazali i namesti im neki tender od jedno 150 autobusa koji ce posle 2 godine eksplotacije izgledati kao da ih je Katrina izbacila...***CENZURISANO*** ime surovo ali istinito... :wink:
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod profa_chb » Čet Dec 01, 2011 12:26 am

ma znam ja to, ali moram malo da ih zezam, rekreativno :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Nele Nibus » Čet Dec 01, 2011 12:27 am

profa_chb je napisao:ma znam ja to, ali moram malo da ih zezam, rekreativno :mrgreen:

Šala je uvek dobro došla ;)
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Postod Nibus-ja » Čet Dec 01, 2011 11:26 am

Sloba je napisao:Nibuse, PEX je rekao samo šta je dobio i koliko mu je to trajalo. Znamo da si veliki fan Nibusa, ali ovde je to stvarno off topic. :?


Слобо, мора мало да се окренемо и разоноди НЕ БРИНИ СЕ све је под контролом за сада :wink: ја као НИБУС-овац нисам још пробао кафу, а колега ПЕКС је имао то задовољство :wink: Поздрављам твој потез да опоменеш да сам у ОТ, немој ништа лично да схватиш да сам против тебе али си прво требао колегу да опоменеш ЈЕР ЈЕ ОН ПРВИ НАПРАВИО ОТ,ја сам само реаговао на његову поруку :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod PEX » Čet Dec 01, 2011 7:17 pm

Nibus-ja je napisao: ја као НИБУС-овац нисам још пробао кафу, а колега ПЕКС је имао то задовољство :wink:

Ma Profa i ostali su pili espreso :) Ja sam hteo nesto da jedem, i hteli su da mi peku snicle u Nibusovoj kuhinji, ali frizder je tako dobro radio, da je meso skroz bilo zaledjeno :?
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

PrethodniSledeća

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron