Logo

Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod dusanman » Uto Apr 01, 2014 10:33 pm

Ima li iz Srbije nešto da ide za Magdenburg?

Tetka ide na brod,a ne bi da ide avionom.
dusanman
Član
 
Postovi: 2750
Pridružio se: Pon Feb 06, 2012 6:57 pm
Lokacija: Novi Žednik

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Sponzor

 

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Jovan » Pet Apr 04, 2014 9:14 pm

Gledaj nesto za Leipzig ili Berlin, imas Srbija Tours i Touring
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod dusanman » Pet Apr 04, 2014 9:23 pm

Hvala. ;)
dusanman
Član
 
Postovi: 2750
Pridružio se: Pon Feb 06, 2012 6:57 pm
Lokacija: Novi Žednik

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Marko_KM » Sub Apr 05, 2014 9:36 am

Predlazem ti Pejica najjeftinija karta do Nemacke+extra autobusi :wink:
Marko_KM
Član
 
Postovi: 3199
Pridružio se: Pet Nov 16, 2012 5:36 pm
Lokacija: Kosovska Mitrovica

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod dusanman » Sub Apr 05, 2014 10:56 am

Ne treba meni,ali hvala. ;)
dusanman
Član
 
Postovi: 2750
Pridružio se: Pon Feb 06, 2012 6:57 pm
Lokacija: Novi Žednik

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Igor » Sub Jun 14, 2014 5:36 pm

Kojim prevoznikom na liniju Smederevska Palanka - Bar?
U ponudi imam Jugoprevoz Velika Plana koji radi u kooperaciji sa Božurom, i Lastu.
Šta vi mislite?
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Petar 535 » Ned Jun 29, 2014 6:57 pm

Pa Lastu. :lol:
Korisnikov avatar
Petar 535
Član
 
Postovi: 3410
Pridružio se: Sub Jul 30, 2011 10:38 am
Lokacija: Novi Beograd , Beograd

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Igor » Pon Jun 30, 2014 3:50 pm

Tako je i ispalo :) Danas kupljene karte :)
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod IIIALEKSANDARIII » Sre Mar 04, 2015 12:38 am

Da li neko moze da mi kaze koliko se krecu karte za BG-Zajecar, ko je najpovoljniji... bilo sta sto zna.. :) Hvalaaa
IIIALEKSANDARIII
Član
 
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Jan 06, 2013 11:28 pm

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Igor » Čet Mar 26, 2015 9:16 pm

U slučaju izleta (osnovna škola) postoji li mogućnost (po zakonu) da zakup autobusa potpiše nastavnik? Taj ugovor podrazumeva odgovorno lice?
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Fipi 494 » Čet Mar 26, 2015 9:56 pm

Imali smo okrsaj mi u skoli, u proslom polugodistu. Nastavnica koja odredjuje gde se ide na SRP, zakupila je turisticku agenciju kojoj su najpovoljniji BMB Bus i Sampion Beograd, i kada smo se pobunili pitala nas je sta predlazemo, naravno morao sam kod direktora da idem u vezi toga. Predlozio sam mu Banbusa i Fudeks. Pozvao je agenciju, i zatrazio im dva turisticka autobusa, i naravno voznju je dobio Fudeks sa dva Tourlinera.
Ali inace koliko ja znam treca lica mogu da zakupe autobus, ali najbolje bi vam bilo da pogledate sa nekim prevoznikom koga zelite da zakupite. Mi imamo ovde neke prevoznike koje se vode na Mivex, i u nizim razredima ih nastavnici zakupljuju kada idu sa decom u pozoriste, bez ikakvih turistickih agencija. Ja sam ti objasnio kako sam znao, ako ima ovde na forumu neko ko se susretao sa time neka pomogne :)
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Igor » Čet Mar 26, 2015 10:48 pm

Hvala. Mi smo se dogovorili da imamo završni izlet (8. razred, i ko još bude želeo) Bela Crkva - Vršac - Novi Sad, 1 dan. Imamo tri opcije 1. Jugoprevoz VP Tourismo 2. Lasta Berkhof Axial 100 #9233 3. Globus Setra S431DT (ovim rasporedom su zbog broja sedišta). Međutim taj ugovor nam jeste problem, nastavnici se premišljaju, ne žele toliku odgovornost, i onda nam predlažu da pitamo roditelje da oni potpišu. Jedna nastavnica kaže da sakupimo dovoljan broj učenika, i da će se naći neko da potpiše sigurno. Dok, sa druge strane, moja drugarica kaže da potpis neće da padne sa neba, što i jeste. Šta ako sakupimo decu, a niko neće da potpiše? Imaš li predlog? :)
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Fipi 494 » Ned Mar 29, 2015 12:44 am

Oko te odgovornosti i toga se nisam susretao. Ali sazovite neki roditeljski sastanak, i moje misljenje je ako se vec zalazete oko toga, dajte malo nesto vise para, da uzmete Globus. Koliko ja znam te 431 su novije ( 2008 i 2009 mislim da su). A ako trazite nekog odgovornog, sto ne uzmete direktora skole, oni kod mene zakupljuju autobuse, kad sam im predlagao koga da uzmu, direktor je nasao 3 slobodna autobusa u Lui Travelu, rekao sam mu da nam to ne treba, i posle je uzeo Drive Adamovic i DS Tours iz Kovina ja mislim.
Kod nas u Beogradu zakupljuju autobuse kad deca idu u pozoriste. Odgovornost i zakup vozila je na direktoru skole i nastavnicima koji idu, moj ti je savet da uletis kod direktora u kancelariju onako s' nogu, i da mu kazes sve oko toga. I najpametnije bi ti bilo da saznas cene za iznajmljivanje vozila, lepo mu sve reci koliko ti za sta traze i da zavrsis posao. Ako se budes vukao sa nastavnicima danima, pa ovaj misli ovako, ovaj onako, od toga brale moj onda nema nista :)
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod Igor » Ned Mar 29, 2015 12:27 pm

Saznao sam cene, ali kod nas su više ažurniji nastavnici, dok je direktor "može a i ne mora", kod njega da i ne idu zajedno, zavisi kako kog dana je raspoložen, ima još par godina do penzije, tako da ga ne interesuje ništa (osim nečega gde može da ima veliku dobit). Kad sam mu to sve ispričao on je rekao da je destinacija super, i da će on da vidi i da mi se javi. Tek nakon 1.5 nedelje se to sve odigralo pozvao je Gulivers i čovek je došao da se dogovorimo, hteo je da nam da veoma povoljno autobus, međutim kasnije kada smo se čuli autobus je bio zauzet za taj termin. Da se nisam mantrao toliko oko toga sa direktorom, verovatno bih i mogao da iznajmim od njih. Ali da potpiše zahtev za najam neće nikako, kaže da nam potpišu roditelji jer nastavnici (kako on kaže) ne mogu (valjda po zakonu).
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Sa kojim prevoznikom do tražene destinacije

Postod becks89 » Pon Mar 30, 2015 10:38 pm

Mislim da ne može da potpiše nastavnik, direktor je ovlašćen za tako nešto i njemu je savet roditelja kontrola, ne možete vi kao đaci da odlučujete ovo hoćemo, ovo nećemo. Napravi se sastanak, predstavnik svakog odeljenja 1 ili 2 roditelja, sastanak sa upravom škole, glasa se, šta se izabere tako ide i taj stav se zastupa, direktor samo stavlja potpis ispred svih vas i to je to. Što se cena tiče, Lasta je sad na sajmu turizma izašla čini mi se sa 0.85E po km što je extremno jeftino, s' obzirom da su do skoro držali cenu od 1.15e po km, prema tome nije što bi moj brat Siniša imao posao sa Scaniom, nego što je najjeftinije rešenje. Mada baš i nisam siguran, da bi vam dali dekera, jer kao što rekoh ne možete birati vozila, vi šaljete zahtev firmi, toliko i toliko sedišta, tip busa (turistika, prigradski, mini bus) prema broju putnika i svemu dobijate bus, zapamti da Scania ima 63 sedišta čini mi se, što znači da ako vas bude 70, 80 idu dva Berkhofa ili Berkhof i minibus ;)
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju