Logo

Vožnja bicikala

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Re: Vožnja bicikala

Postod mihaelsb » Uto Jun 12, 2012 8:35 pm

Ma ne dobar, nego odličan. Što se tiče aplikacije, troši li to novce i postoji li možda neka slična aplikacija za Symbian?
mihaelsb
Član
 
Postovi: 755
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 7:23 pm
Lokacija: Around Croatia

Re: Vožnja bicikala

Sponzor

 

Re: Vožnja bicikala

Postod Sloba » Uto Jun 12, 2012 10:07 pm

Hvala Mickey!

Mihaele, aplikacija mislim da samo treba da se konektuje na net da uhvati GPS signal i posle da pošalješ raport. Radi na Symbian. :wink:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vožnja bicikala

Postod gospodin dzo » Uto Jun 12, 2012 10:14 pm

Ne treba ti uopste net.Jedino na kraju ako workout hoces da izbacis na sajt,ako neces,sve ostaje u fonu.Mada ne znam koliko workouta moze da stane u fon ;)
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod danilo » Uto Jun 12, 2012 10:16 pm

becks89 je napisao:Schwinn je valjda bio :?
Evo još nisam novi uzeo :roll:


Dobar ti je Cateye, ja imam njihov, osmofunkcijski, meri: trenutnu brzinu, maksimalnu brzinu, prosečnu brzinu, vreme, tajmer koliko dugo si vrteo pedale, kalorimetar, pređenu kilometražu i ukupnu kilometražu. Ja ga imam već treću godinu i odlično služi, još ni baterije nisam menjao. Postoji i petofunkcijski, on manje stvari meri i malo je jeftiniji (300 - 400 dinara).
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod danilo » Uto Jun 12, 2012 10:26 pm

Evo i moje makine, POLAR Mirrage Pro 08... Fotke su iz 2009. godine, kad je bajs i kupljen...


Image

Image


"Tahograf"... tad na 440 km, a sad na mnogo, mnogo više...

Image


Super služi bajs, jako je lak za vožnju, lako upravljiv, amortizacija ekstra, ko po oblaku da ideš...
Mirko GSP
Korisnikov avatar
danilo
Student saobraćaja
 
Postovi: 9142
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 8:47 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod mihaelsb » Uto Jun 12, 2012 11:14 pm

Hvala Slobodane i Džo! Evo da se pohvalim, ja sam sa svojim Fuji-em koji sam kupio početkom septembra (ugradio brzinomjer u novembru) Prešao negdje 850 kilometara. Od novembra pa do 3 mjeseca sam prešao točno 640 kilometara, ali mi se nešto potrgao brzinomjer pa više ne radi, a od kvara brzinomjera pa do danas nekih 210 km.. Sve u svemu ja sam zadovoljan biciklom, nisam imao niti jedan kvar, samo mi se dosta brzo lanac ''osuši'' pa krči, tako da svakih 3-4 mjeseca moram podmazivati lanac. Ostalo tip top! A sad razmišljam da kupim neki raspadnuti Pony pa da ga sredim.. :)
Edit : gdje držite mobitel kad vozite , u džepu, ruci ili imate držač za mobitel?
mihaelsb
Član
 
Postovi: 755
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 7:23 pm
Lokacija: Around Croatia

Re: Vožnja bicikala

Postod gospodin dzo » Sre Jun 13, 2012 7:37 am

Imam torbicu na sebi,zakacim je oko vrata i tako vozim.U nju stane sve sto mi treba tokom voznje...
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod profa_chb » Sre Jun 13, 2012 10:40 am

lalo, turi ćelave gume brže će da ide :wink:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod negas » Čet Jun 14, 2012 1:30 pm

mihaelsb je napisao:Hvala Slobodane i Džo! Evo da se pohvalim, ja sam sa svojim Fuji-em koji sam kupio početkom septembra (ugradio brzinomjer u novembru) Prešao negdje 850 kilometara. Od novembra pa do 3 mjeseca sam prešao točno 640 kilometara, ali mi se nešto potrgao brzinomjer pa više ne radi, a od kvara brzinomjera pa do danas nekih 210 km.. Sve u svemu ja sam zadovoljan biciklom, nisam imao niti jedan kvar, samo mi se dosta brzo lanac ''osuši'' pa krči, tako da svakih 3-4 mjeseca moram podmazivati lanac. Ostalo tip top! A sad razmišljam da kupim neki raspadnuti Pony pa da ga sredim.. :)
Edit : gdje držite mobitel kad vozite , u džepu, ruci ili imate držač za mobitel?



Sta te zeza na brzinomeru i koji je ? Daj da vidimo ako mozemo da ga osposobimo :D :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Vožnja bicikala

Postod mihaelsb » Čet Jun 14, 2012 11:35 pm

Ovaj, SIGMA 400
http://www.insportline.eu/upload/image/ ... 00_net.jpg
Ma ovaj držač što se stavi na guvernal pukao, i iz njega iskočila žica tako da uopće ne mjeri brzinu a što se brzinomjera tiče on radi sve super..
mihaelsb
Član
 
Postovi: 755
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 7:23 pm
Lokacija: Around Croatia

Re: Vožnja bicikala

Postod mihaelsb » Sub Jun 16, 2012 3:57 pm

mihaelsb
Član
 
Postovi: 755
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 7:23 pm
Lokacija: Around Croatia

Re: Vožnja bicikala

Postod mar.co » Ned Jul 01, 2012 1:15 am

Sloba je napisao:Image


Super izgleda bajs Slobo..
Puno kilometara da predjes :D
_____________Image_____________
Korisnikov avatar
mar.co
Član
 
Postovi: 1019
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 6:47 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod gospodin dzo » Ned Jul 01, 2012 11:12 am

Sa takvim bajsom sada moze da juri one njegove (zna on koje)...;)
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vožnja bicikala

Postod Sloba » Ned Jul 01, 2012 1:30 pm

Hvala Mar.co! :)

Ne jurim ja te ljude na koje ti misliš (a Boga mi ih i juriš) :mrgreen:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vožnja bicikala

Postod gospodin dzo » Ned Jul 01, 2012 4:30 pm

Ne znam ja ko ovde ne moze da sedne od bolova... ;)
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju