Logo

Online planeri putovanja

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Re: Online planeri putovanja

Postod SGB » Čet Jan 22, 2015 7:09 pm

becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2075
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re: Online planeri putovanja

Sponzor

 

Re: Online planeri putovanja

Postod NemanjaLip » Čet Jan 22, 2015 7:23 pm

Zbog cega nema ni na Lastinom sajtu ni na Polazak.com Srbija Tours da to ne znaci da firma i linije nisu registrovane :?:
NemanjaLip
Član
 
Postovi: 277
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 6:24 pm

Re: Online planeri putovanja

Postod Nemke92 » Čet Jan 22, 2015 7:36 pm

@SGB Znaš li nešto više o Unitransu? Do sad se puno pričalo o njemu, znam da je uloženo jako puno novca (da ne kažem previše) ali ne znam kad će zaživeti potpuno...
@NemanjaLip, kako misliš nema ih na Lastinom? Pa glavna su konkurencija na linijama za Nemačku... :lol: a što se Polazak.com tiče, taj sajt je nedavno krenuo u širenje baze sa domaćih na međunarodne redove vožnje, tako da je moguće da samo još uvek nisu došli na red... :D
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Online planeri putovanja

Postod NemanjaLip » Čet Jan 22, 2015 7:55 pm

Pa lepo ja kucam na BAS-ovom sajtu Italija i grad dokle idem i ono izbaci sve sem Srbije Tours
NemanjaLip
Član
 
Postovi: 277
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 6:24 pm

Re: Online planeri putovanja

Postod NemanjaLip » Čet Jan 22, 2015 8:03 pm

Evo slike za Italiju Image
I za Nemacku Image
NemanjaLip
Član
 
Postovi: 277
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 6:24 pm

Re: Online planeri putovanja

Postod Nemke92 » Čet Jan 22, 2015 8:14 pm

A na BAS misliš... Nije to Lastino vlasništvo :) Srbija Tours iz Beograda polazi ispred svoje agencije u Ličkoj i tu ulaze svi putnici, mada posle toga svraćaju i na BAS što bi značilo da su registrovani kod njih. Ne znam zašto ih nema...
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Online planeri putovanja

Postod NemanjaLip » Čet Jan 22, 2015 8:17 pm

To mi je poznato da Krecu izspred svoje agencije stalno kad idem tu ulazim
Ali hvala
NemanjaLip
Član
 
Postovi: 277
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 6:24 pm

Re: Online planeri putovanja

Postod Nibus-ja » Sub Jan 24, 2015 3:44 pm

kovacnuno je napisao:Sad provjeravam na polazak.com liniju Beograd-Foca, stavili su dva polaska od kojih jedan ne saobraca vec jedno 3 godine, a 2 koja redovno idu nisu stavili, takodje NS-Zlatibor su stavili dva viska. Dobra je zamisao ali steta sto izgleda ima dosta pogresnih podataka.


Има пуно пропуста, ја сам одавно скренуо пажњу
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Online planeri putovanja

Postod Nemke92 » Sub Jan 24, 2015 8:55 pm

Prijavio sam ja sve što je kovacnuno napisao, i izmenjeno je ubrzo po mojim informacijama... Prema tome, kada svi sarađuju na deljenju informacija od javnog značaja, propusti se lako daju rešiti... ;)
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Online planeri putovanja

Postod MILE » Ned Jan 25, 2015 12:43 am

Sad sam našao i ja neke greške, Lasta više ne radi kao kooperant na liniji Beograd-Ljubovija sa polaskom u 12:30 iz Beograda i povratkom u 6:40 iz Ljubovije, to sad Lastra sama održava.....

Lastini polasci iz Beograda ka Valjevu ne idu više sa BASa.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Online planeri putovanja

Postod Nemke92 » Ned Jan 25, 2015 1:28 am

Mile, hvala ti na dopuni teme! Mislim da ćeš se složiti sa mnom da prva stvar i nije baš neka greška, pre svega jer putnicima nije toliko bitno ko će ih voziti (posebno kada se radi o dve firme koje su u istom vlasništvu poput Laste i Lastre) koliko im je bitno da se navedeni polazak realizuje. Osim toga, možda se dozvola i dalje vodi kao kooperacija.

Međutim, na stranu to, zamolio bih vas da imate u vidu da nisam otvorio temu sa namerom da beležimo i prijavljujemo propuste na konkretnim redovima vožnje koje objavljuju ovi sajtovi, već da prodiskutujemo koji sajt nudi kakve opcije za korisnike, da razmenimo utiske i preporučimo jedni drugima pravo mesto na netu gde možemo da se informišemo kada neko želi da putuje...

Prema tome, molim vas da imate u vidu da za sve sugestije i zamerke koje se tiču sajta www.polazak.com i ostalih možete kontaktirati administraciju tog sajta, u ovom slučaju putem maila info@polazak.com, a da se ovde malo vratimo na temu sa koje smo skrenuli...

Verujem da bi i oni više cenili da im putnici daju feed back oko takvih stvari direktno, jer je to jedini način da promene to što pre.

Dakle, da li kada krećete na put koristite planere putovanja na internetu? Ako da, koje, zašto, i da li smatrate da su dovoljno dobri ili postoje neke opcije koje bi mogli uvesti za još bolje iskustvo korisnika... :) Osim toga, ako pratite sajtove i primetite neke nove opcije i mogućnosti koje nude putnicima a koje vam se svide, ovo je pravo mesto da to podelite sa nama... :)

Hvala! :)
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Online planeri putovanja

Postod Sloba » Pet Jan 30, 2015 11:38 am

Proradio je sajt UniTransModela u beta fazi, meni se za sada sviđa mada nisu dobro uneli trase autobusa JGSP u Novom Sadu ali pretpostavljam da će biti ispravljeno u što kraćem roku. :)

www.unitransmodel.com
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Online planeri putovanja

Postod Nemke92 » Sub Jan 31, 2015 2:57 am

Hvala za info Slobo! Nisam znao da je krenula beta faza, sad ću baš da pogledam... Čudi me da su zeznuli linije JGSP, kada mi se čini da njihovi ljudi rade na projektu... Javljaj utiske iz prve ruke da li radi i kako radi :D
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

Re: Online planeri putovanja

Postod NemanjaLip » Ned Feb 01, 2015 1:42 am

Meni je dobar Trivago
Ima mogucnost rezervacija hotela :)
NemanjaLip
Član
 
Postovi: 277
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 6:24 pm

Re: Online planeri putovanja

Postod Nemke92 » Ned Feb 01, 2015 1:55 am

Trivago je koliko ja znam sajt samo za rezervaciju hotela? Ali se slažem da bi bilo odlično kada bi ta opcija postojala uz redove vožnje... :)
Korisnikov avatar
Nemke92
Član
 
Postovi: 599
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 2:12 am
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju