Logo

Vicevi

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

Re: Vicevi

Postod profa_chb » Čet Dec 08, 2016 10:38 pm

E jesi vrag :mrgreen:

Crnogorac zateka' ženu sa švalerom pa reče "Viđi budale, j*** a ne mora!" :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vicevi

Sponzor

 

Re: Vicevi

Postod Nele Nibus » Sub Dec 10, 2016 1:08 pm

Još malo manguparije od kude Niš :)

-Šta si zinuo ko m*da na skaru?!

-Šćeš s golo dupe u pijani ljudi ??

-Kad ti opalim šljakavicu, pola kafić se ima poguši od puder.

-Popio sam pivo NIŠKO pa sam mnogo lepo piško... će se nastavi :)
Upotreba mojih fotografija na news portalima, facebook-u i štampi nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti!

Image
Nibus 400.31 generacija 2007. Ko 397 ex 561
Korisnikov avatar
Nele Nibus
Student saobraćaja
 
Postovi: 9056
Pridružio se: Ned Nov 15, 2009 2:26 am
Lokacija: Pancevo, Niš

Re: Vicevi

Postod Aleks_BGD » Pon Dec 12, 2016 11:05 am

Ima jedna prica iz Feniksa GiZ.Vracao se bus iz Crne Gore i jedna gospodja u toku voznje stalno dosadjivala vozacima,te da joj stanu za WC,te za pauzu,nevalja film,stalno joj nesto falilo dok jednom od vozaca nije prekipelo u odbrusio joj
"Aman bre zeno sedi vise na jedno mesto i budi mirna,dosadna si bre".
Gospodja se nasla uvredjena pa uzvratila "E da znate zalicu se gazdi zbog ovoga"nasta joj kolega uzvratio "Ma zali se kome oces,je...te moj gazda".Sutradan kad je stigla gospodja bila dokona i pravo u garazu kod Feniksa da se pozali na vozace i price gazdi "Pa znate jedan od vasih vozaca mi je u toku voznje odbrusio J..bo te moj gazda,to je bezobrazno kako moze tako?"Nasta joj ovaj uzvratio "Pa jeste gospodjo,tacno je znate moji vozaci sve sto nevalja oni to salju kod mene" :) :) :).Kazu da je gospodja izletela ko oparena iz garaze nije stigla ni Dovidjenja da kaze. ;) ;)
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Vicevi

Postod Sloba » Pon Dec 12, 2016 3:16 pm

Pretpostavljam da su ponosni na svoje ophođenje prema putnicima. :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vicevi

Postod Aleks_BGD » Pon Dec 12, 2016 3:37 pm

Sta se primas,pitanje je koliko je to istina i koliko je puta prica doradjena i po nesto dodato itd...ja sam ispricao onako kako sam cuo..
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Vicevi

Postod Velemajstor » Pon Dec 12, 2016 4:13 pm

Ta priča je ispričana pre 30-ak godina.U međuvremenu se dodavala po koja reč tu i tamo ali je suština ostala ista. Kada je gospođa došla da se žali(otpravniku,dispečeru,šefu), dobila je odgovor: "Znam gospođo,sve su to barabe,sve što oni neće da *ebu šalju meni".
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vicevi

Postod Miki Machak » Pon Jan 30, 2017 8:09 pm

Šta kaže aždaja kad izripi iz Nišavu?
Sve ću ve izedem :D
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Vicevi

Postod Miki Machak » Čet Feb 23, 2017 3:04 pm

Odvela majka malog Pericu prvi put u operu.
Dete se zgužvilo u stolicu,ništa mu ne jasno pa pituje majku:
Mame,kuj je ovaj čiča što manda s ovaj prut?
Dirigent sinče.
A zašto preti na ovuj debelu tetku.
Ma ne vu preti sinče.
Mame,a zašto ona t'g ovolko vrišti?
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Vicevi

Postod zvonkoman » Sub Jun 24, 2017 5:27 pm

Jedan čovek kupio najnoviji ”Mercedes” i na putu ka kući, na semaforu pored njega se zaustavi Yugo.

Otvara prozor lik iz Yuga i pita ga:

– Imaš li ti TV u tom Mercedesu?!

– Imam, imam.

– A GPS?

– Imam i to.

– A krevet?

– Krevet? Nemam krevet.

– E vidiš, ja imam, hahaha – i nastavi da vozi.

Ovaj sa Mercedesom se iznervira što nema krevet u autu i naruči da specijalno za njega naprave krevet..

Napraviše mu krevet i on sav srećan ide po celom gradu da nađe lika sa Yugom da mu se pohvali kako i on sad ima krevet.

Napokon ugleda Yugo na nekom parkingu, a na njemu svi prozori zamagljeni.

Lupa on liku na prozor, lupa, lupa i na kraju ovaj otvara:

– Šta lupaš, šta je bilo?

– Ahaaaa…. i ja sad imam krevet u kolima!

– E, budalo jedna, izvuk’o si me ispod tuša samo da bi mi to rekao!
zvonkoman
Član
 
Postovi: 276
Pridružio se: Ned Jun 05, 2016 11:16 am
Lokacija: Čacak

Re: Vicevi

Postod mat12345 » Čet Jul 27, 2017 1:15 pm

Danas na Turist Novostima sam našao duhovite anegdote i bisere naših turista.Želeo bih neke najbolje da podelim sa vama:
Jedan od "bisera" koji će obeležiti ovu sezonu je rasgovor s mladićem koji je tražio mesto u Grčkoj čijeg imena nije mogao da se seti,a koje počinje na slovo L.Posle nabrajanja:Lefkada,Leptokarija,Litohoro,Larisa,on se setio:"Mislim da se zove last minit!"
U jednoj agenciji je roditelj pitao:"Da li mogu u sobu da dodam još jednon dete",a kada su ga pitali koliko ima godina,on je odgovorio-24.
Čovek je molio da krerne dva dana posle grupe,jer mu mama ne da ide na more.Inače,on je putovao sa ženom i ćerkom!
"Da li odrednica 1/2 soba znači da ćete drugu polovinu sobe dati nekom drugom",upitao je mlađi bračni par.
Jedna porodica je bila izričita da neće aranžman za ostrvo Tasos,jer neće imati gde da beže ako krene cunami.
Mlađi bračni par je bio izričit da neće mesta gde idu Srbi,već samo u olimpsku regiju(koja ima ubedljivo najviše naših turista).
Ipak,ne stignu svi glatko na destinaciju,jer su jednu gospođu vratili sa granice pošto joj je pasoš isečen.Ona je priznala da ga je sama isekla,jer nije mogao da stane u novčanik!
Pravi haos na graničnom prelazu Evzoni izazvao je turista na čiju je torbu režao pas grčkih carinika.Svi su bili ubeđeni da je droga i šokirali su se kad su videli da je unutra živa kokoška vezanih nogu!Ovaj bagaž "opravdao" željom da mu se meso do Grčke ne pokvari.
Još jedan biser glasi:"Kažete lepa Sitonija,a na kom je ona prstenu?''
Mladi par je još u Beogradu pitao,pošto nije bilo mesta u avionu za Hurgadu,da li može da se krene kolima.
Jedan turista na Krfu je sa zanimanjem pitao vodiča:''Šta vam je taj Vido?''
Zanimljiv je i primer studentkinje iz Beograda čija uplata nikako da legne,pa joj je sugerisano da donese ''treći primerak''.Kada su ga videli,u agenciji su bili zgranuti,jer je bio naslovljen na ''Petra Petrovića'',kao što piše u opštem primerku...

To su bili po mom mišljenju neki najzanimljiviji ''ispadi'' naših turista.Koliko nam ovo bilo i smešno,toliko je i tužno...
12345
mat12345
Član
 
Postovi: 1248
Pridružio se: Ned Nov 27, 2016 5:59 pm
Lokacija: Beograd

Re: Vicevi

Postod Miki Machak » Pet Nov 10, 2017 2:43 pm

Navukli kuče na mito i korupciju pa im posle k...c kriv.

I jedan malo morbidan
Prolepšao se ko smrt na godišnji odmor. :D
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Vicevi

Postod miljkovac » Sub Sep 08, 2018 9:41 pm

Prelijepa studentkinja u miniću polaže ispit.Svjesna je svoje ljepote pa reče profesoru: Profesore, ja sam spremna sve učiniti kako bih položila.Baš sve? Baš sve! Jesi li potpuno sigurna?? Jesam, profesore, moram položiti ispit! Samo recite šta želite da uradim. Dobro, onda, reci mi šta radiš u petak uveče? Ništa posebno, profesore! E, onda bi mogla malo da učiš!

Gu**li Mujo i Haso ženu koja je imala muža.Jedan dan kada je njezin muž otišao raditi, Haso i Mujo došli kod nje da ju obrade. Bili oni tu dugo i odjednom se vrati muž s posla. Što će jadna žena pa sakrije Muju na ormar, a Hasu ispod kreveta. Uđe njezin muž unutra i onako umoran i gladan pita ženu: – Ima li što za jesti? A ona će njemu nježno:
– Nema srećo moja. – Pa što si radila dosada? – Ništa. Ljutito se muž izdere: – Je*o te onaj gore! A Mujo će:
– Nisam samo ja i onaj je dole!!!!

Mujo penzioner sjedi u parku i hrani golubove, kad naleti njegov jaran Haso, pogleda ga i začuđeno upita: – Jarane, jes’ ti poman’nit’o, šta sjediš u parku bez gaća?! Mujo odmahne rukom: – Ma bjež’, bolan, to se Fata dosjetila … Haso se zbuni: – Šta se dosjetila? Mujo slegne ramenima: – Ma neki dan sam tako sjedio bez šala, pa m’ se ukočio vrat …
Moji postovi na ovom forumu predstavljaju moje lično mišljenje, iskustva, preporuke ili kritike i savete.
miljkovac
Član
 
Postovi: 317
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 9:45 am

Re: Vicevi

Postod miham » Pon Sep 17, 2018 4:46 pm

Udao Zećanin(stanovnik Zete pokraj Podgorice) ćerku u Dubai, za nekog bogataša. I ćerka šalje njemu para, pa je on počeo da se pravi važan po Zeti, kupuju se auta, stanovi, bahati se, pravi se važan, ma život iz snova. I taman kad se navikao na takav život, posle nekog vremena ćerka se vraća kući. "Tajo, ja više ne mogu da živim sa ovim mojim mužem" "A što sine moj"? A ovaj moj hoće stalno da me yebe u šupak" "Pa dobro sine, nije to ništa strašno" "A kako nike tajo, prije mi je šupak bio kao 20 centi, sad je kao 2 eura"! "Ja ne mogu da vjerujem da ćeš zbog 1.8e sad problem da praviš"! :mrgreen:
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Re: Vicevi

Postod d.p » Sre Okt 31, 2018 11:45 am

Pita Mujo Hasu:
Sta je to noc vestica? Nakon dugog razmisljanja Haso rece:
To ti je, bolan, kao Dan zena,samo nocu!
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

Re: Vicevi

Postod Miki Machak » Ned Nov 25, 2018 2:10 pm

Prolepšaja se ko smrt na godišnji odmor

Moj do mojega a Kum u sredinu

Držim ćoškovi da ne padnu
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

PrethodniSledeća

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju