Logo

O forumu u novinama!!!!!!

Sve teme vezane za bilo šta. Samo ime kaže :)

O forumu u novinama!!!!!!

Postod zak » Pet Jan 09, 2009 1:56 am

Putnici napravili sajt posvećen autobusima
Autor: A. Savanović | 08.01.2009. - 11:04

NOVI SAD - Sajt "autobusi.net" jedini je internet portal u našoj zemlji koji se bavi autobusima, a iza prezentacije na kojoj se mogu naći brojni aktuelni podaci kako za putnike, tako i za vozače i proizvođače, stoje Novosađani, zaljubljenici u autobuse.



- Do pre dve godine bio sam posvećen svom sajtu www.busmodels.net pošto mi je pravljenje maketa autobusa hobi već skoro 20 godina. Preko tog sajta upoznao sam mnoge entuzijaste, a sa Lukom Filipovićem sam odlučio i da osnujem prvi domaći sajt posvećen autobusima - priča Saša Conić, idejni tvorac sajta.
On je brzo okupio ljude iz svih republika bivše Jugoslavije koji su prilozima, tekstovima i fotografijama doprineli da se isprate sve novosti vezane za autobuski saobraćaj i industriju.
- Želeli smo da okupimo ljude koji vole autobuse, jer je malo časopisa koji se bave tom temom. Zbog toga smo, osim sajta sa svežim informacijama i fotografijama, otvorili i forum sa namerom da zbliži ljude sličnog interesovanja - ističe Conić.
On dodaje da je na forumu ima informacija i o oko 60 velikih i malih prevoznika, sa analizama stanja voznog parka i redovima vožnje koje daju sami članovi.
Kako ističe Canić, u Srbiji ne postoji autoprevoznik ili fabrika autobusa čiji predstavnici ne posećuju ove internet stranice, a koliko su popularni pokazalo im je to što su ih na sajmu komercijalnih vozila "Beotruck 2008" na svakom štandu dočekali dobro čim su videli bedževe "autobusi.net".
- Proizvođače kao i prevoznike itekako zanima da li su autobusi udobni, bučni, kakva je termoizolacija i to iz ugla putnika. Takođe sve više ima i vozača koji se uključuje u forum i takođe komentarišu saobraćaj, autobuse i šalju fotografije – priča Cone.
Saša Conić je inače zaposlen u Centru za puteve Vojvodine i njegov posao nema nikakve veze sa hobijem kojim se bavi. Image
zak
Član
 
Postovi: 248
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 11:49 pm
Lokacija: Novi Sad

O forumu u novinama!!!!!!

Sponzor

 

Povratak na Pricaonica

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju