Logo

Mitar i Berkhof

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Mitar i Berkhof

Postod Aleks_BGD » Pon Mar 30, 2009 7:35 pm

Jutros nesto oko 10.30 krenem ja na pauzu za dorucak.Oblacim jaknu,izlazim iz radnje idem na pokretne stepenice koje vode tacno nesto pre McDonaldsa na Terazijama.Kad tamo vidim stoji parkiran beli VDL Berkhof "Lasta Beograd".Cakli se,skoro opran,inace Garazni broj 9126.Hmm meni vrlo dobro poznato vozilo.Duzi ga moj prijatelj Mitar.
Image

Kaze ceka neke diplomate iz Afrike vozi ih u obilazak grada Beograda.Mitar inace vozi EUROLINES linije za Francusku.Gledam vozilo sija se,opran doteran cisto uredno.Vozilo iz 2007 godine,oprema full,cak i kozna sedista ima.
Image
Image
Image
Kaze Mitar dobro ga sluzi i nije imao problema nikad sa njim.Pitao sam ga u vezi onih pucanja sasije kod Berkhofa prve serije.Kaze javljale su se pukotine kod zadnjih vrata.Ali oni su isli na sredjivanje nazad u fabriku pa je to reseno.I da u Lastu stize jos 20tak novih Berkhofa.Kaze Lasta je jako zadovoljna kako se VDL pokazao.Mitar dodaje jos i da su Lasta Valjevo,i Lastra Lazarevac opet u sastavu flote Lasta.Kaze jos i da Lasta VA i Lasta Lazarevac potrazuju od Laste Beograd jos po 10 novih autobusa kao ispomoc.I bice ta vozila isporucena za koji dan.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ovom prilikom zahvaljujem se Mitru na saradnji i ljubaznosti.Kao i na utrosenom vremenu,jer sam mu postavio gomilu jos dodatnih pitanja.Sve u svemu Mitru zelim SRECAN PUT i da ga VDL jos dugo dugo sluzi!
Image
Image
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Mitar i Berkhof

Sponzor

 

Postod Stefan Bgd » Uto Mar 31, 2009 1:00 pm

E ta mašina me je vozila na eksurziju na Taru,novembar 2007...Izuzetan bus,nema šta,tada je bio bukvalno nov,star nekoliko meseci...Aleks čuo si dogodivštine s njim za vreme naše ekskurzije...Šta je sve preživeo...Nažalost fali mu zastavica KK FMP,koja je stajala napred,al to verovatno za vreme dok ga je dužio drugi vozač,jer čini mi se da me gosn. Mitar nije tad vozio. :)
U svakom slučaju,svaka čast na slikama...Bude neka lepa sećanja. :D :wink:
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod igibgd » Uto Mar 31, 2009 1:17 pm

Stefan Bgd je napisao:E ta mašina me je vozila na eksurziju na Taru,novembar 2007...Izuzetan bus,nema šta,tada je bio bukvalno nov,star nekoliko meseci...Aleks čuo si dogodivštine s njim za vreme naše ekskurzije...Šta je sve preživeo...Nažalost fali mu zastavica KK FMP,koja je stajala napred,al to verovatno za vreme dok ga je dužio drugi vozač,jer čini mi se da me gosn. Mitar nije tad vozio. :)
U svakom slučaju,svaka čast na slikama...Bude neka lepa sećanja. :D :wink:


Buščina,i mene je vozio na ex.Kako je samo pregurao ona brda i doline :) ,mada je malo više truckao :roll: za razliku od drugih :)

Sedišta su mu pristojne širine,može čo'ek komotno da se opruži :lol:
Korisnikov avatar
igibgd
Član
 
Postovi: 1454
Pridružio se: Pet Jul 11, 2008 9:06 pm
Lokacija: Beograd

Postod Aleks_BGD » Uto Mar 31, 2009 5:15 pm

Hvala momci...:D :D
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod profa_chb » Uto Mar 31, 2009 10:26 pm

mislim da sam se baš njim jednom vraćao iz ns-a :) aleks, svaka čast za reportažu :wink:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Aleks_BGD » Uto Mar 31, 2009 10:42 pm

profa_chb je napisao:mislim da sam se baš njim jednom vraćao iz ns-a :) aleks, svaka čast za reportažu :wink:


Ma nema na cemu.Bice toga jos..:D
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград


Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron