Logo

Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod Aleks_BGD » Ned Nov 29, 2009 7:20 pm

Zvoni mi telefon danas oko 12.15 ja samo sto sam ustao.PEX mi poslao poruku javlja da dolazi na BAS da napravi neku sliku i pita hocu li i ja doci.Ja se kontam i resim da odem.Usputno pozvao sam i naseg clana Mickeya da dodje,pa smo napravili malo okupljanje na BASu,uz slikanje buseva,pricu i zezanje...Bilo super..evo nekih fotki...Hvala PEXu i Mickeyu na odlicno druzenje,I da nas sledecom prilikom bude jos vise... :) Pa da krenemo redom...

Taman sto smo krenuli malo u obilazak okoline PEX i Mickey su vec razvezali pricu o busevima,dogadjanjima na forumu itd...:)
Image
Malo kasnije (cittaj posto je PEX napravio jedno 100 slika) resili smo da se i mi malo slikamo,ovekovecimo ovaj susret...pa evo fotki..

PEX i Mickey
Image

Ja i Mickey
Image

Ozbiljna ekipa i ozbiljni urednici sa foruma :)
Image

Ja i Pex
Image

Nisam mogao odoleti a da s neslikam kraj lepotice ..
Image

A naravno i kolege...
Image

E sad malo zezanja i opustene atmosfere...: :):)
Image

Drzzzzz ga brateee...
Image

tututut...voooooozzzzz
Image

Kraljica bila,kraljica ostala zar ne?
Image

Image

Image

i jedna grupna...
Image

Eto toliko za sada.Sve u svemu bilo je super,lepo smo se druzili i ispricali.Nadamo se opet nekom skorasnjem susretu..Jos jednom hvala momci... :)
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Sponzor

 

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod PEX » Ned Nov 29, 2009 7:30 pm

E pa i meni je bilo super, upoznao sam se sa još jednim članom Mickey-om koji je jako dobar dečko, dosta smo pričali, slikali, šetali, šalili se... :) Sve u svemu bilo je odlično, sa Mickeyom sam pričao i o njegovoj maketi (kojoj se trenutno ugradjuju spoljašnja i unutrašnja svetla) i malo se raspitivao kako se sve to pravi :) Zahvaljujem se drugarima na odličnom popodnevnom danu, i nadam se da ćemo se narednih nedelja opet okupiti ali u većem sastavu ;) Imam i ja 2 slike :) , postaviću kasnije :wink:
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod Aleks_BGD » Ned Nov 29, 2009 7:56 pm

PEX je napisao:E pa i meni je bilo super, upoznao sam se sa još jednim članom Mickey-om koji je jako dobar dečko, dosta smo pričali, slikali, šetali, šalili se... :) Sve u svemu bilo je odlično, sa Mickeyom sam pričao i o njegovoj maketi (kojoj se trenutno ugradjuju spoljašnja i unutrašnja svetla) i malo se raspitivao kako se sve to pravi :) Zahvaljujem se drugarima na odličnom popodnevnom danu, i nadam se da ćemo se narednih nedelja opet okupiti ali u većem sastavu ;) Imam i ja 2 slike :) , postaviću kasnije :wink:


Usput u povratku sreli smo i gosp. Dostanica iz Sirmium Busa,danas je vozio MB 0303 i lepo smo i sa njim procaskali.Narocito Pex imao je jako dobre teme za razgovor.. ;)
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod PEX » Ned Nov 29, 2009 7:56 pm

Aleks_BGD je napisao:Nisam mogao odoleti a da s neslikam kraj lepotice ..
Image

A najjači je vozač ove Setre, leži na prvom sedištu i gleda nas kako mu se pola sata motamo oko autobusa, i detaljno ga slikamo :)
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod SAKIBOY » Ned Nov 29, 2009 7:59 pm

Aleks_BGD je napisao:
PEX je napisao:E pa i meni je bilo super, upoznao sam se sa još jednim članom Mickey-om koji je jako dobar dečko, dosta smo pričali, slikali, šetali, šalili se... :) Sve u svemu bilo je odlično, sa Mickeyom sam pričao i o njegovoj maketi (kojoj se trenutno ugradjuju spoljašnja i unutrašnja svetla) i malo se raspitivao kako se sve to pravi :) Zahvaljujem se drugarima na odličnom popodnevnom danu, i nadam se da ćemo se narednih nedelja opet okupiti ali u većem sastavu ;) Imam i ja 2 slike :) , postaviću kasnije :wink:


Usput u povratku sreli smo i gosp. Dostanica iz Sirmium Busa,danas je vozio MB 0303 i lepo smo i sa njim procaskali.Narocito Pex imao je jako dobre teme za razgovor.. ;)


Sta kaze Dostanic...super ekipa..aa :lol: :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod PEX » Ned Nov 29, 2009 7:59 pm

Aleks_BGD je napisao:Usput u povratku sreli smo i gosp. Dostanica iz Sirmium Busa,danas je vozio MB 0303 i lepo smo i sa njim procaskali.Narocito Pex imao je jako dobre teme za razgovor.. ;)

Dobar čovek Dostanić-PRAVI, sigurno smo pričali 10-tak minuta, ali on je nažalost morao da krene na perone.. Kaže zna našeg druga-forumaša Sakiboy-a i usput reče da ga nije slikao 4-5 dana :)
P.S SAKIBOY, pozdravi gospodina vozača kad ga budeš sreo u narednim danima :wink:
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod SAKIBOY » Ned Nov 29, 2009 8:01 pm

Naravno pozdravicu ga...
Nisam ga slikao jer imam obaveza oko skole...pa redje idem na stanicu....On duzi 303-jku...Odlican vozac i dobar covek.. :wink: :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Postod SAKIBOY » Ned Nov 29, 2009 8:03 pm

Jeste slikali 303-ku...?? :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Postod Aleks_BGD » Ned Nov 29, 2009 8:10 pm

SAKIBOY je napisao:Jeste slikali 303-ku...?? :D


Jesmo,ja sam je slikao...:)
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod PEX » Ned Nov 29, 2009 8:12 pm

SAKIBOY je napisao:Jeste slikali 303-ku...?? :D

Jeste Aleks, inače nam reče lik da je dužio Tourlinera (sivog) dok nije autobus otišao u Autobanat i mogu reći da Dostanić veoma žali za njim...
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod PEX » Ned Nov 29, 2009 8:14 pm

Aleks_BGD je napisao:Malo kasnije (cittaj posto je PEX napravio jedno 100 slika) resili smo da se i mi malo slikamo,ovekovecimo ovaj susret...pa evo fotki..

Ne 100, već 150 do tada :D Uhh sunce ti, treba to postaviti :D
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod SAKIBOY » Ned Nov 29, 2009 8:15 pm

Jeste duzio je Tourlinera i Temsu RD
Za Neoplanom zali samo tako, cak mi je trazio sliku tog neoplana da mu narezem, jer hoce da je izradi u velikom formatu i da okaci na zid..Naravno ja sam mu narezao. :D :wink:
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Postod SAKIBOY » Ned Nov 29, 2009 8:16 pm

Aleks_BGD je napisao:
SAKIBOY je napisao:Jeste slikali 303-ku...?? :D


Jesmo,ja sam je slikao...:)

Super, kaci je.. :D :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Okupljanje forumasa 29.11.2009 na keju kod BASa

Postod PEX » Ned Nov 29, 2009 8:18 pm

Aleks i Miki
Image
Kolege urednici u Prevoznicima iz Beograda i Vojvodine :)
Image
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod SAKIBOY » Ned Nov 29, 2009 8:23 pm

Ako vidite Neoplana Citylinera belog od Sirmiumbus-a, upoznajte vozaca Nikolu, lik je mlad..dobar lik.. :wink: :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Sledeća

Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron