Logo

BAS i forumasi 15.5.2010

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Postod PEX » Ned Maj 16, 2010 3:02 pm

SAKIBOY je napisao:Anegdota:
Pocela kod nas u gradu da vozi Lasta. I jednog jutra ulazi vozac Srem-expresa (sada u penziji) u gradski bus. Pozdravlja se samnom i vozacem i poce da ispituje vozaca o tom gradskom busu. Inace u pitanju je volvo.
Kaze, sta jeovo, ono za sta sluzi. Kaze vozac, to ti je retarder. Tek ce vozac u penziji, a pa da to ima i kod nas na Markofu..
A ja i vozac da puknemo od smeha.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Koji kralj :D
SAKIBOY je napisao:Pex, do sledeceg puta moras da skines bar 10 kila. :D :D
Meni je momci bilo extra i treba da ponovimo ovo druzenje sa jos clanova ovog extra foruma.

Moraću i više od 10kg, počele su da mi i farmerke pucaju od kilaže i nesmotrenih poteza :D Jeste bilo je ekstra, samo na žalost kratko, treba jednom da se iskupimo i ceo dan druzimo.
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Sponzor

 

Postod MILE » Ned Maj 16, 2010 3:04 pm

SAKIBOY je napisao:Pex, do sledeceg puta moras da skines bar 10 kila. :D :D

Meni je momci bilo extra i treba da ponovimo ovo druzenje sa jos clanova ovog extra foruma.

Anegdota:

Pocela kod nas u gradu da vozi Lasta. I jednog jutra ulazi vozac Srem-expresa (sada u penziji) u gradski bus. Pozdravlja se samnom i vozacem i poce da ispituje vozaca o tom gradskom busu. Inace u pitanju je volvo.
Kaze, sta jeovo, ono za sta sluzi. Kaze vozac, to ti je retarder. Tek ce vozac u penziji, a pa da to ima i kod nas na Markofu..

A ja i vozac da puknemo od smeha.... :D :D :D :D :D :D :D :D


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod Aleks_BGD » Ned Maj 16, 2010 3:23 pm

PEX je napisao:
SAKIBOY je napisao:Anegdota:
Pocela kod nas u gradu da vozi Lasta. I jednog jutra ulazi vozac Srem-expresa (sada u penziji) u gradski bus. Pozdravlja se samnom i vozacem i poce da ispituje vozaca o tom gradskom busu. Inace u pitanju je volvo.
Kaze, sta jeovo, ono za sta sluzi. Kaze vozac, to ti je retarder. Tek ce vozac u penziji, a pa da to ima i kod nas na Markofu..
A ja i vozac da puknemo od smeha.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Koji kralj :D
SAKIBOY je napisao:Pex, do sledeceg puta moras da skines bar 10 kila. :D :D
Meni je momci bilo extra i treba da ponovimo ovo druzenje sa jos clanova ovog extra foruma.

Moraću i više od 10kg, počele su da mi i farmerke pucaju od kilaže i nesmotrenih poteza :D Jeste bilo je ekstra, samo na žalost kratko, treba jednom da se iskupimo i ceo dan druzimo.


Tacnije farmerke su popustile kad se pentrao u moj kombi.. :D
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod PEX » Ned Maj 16, 2010 3:27 pm

Aleks_BGD je napisao:
Tacnije farmerke su popustile kad se pentrao u moj kombi.. :D

Tako nekako :oops:
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod Aleks_BGD » Ned Maj 16, 2010 3:37 pm

PEX je napisao:
Aleks_BGD je napisao:
Tacnije farmerke su popustile kad se pentrao u moj kombi.. :D

Tako nekako :oops:


Moramo se okupiti opet,samo u vecem broju....:D :D
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod profa_chb » Ned Maj 16, 2010 3:39 pm

PEX je napisao:
SAKIBOY je napisao:Pex, do sledeceg puta moras da skines bar 10 kila. :D :D
Meni je momci bilo extra i treba da ponovimo ovo druzenje sa jos clanova ovog extra foruma.

Moraću i više od 10kg, počele su da mi i farmerke pucaju od kilaže i nesmotrenih poteza :D Jeste bilo je ekstra, samo na žalost kratko, treba jednom da se iskupimo i ceo dan druzimo.


tako je to kad se družiš sa duletom, kad te on vodi u ordinacije :lol: :lol: :lol:
ja sam nekad bio atletski građen, a onda sam otišao u beč na ekskurziju :lol: :lol: :lol:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Stefan Bgd » Pon Maj 17, 2010 1:15 am

Fenomenalna vam je reportaža momci,vidim da ste se baš dobro zezali...Sve pohvale,i idući put da napravimo okupljanje sa više članova,obavezno. :D :wink: 8)
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod profa_chb » Pon Maj 17, 2010 8:21 am

idući put prvo 1352, pa lov na zelenom vencu, pa bas, a onda košutnjak na roštilj :twisted: :D
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod Stefan Bgd » Pon Maj 17, 2010 4:13 pm

E dobro si ti to isplanirao...To bi tek bila prava stvar. :D
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod profa_chb » Čet Maj 20, 2010 10:23 am

nego, okupljanje je bilo 14og, a ne 15og :lol:
inače zbog ove SCANIE je nastala opštenarodna uzbuna :lol:
Image
sva četvorica smo stajali kod ograde, kad sam u jednom trenutku ugledao, kroz ogradu i buseve, kanisovu scaniu :shock: krenem ja da se derem "SKANIJAAAAAAA", i k'o iz puške Pex i Sakiboy krenu da trče uz poljanu da se popnu na most, ja krenem da trčim na stepenice, svi se učaurimo, uslikamo ga, jedino Aleks trči kao muva bez glave, saplete se i prevrne se par puta :shock: mi ga odmah pitamo jel dobro, on ustaje (hvala bogu neopovređen), i ja ga pitam "jel si uslikao skaniju?" a on meni "kakvu skaniju?!?!? ma j*b*la vas skanija, ja kad sam video da trčite, mislio sam da bežite od murije!!!!" :lol: :lol: :lol:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod profa_chb » Čet Maj 20, 2010 10:24 am

nego, okupljanje je bilo 14og, a ne 15og :lol:
inače zbog ove SCANIE je nastala opštenarodna uzbuna :lol:
Image
sva četvorica smo stajali kod ograde, kad sam u jednom trenutku ugledao, kroz ogradu i buseve, kanisovu scaniu :shock: krenem ja da se derem "SKANIJAAAAAAA", i k'o iz puške Pex i Sakiboy krenu da trče uz poljanu da se popnu na most, ja krenem da trčim na stepenice, svi se učaurimo, uslikamo ga, jedino Aleks trči kao muva bez glave, saplete se i prevrne se par puta :shock: mi ga odmah pitamo jel dobro, on ustaje (hvala bogu neopovređen), i ja ga pitam "jel si uslikao skaniju?" a on meni "kakvu skaniju?!?!? ma j*b*la vas skanija, ja kad sam video da trčite, mislio sam da bežite od murije!!!!" :lol: :lol: :lol:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod ik404 » Čet Maj 20, 2010 10:26 am

:lol:
ik404
Član
 
Postovi: 1061
Pridružio se: Čet Feb 14, 2008 9:41 pm
Lokacija: privremena

Postod PEX » Čet Maj 20, 2010 12:39 pm

Hahahahaha :D Profa-ludak :D
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod SAKIBOY » Čet Maj 20, 2010 1:12 pm

ahahahahahahahahahahahah :D :D :D :D :D :D :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Postod shakal » Čet Maj 20, 2010 2:46 pm

ja da sam gazda nekog preduzeca i da imam svoju garazu i buseve, ja bih lepo organizovao i pozvao sve zainteresovane forumase da dodju i naprave reportazu, da se provozaju u busevima, a sve to zarad dobrog druzenja! Ne bi to bio neki veliki izdatak! Sta bi to recimo kostalo lastu da odvoji jedan bus da pokupi forumase i odveze do svoje garaze, ili nis expres da omoguci npr iz beograda 15tak slobodnih (besplatnih) mesta do nisa i nazad, da vide ljudi gde i kako se pravi nibus, da se upoznaju uzivo sa busevima....
shakal
Član
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 10:19 pm
Lokacija: kraljevo

PrethodniSledeća

Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost