Logo

Čika Ljuba-Lasta!

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Postod mar.co » Pon Apr 02, 2012 7:18 pm

Pa ako si isao na sajam, i 6202 ti je manuelac Pa mogu ti reci da se EXTRA pokazao 8)
Vozio sam se i pre nekih mesec dana sa njim, dok je bio kod Ljube na testiranju tada je isao savrseno.
Nego, kod Laste rade autoput i nemoze da se iskljuci da se ide u garazu i u kosmaj iz pravca grada.
I onda se produzi dalje ka bubanj potoku, tu se okrene i onda nazad i u garazu.
I Ljuba kada je jutros isao ka bubanj potoku uzbrdo PUKNE mu nesto kod auspuhaa :shock: :shock:
i dosli da ga slepaju i odjednom upali, i sve to srede u garazi.
To je puklo,jer ga Ljuba malo vise dao po gasu :lol: i onda su mu nesto zavrnuli da slabije usisava plin.
I popodne sam isao sa njim do Sakula(jednu turu) i mogu ti reci da mnogooo slabije vuce, gusi se, treseeee mnogooo :roll:
I Ljuba odma pozvao jednog majstora iz Laste i obecao mu je da ce to da mu vrati.
Inace, na CNG idu super bre :D kao benzinac,samoooo cepaj 8) Uslikacuu ga sledeci put kad se budemo videlii :D :wink:
Poslednji put menjao mar.co dana Pon Maj 28, 2012 2:27 pm, izmenjena 3 puta
_____________Image_____________
Korisnikov avatar
mar.co
Član
 
Postovi: 1019
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 6:47 pm
Lokacija: Beograd

Sponzor

 

Postod mar.co » Pet Apr 13, 2012 12:14 am

Ljubi ponovo vracen FAP-CNG 6203,danas sam upoznao Nikolu_4217 sa njim i napravili smo jedan krug do Sakula . 8)
Nikola je vise slikao nego ja,tj. ja sam samo jednu-dve slike :oops: ne znam ni sam kako se to desiloo...
Tako da cekamo Nidzu da ubaci svoje slicice :D
Ali nije to isti FAP,koji je bio pre mesec dana :cry:
Skoro mu je nesto eksplodiralo kod auspuha i morali su da ga "štroje" jer je malo vise gutao gasa nego sto treba...
Ide on i sada solidno,ali nije to to... :/
Poslednji put menjao mar.co dana Pon Maj 28, 2012 2:28 pm, izmenjena 3 puta
_____________Image_____________
Korisnikov avatar
mar.co
Član
 
Postovi: 1019
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 6:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod Nikola_4217 » Pet Apr 13, 2012 2:32 pm

Juce sam imao prilike da se upoznam sa majstor Ljubom.Utisci su da je covek skroz na mestu,voli salu,pricu i drustvo..opusten je dok vozi i siguran je u sebe..
Lepo smo se druzili..isli smo cak za Sakule :)

Krenuli smo juce u 13:15 iz Bg-a a polazak nazad iz Sakula je bio u 14:45..Nismo imali mnogo vremena za slikanje,ali evo sta smo napravili

Ljuba vozi FAP preradjen na CNG Gbr 6203,unutra mirisljav i sredjen,bas kao stan..Evo slika,da ne duzim:

Prvo sa Lastine stanice:

Image

Image

Image

A potom i iz Sakula:

Image

Image

Image

Image

Image

Natpis Lasta i Garazni broj autobusa:

Image

Salon:

Image

Instrument tabla:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I nas domacin Majstor Ljuba:

Image

Opsti utisak je da je covek skroz dobar,da vozi dobar autobus koji je sredio i koji cuva kao malo vode na dlanu..Skroz je cist i uredan iznutra..Zao mi je sto nema vise slika,vreme nam nije dopustilo..:)
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Postod Nikola_4217 » Pet Apr 13, 2012 2:33 pm

Juce sam imao prilike da se upoznam sa majstor Ljubom.Utisci su da je covek skroz na mestu,voli salu,pricu i drustvo..opusten je dok vozi i siguran je u sebe..
Lepo smo se druzili..isli smo cak za Sakule :)

Krenuli smo juce u 13:15 iz Bg-a a polazak nazad iz Sakula je bio u 14:45..Nismo imali mnogo vremena za slikanje,ali evo sta smo napravili

Ljuba vozi FAP preradjen na CNG Gbr 6203,unutra mirisljav i sredjen,bas kao stan..Evo slika,da ne duzim:

Prvo sa Lastine stanice:

Image

Image

Image

A potom i iz Sakula:

Image

Image

Image

Image

Image

Natpis Lasta i Garazni broj autobusa:

Image

Salon:

Image

Instrument tabla:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I nas domacin Majstor Ljuba:

Image

Opsti utisak je da je covek skroz dobar,da vozi dobar autobus koji je sredio i koji cuva kao malo vode na dlanu..Skroz je cist i uredan iznutra..Zao mi je sto nema vise slika,vreme nam nije dopustilo..:)
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Postod Nikola_4217 » Pet Apr 13, 2012 2:34 pm

Slucajno sam duplirao..neki bag...obrisite..
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Postod becks89 » Pet Apr 13, 2012 2:37 pm

Odličan bus,samo ne mogu da verujem da on čeka vreme na sred puta :shock: ,čak nema ni malo prostora da se skloni sa strane,stvarno opasno naročito noću.. Sve pohvale za slike :)
becks89
 

Postod Nikola_4217 » Pet Apr 13, 2012 2:57 pm

Proslo je 3 vozila dok smo cekali vreme..:) Nema tamo mnogo saobracaja..
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Postod mar.co » Pet Apr 13, 2012 3:39 pm

Ne ne ne,ima ulicica mala gde se okrene i tu ceka vreme(zna Nikola o cemu pricam),
nego sada smo vec kasnili i odma je stao na stanicu,pa smo Nikola i ja trazili da nas saceka min,dok slikamo...
A inace, sto kaze Dzoni nema saobracaja tamo mnogoo 8) Banatska selaaa,milina vozitii tim putevima :)
_____________Image_____________
Korisnikov avatar
mar.co
Član
 
Postovi: 1019
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 6:47 pm
Lokacija: Beograd

Postod Nikola_4217 » Pet Apr 13, 2012 3:42 pm

Samo se pazi ostrih krivina..:D Nit vece ravnice,nit ostrijih krivina..:D Treba poznavati teren da bi moglo bezbedno da se vozi,pogotovo u vecernjim satima..:)
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Postod mar.co » Pet Apr 13, 2012 5:23 pm

Pricao mi cale,kada se vracao sa kolegom iz Sakula. Bilo vece i isli kolima,zapricali se ljudi,trenutak nepaznjee i sletese u njive,
sa jedne od tih "ostrih krivina"...
Al hvala Bogu,sve se zavrsilo dobro.. :D :D
_____________Image_____________
Korisnikov avatar
mar.co
Član
 
Postovi: 1019
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 6:47 pm
Lokacija: Beograd

Re: Čika Ljuba-Lasta!

Postod Ikaca201 » Sub Jun 02, 2012 2:33 pm

Sreo sam u Petak,oko 8 sati ujutro Majstor Ljubu kako prelazi sa FAP-om (konto 6203) Most Gazela.Da li ide na tankovanje metana na pumpi na Novom Beogradu?
Ikaca201
 

Re: Čika Ljuba-Lasta!

Postod mar.co » Sub Jun 02, 2012 3:53 pm

Da da.. Stigne on oko pola 8 na stanicu,i onda mu tako odgovara preko Gazele da ode da natoci,a kada se vraca obicno ide preko Brankovog mosta,verovatno mora da se vrati na stanicu... Oko 9 i nesto signe u garazu i tu pravi veliku pauzu... :)
_____________Image_____________
Korisnikov avatar
mar.co
Član
 
Postovi: 1019
Pridružio se: Čet Sep 08, 2011 6:47 pm
Lokacija: Beograd

Re: Čika Ljuba-Lasta!

Postod Ikaca201 » Ned Jun 03, 2012 1:10 pm

Stvarno neverovatno da Lasta,kao i Unacoop,B&B Linea šalju svoja vozila na punjenje CNG-a na pumpu na Novom Beogradu,dok GSP (Karaburma) šalje svoje gMazove čak na Orlovaču.Pa zar je toliko ogromna razlika po kg metana da se dotle šparta?
Ikaca201
 

Re: Čika Ljuba-Lasta!

Postod Daree » Uto Jun 05, 2012 9:44 pm

Vidi se da je covek dobar mnogo ovakvi ljudi bi trebali da nas voze i u GSP-u a ne namrgodjeni ljuti,bahati vozaci svaka cast za coveke i stvarno odlicne su slike :)
Daree
Član
 
Postovi: 2858
Pridružio se: Pon Mar 07, 2011 10:22 pm

Re: Čika Ljuba-Lasta!

Postod Ikaca201 » Uto Jun 05, 2012 9:55 pm

I on da vozi u GSP-u jedno 5-10 godina,sigurno ne bih bio baš ovakav...
Ikaca201
 

PrethodniSledeća

Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron