Logo

Dva rođendana u Novom Sadu...

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod Sloba » Pon Jun 15, 2015 12:54 pm

Da ne ostavljamo slike da se kisele (starijim članovima će biti poznat izraz "hercegnovski zaliv" :lol: ), red bi bio da odmah okačim slike od sinoć.

Dakle, sinoć sam postao punoletan i red je bio da pozovem najbliže prijatelje sa Foruma. Vozom koji je bio tačan kao švajcarski, iz Žednika nam je došao Dule, poznatiji kao dusanman. Bio je jako zainteresovan za moj novi Nikon, pa je odlučio da porani i da idemo malo u spotting (slike će biti u odgovarajućim temama). A onda, u 20h je usledilo okupljanje u mom zamku na Novom Naselju.

Prvi gosti koji su došli, naravno, bili su veliki maestro Cone i Raša. :D
Image
Image

Na stolu je već bila mezet'na, ali, sudeći po izrazima lica sa fotografija, bolje bi bilo da što pre uklonim i pređemo na konkretne stvari. :mrgreen:
Image

Ubrzo su stigle pice, za manje od 29 minuta, nažalost. :D

Red je bio za prvu sopstvaru! (©Cone, 2015)
Image

Taman dok se pojela prva pica, stigli su gosti iz Beograda i okoline u sastavu Profa žđevojkom i Mićo. :)
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Dva rođendana u Novom Sadu...

Sponzor

 

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod Sloba » Pon Jun 15, 2015 1:01 pm

Počelo je i uveseljavanje mase, dok se drugi deo gosti služio vrelom picom i pivom. :)
Image
Image

Naravno, na veoma raznovrsnom muzičkom repertoaru se našla i slavljenica a imali smo streaming na TV-u. :mrgreen:
Image

A onda je došao red da ja napravim novi avatar. :mrgreen:
Image

U ostatku večeri smo se družili, uživali u pivu i torti i, naravno, slikali! (ipak je ovo fotografski forum, što neko reče)

Podmladak i gazda :)
Image

Moderatorska mafija i prirodno inspirisan blic. :D
Image

Sa Mićom i Profom
Image

Najpoznatiji Ikarbusovi plaćenici :mrgreen:
Image

A onda i sa guruom!
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod Sloba » Pon Jun 15, 2015 1:05 pm

I do kraja ove proslave smo pomno pratili umetnost vožnje autobusa u simulatoru koju su demonstrirali Profa, Mićo i Raša. :D
Image
Image

Ubrzo je otkucala ponoć i došla smena slavljenicima. Red je bio na Profu, koji je napunio 23 godine. :)

A onda su gosti hteli da idu, pa smo završili proslavu oko pola dva. Hvala vam ljudi što ste došli, bilo je predivno druženje i nadam se da ćemo se češće i masivnije okupljati! :wink:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod mix5201 » Pon Jun 15, 2015 1:34 pm

Hvala tebi na pozivu. Bila mi je čast i pravi merak provesti veče sa vama. 8)
Korisnikov avatar
mix5201
Član
 
Postovi: 809
Pridružio se: Pon Sep 16, 2013 11:04 pm

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod profa_chb » Pon Jun 15, 2015 1:45 pm

Baš je bilo dobro druženje! :)

Kada vidim Slobu, nakon svih ovih godina, mogu samo da kažem :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=mfrBbq6-SCg :mrgreen:

Dočekao sam rođendan u super društvu, za volanom Mečke 407, koji sam ja meni kralj 8)
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod mix5201 » Pon Jun 15, 2015 2:02 pm

Odnosno, "život mi je brat!" :mrgreen:
Poslednji put menjao mix5201 dana Pon Jun 15, 2015 2:03 pm, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
mix5201
Član
 
Postovi: 809
Pridružio se: Pon Sep 16, 2013 11:04 pm

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod profa_chb » Pon Jun 15, 2015 2:03 pm

A da okačimo i plejlistu? Kec-kec-keceljica :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Dva rođendana u Novom Sadu...

Postod dusanman » Pon Jun 15, 2015 8:17 pm

Hvala tebi na pozivu! :)

Dobro druženje, kao i uvek! Nisam dočekao Profin rođendan, ograničen sam bio prevozom, nažalost. :)
dusanman
Član
 
Postovi: 2750
Pridružio se: Pon Feb 06, 2012 6:57 pm
Lokacija: Novi Žednik


Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost