Logo

Strela- Prigradski saobraćaj

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Beogradu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Milos1990 » Ned Mar 05, 2023 8:45 pm

Nikola Obrenovcanin je napisao:@Milos1990 Kakvo je stanje na Ubu sa busevima, jel ima nekih novosti ili je standardno sve? Elem od skoro je strela postala vlasnik lastre, kako sam cuo uzeli su par turistickih autobusa navodno da zamene stare berkhofe. Koje su autobuse uzeli to ne znam ali u svakom slucaju berkhofi ce biti u skorije vreme zamenjeni

Sve je standardno,osim sto su sklonili negde belog sprintera koji je bio havarisan pa posle komplet sredjen,njega nema,i isuzu koji je stajao van stanice sto je bio na prodaju je vracen u krug firme . To se verovatno spremaju za letnju sezonu pa su ugeli turisticke. A sta hna li se gde ce te berkofe,hoce li ih prodavati ili ce ih u Obrenovac? Posto mislim da ih u Ub nece jer nema potrebe za njima,osim ako ne rashoduju tourmalinke ,a na njihove mesto stave berkofe
Milos1990
Član
 
Postovi: 171
Pridružio se: Sub Nov 27, 2021 9:30 am

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Sponzor

 

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Nikola Obrenovcanin » Pon Mar 06, 2023 10:35 am

Milos1990 je napisao:
Nikola Obrenovcanin je napisao:@Milos1990 Kakvo je stanje na Ubu sa busevima, jel ima nekih novosti ili je standardno sve? Elem od skoro je strela postala vlasnik lastre, kako sam cuo uzeli su par turistickih autobusa navodno da zamene stare berkhofe. Koje su autobuse uzeli to ne znam ali u svakom slucaju berkhofi ce biti u skorije vreme zamenjeni

Sve je standardno,osim sto su sklonili negde belog sprintera koji je bio havarisan pa posle komplet sredjen,njega nema,i isuzu koji je stajao van stanice sto je bio na prodaju je vracen u krug firme . To se verovatno spremaju za letnju sezonu pa su ugeli turisticke. A sta hna li se gde ce te berkofe,hoce li ih prodavati ili ce ih u Obrenovac? Posto mislim da ih u Ub nece jer nema potrebe za njima,osim ako ne rashoduju tourmalinke ,a na njihove mesto stave berkofe

Turmalinku sam jednu skoro video kod autobuske, B36 cini mi se garazni. Lepo je izgledala deluje mi da je sredjivana u skorije vreme. One temse safari su mi pod upitnikom velikim, mozda neke rashoduju a neke ostave, taman ce onda berkhofi biti umesto njih na Ubu (moja neka predpostavka je ovo, videcemo vremenom sta ce biti)
Nikola Obrenovcanin
Član
 
Postovi: 311
Pridružio se: Sub Feb 11, 2017 7:42 pm

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Marko » Ned Mar 12, 2023 10:19 pm

Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Nikola Obrenovcanin » Pon Mar 20, 2023 7:06 pm

Danas na nis pumpi videh strelinog novog belog sprintera
Koliko videh vodi se na Beogradskim tablicama, mislim da je ovo njihovo novo servisno vozilo
Nikola Obrenovcanin
Član
 
Postovi: 311
Pridružio se: Sub Feb 11, 2017 7:42 pm

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Nikola Obrenovcanin » Čet Mar 23, 2023 4:27 pm

Stiglo nekoliko kobri u strelu, mislim da su za Niš uzete
Nikola Obrenovcanin
Član
 
Postovi: 311
Pridružio se: Sub Feb 11, 2017 7:42 pm

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod d.p » Čet Mar 23, 2023 4:59 pm

6 cobri je uzeto
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Marko » Pet Mar 24, 2023 11:46 am

Image
Image
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Nikola Obrenovcanin » Uto Apr 11, 2023 6:53 pm

@Milos1990 Kakvo je stanje sa inturima 70056,57,65,66?
Jel se jos vode na Beogradskim tablama ili su na Ubskim tablicama?
Pre par dana videh 70074 i 70075, koliko videh neke su radnike vozili
Nikola Obrenovcanin
Član
 
Postovi: 311
Pridružio se: Sub Feb 11, 2017 7:42 pm

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Milos1990 » Sre Apr 12, 2023 9:55 am

Za sada nisu menjali tablice i dalje su na BG. 70056 je rasporedjen na lokalnim linijama,a ostali voze radnike
Milos1990
Član
 
Postovi: 171
Pridružio se: Sub Nov 27, 2021 9:30 am

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Nikola Obrenovcanin » Sre Apr 12, 2023 4:50 pm

Milos1990 je napisao:Za sada nisu menjali tablice i dalje su na BG. 70056 je rasporedjen na lokalnim linijama,a ostali voze radnike

@Milos1990 A kakvo je stanje sa njima, jesu li ih malo sredjivali i doteravali ili su i dalje isti ostali od kad su sisli sa Beograda?
Jel neobus luna 70030 (B30) jos aktivna ili su i nju rashodovali?
Izgleda da su poceli da voze nedeljom Srpski turizam :mrgreen: :mrgreen:
U nedelju na aplikaciji BeoGRADSKI prevoz videh da je neki inturo sa 860T lociran u Jagodini, Boru, Velikoj Plani
Sad ne znam jel to nedeljom imaju neke ugovorene prevoze ali je malo cudno videti bus sa 860T u nekom daljem gradu :D
Nikola Obrenovcanin
Član
 
Postovi: 311
Pridružio se: Sub Feb 11, 2017 7:42 pm

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Milos1990 » Sre Apr 12, 2023 9:48 pm

Isti su kao kad su bili na Bg. Moguce da su poceli da voze,ne znam za to sve je moguce,ali mi malo cudno da njih salju na dalje ture,jeste da su mlada vozila ali opet ne znam koliko su za duze voznje. Neobusa bas dugo nema,ne znam sta je sa njim,na Ubu ga nisu rashodovali,video bih ga sigurno,mozda su negde drugde,nema ga sigurno 3 meseca,bas odavno ga nisam video
Milos1990
Član
 
Postovi: 171
Pridružio se: Sub Nov 27, 2021 9:30 am

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod adinic80 » Pet Apr 14, 2023 1:12 am

Da li se zna kada stizu Cobre u Nis jer danas mi rece vozac da je haos u Streli neka vozila su im u kvaru pa ubacuju male Otokare Navigo a oni nemogu da voze vecinu linija jer su premali jedva odrzavaju polaske nemaju dovoljno vozila da pokriju linije
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Milos1990 » Pet Apr 14, 2023 8:04 pm

Iskreno,ne znam sta im se desava u Nisu,generalno nemaju problem sa vozilima da im se kvare i da leze dugo u kvaru,niti na Ubu niti u Obrenovcu,bar ja nisam cuo da se neko zali. Sve polaske odrzavaju na vreme i po redu voznje. Za Nis su nabavljali nova vozila i poslali ih dole,ne znam sto im se ta vozila toliko kvare jer su nova stigla u Nis,i nisu nigde radili pre Nisa
Milos1990
Član
 
Postovi: 171
Pridružio se: Sub Nov 27, 2021 9:30 am

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod adinic80 » Ned Apr 16, 2023 2:40 am

Mercedesi Strelini zu trenutno najbolja vozila u gradskom prevozu u Nisu po meni nikad nisu bila bolja vozila ali ne odzavaju uopste sto je zalosno za nova vozila 2019. Godiste najvise im prave probleme Bmceovi mnogo se kvare a i mnogo su dobili lose linije brdovite sa losim putevima a Strela konkretno nema ni Servis ni majstore u Nisu tako da nema ko ni da odrzava neceju da placaju majstore nego sve se salju za Beograd na servis i to ih salju kad bas vise nemozeju da idu pa moraju na Servis pojedini Mercedesi lupaju i tresu se i niko ne popravlja na jednom staklo polomljeno vise od hodinu dana i nije zamenjeno stavljeno crno nesto umesto stakla uopste ne vode racuna i ne odrzavaju vozila
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Strela- Prigradski saobraćaj

Postod Milos1990 » Pet Apr 21, 2023 8:39 pm

Temsa B39 slupana od pozadi,ubacili su je u radionicu verovatno ce se raditi
Milos1990
Član
 
Postovi: 171
Pridružio se: Sub Nov 27, 2021 9:30 am

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Beogradu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Aleksandar97 i 1 gost