Logo

Koji kamion volite,koji mrzite.

Slike i rasprave o kamionima.

Postod MS PK » Pet Mar 23, 2012 12:29 am

Za mene No.1 su Scania i Volvo, naravno visoko cenim i Iveca i Daf, a mecku najmanje volim
MS PK
Profesionalni vozač
 
Postovi: 218
Pridružio se: Ned Jan 15, 2012 2:37 am

Sponzor

 

Postod Sotir » Pet Mar 23, 2012 3:07 am

Ovo je najlosija tema na ovom delu foruma,prvo zato sto verujem da vecina koja ovde pise nije nikada ni probala da vozi i pisu napamet,ili po onome sta se kome svidi,kako kaze nasa narodna "sta je babi milo to joj se i snilo" i drugo sto je svaki kamion koji je napravljen u prethodnih 20 i koju godinu dobar na neki nacin,naravno i ima po koju manu.
Korisnikov avatar
Sotir
Član
 
Postovi: 423
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 9:33 pm
Lokacija: Vazdušna banja Pančevo

Postod Gligi » Pet Mar 23, 2012 1:08 pm

Tema nije toliko losa, koliko joj je los naslov. . . malo je jaka rec mrzite, moglo je da bude nesto kao: omiljena marka i sl. :wink: A sto se tice toga da vecina nije vozila kamion, ja mislim da nije neki presudan faktor. . . ko imalo prati kamionsku industriju i tematiku, i u kontaktu je sa vozacima, vlasnicima. . . moze da iznese odredjeno misljenje :wink:
Gligi
Član
 
Postovi: 1458
Pridružio se: Ned Okt 12, 2008 11:28 pm
Lokacija: Beograd

Postod kosmajac » Pet Mar 23, 2012 4:08 pm

Ja se u potpunosti slazem sa Sotirom,ovu temu bi trebalo da popunjavaju stariji vozaci,koji su vozili sve i svasta. Mada,mozda se u naslovu teme mislilo na koji kamion volite ovako da vidite,na ulici. Ja volim sve kamione od 80. godista na ovamo,to mi je ljubav od malih nogu.
Korisnikov avatar
kosmajac
Profesionalni vozač
 
Postovi: 786
Pridružio se: Čet Maj 05, 2011 4:02 pm
Lokacija: Obrenovac

Postod stralis3 » Sub Mar 24, 2012 1:58 pm

Delimicno bih se slozio sa nekim komentarima... Sud se moze doneti na osnovu tri kriterijuma:

1. Na osnovu onoga sto se procita na internetu i u casopisima o kamionima

2. Na osnovu razgovora sa vozacima koji imaju dosta iskustva sa mnogim
markama

3. Na osnovu licnog iskustva voznje pojedinih marki

Sto se tice mog suda koji sam gore naveo kombinujem sva tri kriterijuma... (nema veze sa gornjim redosledom)!

1. IVECO-imao sam dosta prilike da ga vozim i generalno nisam primetio da je u bilo cemu losiji od drugih (koje sam vozio),a mnogo mi je pruzio.

2.Mercedes Benz-u mom selu je taj kamion zasticen zakonom,ima mnogo prevoznika koji se kunu u taj kamion i smatraju da im je najpovoljniji odnos-cena-kvalitet-odrzavanje.

3.VOLVO-Zato sto je izuzetan kamion koji u javnosti ima poseban ugled i zbog reci jedne stare,prekaljene kajle- VOLVO JE TATA MEDJU KAMIONIMA!

Svi kamioni koji se danas proizvode su fenomenalni,neki su bolji po necemu,neki imaju zvucnije ime,a neki duze drze cenu...neki dizu temperaturu uzbrdo,a neki se otvaraju na 600 000 km,neki imaju losu plastiku,a neki neudoban krevet...samo neka zavrsavaju posao i neka nam pomognu da ojacamo ovu posrnulu privredu.
Korisnikov avatar
stralis3
Član
 
Postovi: 1427
Pridružio se: Uto Feb 07, 2012 8:28 pm
Lokacija: Zrenjanin

Postod vule » Sub Mar 24, 2012 2:07 pm

lepo receno
Korisnikov avatar
vule
Član
 
Postovi: 135
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 11:34 am
Lokacija: BEOGRAD

Re: Koji kamion volite,koji mrzite.

Postod Tarykata » Pet Sep 14, 2012 12:37 pm

Ma ne mozes da mrzis Mack, Peterbilt,International,Kenwort ili americki Volvo ako ni si go vozio.
Tarykata
Član
 
Postovi: 158
Pridružio se: Pon Sep 10, 2012 12:26 pm

Prethodni

Povratak na Kamioni

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju