Logo

Gradski prevoz - generalna diskusija

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Mihajlo Stankovic » Pon Jul 15, 2013 12:39 pm

Evo kako izgledaju nove mesečne kartice :)

Image
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Sponzor

 

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Ikac 97 » Pon Avg 26, 2013 4:42 pm

Nove legitimacije, plastificirane, samo me podsećaju na stare Niš-ekspresove još 80-tih godina, moj deda što je imao :D

Image
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Milanche » Uto Avg 27, 2013 1:53 pm

Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Ikac 97 » Uto Avg 27, 2013 3:02 pm

Iskreno, ako ćemo tako Niš-ekspres jedini šalje sve polaske pa makar i sa najgorim autobusima svi polasci su redovni, stanite na trg da sačekate Bjegović u 23:30 taj polazak postoji, ali Lekon nema autobuse da zadovolji sve linije, pa se tako oni isključuju idu za Cerje i Kravlje i oni nemaju autobus za taj polazak, a grad im naravno plaća taj polazak! Tako da Niš-ekspres i Ćurdić nek ostanu, u Transproduktu i Lekonu kondukteri su se obogatili od preprodaje karata!
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Mihajlo Stankovic » Uto Avg 27, 2013 5:42 pm

Upravo tako, nikada nisam čekao bus na ekspresovoj liniji što nije slučaj sa Lekonom koji je za mene najgori prevoznik, o kondukterima i vozačima nemam komentar naročito na liniji 9, blago rečeno stoka i uvek se to dešava, što kod drugih prevoznika nije slučaj.
Već su ljudi pustili priču kako su novi Mazovi remontovani auobusi (i to kondukter u Ćurdićevom autobusu, sramota), što ja baš i ne verujem jer odlično prepoznajem remontovan i nov autobus. Imam utisak da kada bih svi prevoznici u potpunosti obnovili vozne parkove opet bi bilo priče ma to je remontovano samo da nam zamažu oči. Srpska posla ;)
Meni kao putniku je bitno da je vozilo tehnički ispravno.
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Ikac 97 » Uto Avg 27, 2013 9:43 pm

Vozila su garantovano nova, a to što kažeš za Lekon, i za selo Kravlje vi ne znate znači taj autobus prvo što je prašina svuda što je prljav i spolja i iznutra, ja ne znam kako radnici podnose ono, uvek mora nešto, poogotovu u letnjem periodu da mu se pokvari nešto ali obavezno! Najgori mogući prevoznik, autobusi se uopšte ne održavajU!
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Fipi 494 » Uto Avg 27, 2013 11:26 pm

Lekon super odrzava autobuse u Beogradu,vozim se u njihovim Fapovima i stvarno je lepo u njima.Za vozila u Nisu nisam upucen,ali se sa tobom ne bih slozio da ne odrzavaju autobuse.
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Mihajlo Stankovic » Sre Avg 28, 2013 9:35 am

U Beogradu možda u Nišu i nije baš slučaj + šuspleh koji pokriva motorni prostor u kabini nije kako treba u većini vozila pa grejanja ima i leti što je katastrofa.
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Ikac 97 » Sre Avg 28, 2013 1:28 pm

A da i zaboravio sam skoro sam se vozio u jednoj Cobri i grejanje je radilo bilo, pitao neki čovek vozača da isključi hteli smo da crknemo od vrućine i on ne može da se isključi pokvareno... u ovim autobusima ako nešto čitavo ima znači sedne čovek ono pukne sedište ne znam ja mislim da je ovo definitivno najgori prevoznik i ne želim opet da ga vidim od sledeće godine!
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Ikac 97 » Sre Avg 28, 2013 5:41 pm

Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Milanche » Uto Sep 17, 2013 1:04 pm

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Nislija-napravio-red-voznje-na-Androidu.sr.html

BRAVO! Bravo za gospodina, ovo je trebala da uradi nadležna Direkcija, a ne pojedinac! I treba da mu se plati za ovo!
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Mihajlo Stankovic » Uto Sep 17, 2013 8:03 pm

Ovo je baš super stvar, ja ne mogu da ga koristim zato šo mi nije telefon android ali nema veze. ;)
Meni iskreno red vožnje znači samo kada idem negde linijom 10 :)
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Ikac 97 » Uto Sep 17, 2013 11:24 pm

Danas sam je baš skinuo i moram da pohvalim čoveka, ali ima dosta bagova ali vremenom će se to ukloniti... I problem je što može da radi samo na većim verzijama od 4.0
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Sashco » Pet Okt 11, 2013 9:35 am

Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Re: Gradski prevoz - generalna diskusija

Postod Mihajlo Stankovic » Sub Okt 19, 2013 8:05 am

Verovatno će biti i na Južnim vestima ovo je sa sajta direkcije

Данас, 18.10.2013. године, у 15:30 часова, на линији 2 Бубањ – Доња Врежина, за време вршења службених овлашћења, контролор ЈКП Дирекције за јавни превоз Града Ниша је нападнут и брутално претучен од стране путника. Нападач је на овакав начин желео да избегне контролу возних исправа, коју је по Одлуци о јавном градском и приградском превозу на територији града Ниша дужан да поседује. Након што је претукао контролора, који је љубазно затражио возну исправу, нападач је побегао са лица места. Полиција је дошла на лице места и извршила увиђај, а потрага за нападачем је у току. ЈКП Дирекција за јавни превоз Града Ниша ће поднети кривичну пријаву против нападача да се овакви или слични догађаји не би понављали.
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju