Logo

JP „Aerodrom Niš“

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod profa_chb » Pet Okt 28, 2016 4:43 pm

Proizvođač klime ne da da se farba :wink:

Da li je radilo automatsko otvaranje vrata u slučaju da se neko zaglavi?
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: JP „Aerodrom Niš“

Sponzor

 

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MaestroAria » Sub Okt 29, 2016 12:34 am

Pa sad pravo da ti kazem nisam siguran, mislim da je vozac jednom refleksno otvorio vrata kad je uhvatio neku zenu... A covek koji je silazio, ostala mu ruka u busu, vrata se zatvorila on je jedva iscupao, vozac opet otvorio vrata ali nakon 3-4 sekunde... Mislim da ne radi to... I inace teska glupost, na displeju pise "Beograd gradu Nisu" a ona tabla sa linijom se uopste ne vidi jer gde pise za smer A ili B bas na tom mestu je onaj drzac brisaca... I nista se ne vidi... Pogotovo stariji ljudi sa slabim vidom... Ajde mi i nekako se snadjemo... Oni na svakoj drugoj stanici pre ulaska pitaju prolaznike gde ide... No dobro, nista ne moze da bude savrseno, narocito kod nas... Od 1-10 za ovaj bus solidna 7-ica
Autobusi su prolazna stvar... Prodje pa moras da cekas sledeci...
MaestroAria
Član
 
Postovi: 158
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 1:34 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Aleks_BGD » Sub Okt 29, 2016 9:09 am

Slusaj ako vam se nesvidja vratite ga slobodno,u Kosmaju su ionako negodovali sto su im uzeli bus.Ne trazite dlaku u jajetu te nevalja mi ovo,te nevalja mi ovo alo ljudi dobili ste novo vozilo posle ko zna koliko vremena.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Sloba » Sub Okt 29, 2016 9:40 am

Aleks, ne budi bezobrazan. Svako ima pravo na svoje mišljenje, kakvo god to bilo.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Aleks_BGD » Sub Okt 29, 2016 12:46 pm

Nisam bezobrazan samo sam realan,nerazumem sta sam pogresno rekao??
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Sloba » Sub Okt 29, 2016 12:51 pm

To što su dobili jedan autobus na poklon ne znači da je isti savršen. Naravno da ne treba tražiti dlaku u jajetu, ali ne primetim da MaestroAria to i radi, za šta ga optužuješ. On više reaguje na nišku organizaciju. :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MILE » Sub Okt 29, 2016 1:36 pm

Nije to ništa dobijeno, vraća se nazad 3209.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Zoki-AS035 » Sub Okt 29, 2016 4:22 pm

Bilo je ovo prvog dana kada je dovezen iz GSP-a Beograd u Niš, za potrebe vožnje u gradskom saobraćaju u ovom gradu.
Ikarbus-Mercedes 112LE

Image
Uslikao-forumaš MaestroAria
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Aleks_BGD » Sub Okt 29, 2016 4:59 pm

Sloba je napisao:To što su dobili jedan autobus na poklon ne znači da je isti savršen. Naravno da ne treba tražiti dlaku u jajetu, ali ne primetim da MaestroAria to i radi, za šta ga optužuješ. On više reaguje na nišku organizaciju. :)

Nije savrsen ali je bolji od onih lomova od Fapova koji su pregazili Boga oca.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MaestroAria » Ned Okt 30, 2016 3:15 am

Alekse nijedan autobus nije savrsen... Ako ponovo procitas moju poruku, videces da sam pored mana izneo i pohvale... Tu naklonost koju ti imas ka Ikarbusu imam i ja jer je nas... Naravno verovatno ne tako veliku... Ali ako autobus ima mane onda ih ima, postoji dosta detalja koji su vrlo dobro uradjeni... Ja mogu sad i da ti napisem za MAN, Mercedes, Setru, Neoplan koji takodje vozi u Nisu sve mane i pohvale, jer svi ih imaju... To sto si ti mozda ljut jer je bus u Nisu umesto u Beogradu, imas prava da budes, GSP ga je platio ne Direkcija... Ali se za to obrati nasem premijeru, ja autobus nisam ovde dovezao... Ponovicu, za Direkciju je bus sjajan jer nema preterano teske linije sa mnogo putnika, i daleko je bolji od FAP-ova koje spominjes... Ali budi realan, MAN je izmisljen za Ikarbus... I ne shvataj sve tako licno, veliko hvala BG-u na busu, licno meni on ne cini uslugu, ne koristim te linije, ali postujem... Ali opet budimo realni, ovakav autobus na linijama 1 i 10 bi bio propast sveta... Raspao bi se posle 2 godine, ne od losih puteva, vec od neizdrzljivosti za tako prejake linije... Ako sam te uvredio izvini ali kao sto Sloba kaze svako ima pravo na svoje misljenje, ja tvoje postujem pa nemoj ni ti moje da osporavas...
Autobusi su prolazna stvar... Prodje pa moras da cekas sledeci...
MaestroAria
Član
 
Postovi: 158
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 1:34 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod avram_za » Sre Dec 21, 2016 11:43 pm

Fapovi su zreli ili za remont ili polako za penziju, stizu ih godine i kilometraza u svakom pogledu.
15658732_1534936859853326_1441767624_o.jpg
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
avram_za
Član
 
Postovi: 549
Pridružio se: Sub Feb 15, 2014 8:58 am
Lokacija: Zajecar

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod adinic80 » Čet Dec 29, 2016 3:08 am

vreme je da idu na rashod i da dodju neki noviji jer pojedini fapovi jedva idu kolko su losi
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MaestroAria » Pon Jan 30, 2017 6:40 pm

Ima li nekog pomaka u nabavci autobusa ili je ipak kako se i cinilo to samo pusta prica?
Autobusi su prolazna stvar... Prodje pa moras da cekas sledeci...
MaestroAria
Član
 
Postovi: 158
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 1:34 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Daree » Uto Mar 07, 2017 10:34 pm

kako se polazao ovaj nas ne prezaljeni bus GB3209 IK-112LE :D
Daree
Član
 
Postovi: 2858
Pridružio se: Pon Mar 07, 2011 10:22 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MaestroAria » Uto Mar 07, 2017 11:35 pm

Haha dobar je dobar, sitne mane ko i svaki drugi, za liniju koju duzi je dusu dao... Nego mu neko vreme nisu radila treca vrata, valjda je to regulisano sad... Sve u svemu ispunio je ocekivanja :D
MaestroAria
Član
 
Postovi: 158
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 1:34 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju