Logo

Transprodukt

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Transprodukt

Postod FiuMAN » Ned Nov 16, 2014 2:08 pm

a ovo dole mi je najjače di je napiso da ne dozvoljava nikome korištenje slike, a on je tuđe koristio
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: Transprodukt

Sponzor

 

Re: Transprodukt

Postod Nibus-ja » Ned Nov 16, 2014 5:32 pm

када се слике не би крале и користиле и када се ја не би расправљао и свађао са појединим возачима е онда их не би овако улепшавао, а што се тиче тога да сам туђе слике користио ОВОГ МОМЕНТА ЗАХТЕВАМ ДА МИ КАЖЕШ, ЧИЈЕ САМ ТО СЛИКЕ И ГДЕ ЈА УПОТРЕБИО , такође позивам и остале да кажу чије сам ја то слике украо и користио и када :?: ОВО СУ ОЗБИЉНЕ ОПТУЖБЕ, па позивам и надлежне да у складу са наведеним оптужбама одреагују :evil: НА ШТА ОВО ЛИЧИ И КАКАВ ЈЕ ОВО НАЧИН, да неко може без доказа да ме оптужи за нешто што нисам радио и на тај начин код других створи лажну слику о мени :!: :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Transprodukt

Postod Nibus-ja » Ned Nov 16, 2014 5:53 pm

Шоми303 je napisao:Приговарам јер већ правим боље, а ово је добронамеран коментар јер добру фотографију унаказиш тим шаренилом..



нешто се не сећам да сам видео твоје слика са овим икарбусом транспродукта, да ли би био љубазан да напишеш где су, где се налазе :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Transprodukt

Postod Шоми303 » Ned Nov 16, 2014 6:06 pm

Нисам сликао њега, али су свакако боље, иди на фликр профил и увери се ;)
Сва права задржава Somi303, за коришћење контактирати-> www.flickr.com/people/somi303/
profa_chb je napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Korisnikov avatar
Шоми303
Član
 
Postovi: 1002
Pridružio se: Pet Jul 27, 2012 4:19 pm

Re: Transprodukt

Postod FiuMAN » Ned Nov 16, 2014 6:21 pm

a slike su tolko kvalitetne da su navalili sa svih strana da ih poskidaju bez pitanja i postave u novine i web izdanja
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: Transprodukt

Postod Ikac 97 » Ned Nov 16, 2014 8:06 pm

Da, baš treba da se osveži ova tema ajmo sutra u BG svi da jurimo Transprodukt, pošto ovde više ne voze...
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Transprodukt

Postod Nibus-ja » Ned Nov 16, 2014 8:36 pm

FiuMAN je napisao:a slike su tolko kvalitetne da su navalili sa svih strana da ih poskidaju bez pitanja i postave u novine i web izdanja


немам потребе да се расправљам за потписивање слика јер су нам крали а ти тада и ниси био на форуму.

Него ниси ми одговорио чије сам ја то слике употребио :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Transprodukt

Postod Fipi 494 » Pon Nov 17, 2014 1:16 am

@Nibus-ja razumem da hoces svoju sliku da zastitis, ali ovo sto si uradio na ikarbusu i stavio 4 logo(a) i svoj potpis je po meni stvarno smesno. Goran SK je decko koji bas bas slika autobuse i kradu mu slike pa se nikome ne zali. Koliko sam zakljucio decko se time ponosi, sto se i meni svidja. Na primer, ima 20 fotografija jednog busa i izaberu bas moju, ja bi bio presrecan. Objasni mi samo u cemu je problem i ako ti neko ukrade sliku. Na ovoj slici dole sto je Somi slikao nema ni jedan potpis, aman bas nista decko nije stavio. Nije sad da ga ja hvalim ili dizem u nebesa, ali decko ti je samo naveo lep primer. Oko potpisivanja slika mi se najvise svidja potpis od korisnika @sremacns@ ali ako oces da zastitis sliku, onda je zastiti kao @cone@ lepo stavis potpis gde treba i sve je ok onda...
Somi svaka cast za sliku, skidam kapu :arrow: https://www.flickr.com/photos/65997896@N06/13923843703/
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Transprodukt

Postod roadcrasher » Pon Nov 17, 2014 5:17 am

ljudi ajd malo smirite strasti. Nibus-ja imam jedan predlog iako sam kao i gore navedeni "tiha voda bregove valja", zastiti sliku stavi Autobusi.net, al nemoj stavljati transproduct i ikarbus logo time ti njih reklamiras, jeli te neko placa za to ne, gore ti je po meni da stavis njih nego da ne zastitis sliku.

Ljudi al sto se tice kradje to je kod nas ocigledno :( pa brate u blicu ili kuriru sam vidjao slike koje sam vidio postavljene pod "ekskluzivno" u nekim clancima poslije toga :(
roadcrasher
Član
 
Postovi: 1027
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 7:05 am

Re: Transprodukt

Postod roadcrasher » Pon Nov 17, 2014 5:50 am

u blicu ili kuriru sam vidio sliku postavljenu ovdje pod "ekskluzivno"
roadcrasher
Član
 
Postovi: 1027
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 7:05 am

Re: Transprodukt

Postod Nibus-ja » Pon Nov 17, 2014 12:14 pm

Fipi 494 je napisao:@Nibus-ja razumem da hoces svoju sliku da zastitis, ali ovo sto si uradio na ikarbusu i stavio 4 logo(a) i svoj potpis je po meni stvarno smesno. Goran SK je decko koji bas bas slika autobuse i kradu mu slike pa se nikome ne zali. Koliko sam zakljucio decko se time ponosi, sto se i meni svidja. Na primer, ima 20 fotografija jednog busa i izaberu bas moju, ja bi bio presrecan. Objasni mi samo u cemu je problem i ako ti neko ukrade sliku. Na ovoj slici dole sto je Somi slikao nema ni jedan potpis, aman bas nista decko nije stavio. Nije sad da ga ja hvalim ili dizem u nebesa, ali decko ti je samo naveo lep primer. Oko potpisivanja slika mi se najvise svidja potpis od korisnika @sremacns@ ali ako oces da zastitis sliku, onda je zastiti kao @cone@ lepo stavis potpis gde treba i sve je ok onda...
Somi svaka cast za sliku, skidam kapu :arrow: https://www.flickr.com/photos/65997896@N06/13923843703/


пази све то стоји, али немам моћни апарат да овако чисту слику извучем са велике удаљености па самим тим сам принуђен да приђем возилу што ближе, е сад поједини возачи то не гледају како би требало па морам и да се расправљам са њима тако да док не набавим нешто моћније за сликање са веће удаљености мораћу овако а што се тиче рекламе фирми не брини се ти за то све има своју цену :wink:

П.С. умало да заборавим, још једном молим да ми се каже ЧАИЈЕ САМ ЈА ТО СЛИКЕ УПОТРЕБИО и где :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Transprodukt

Postod FiuMAN » Pon Nov 17, 2014 7:05 pm

Ja se duboko ispričavam, nije se radilo o tebi nego o kolegi koji ima identičan (ili vrlo sličan) okvir slike sa tom porukom.

Još jednom isprika, nisam vjerovao da postojite dvojica sa tim silnim upozorenjima.
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: Transprodukt

Postod Daree » Sre Feb 24, 2016 5:46 pm

Nibus-ja je napisao:, али немам моћни апарат да овако чисту слику извучем са велике удаљености па самим тим сам принуђен да приђем возилу што ближе, е сад поједини возачи то не гледају како би требало па морам и да се расправљам са њима тако да док не набавим нешто моћније за сликање са веће удаљености мораћу овако а што се тиче рекламе фирми не брини се ти за то све има своју цену :wink:


Imas tu dva resenja ili slikaj bus na sledecoj stanici dok je vozilo u pokretu sacekaj da ti se priblizi i onda ga slikaj ako ga slikas na pocetnoj moras da krenes da pricas sa vozacem pitaj ga nesto o tom autobusu pa mu usput nabaci da ti se dopada vozilo i da bi voleo da slikas ako nije problem a ako te pita zasto_ti mu reci da si ljubitelj autobusa i nema razloga da te odbije ako je nesto namrsten zaobidji ga jer mu verovatno nije nesto dan dobar pa pitaj nekog drugog
Daree
Član
 
Postovi: 2858
Pridružio se: Pon Mar 07, 2011 10:22 pm

Re: Transprodukt

Postod bokibg » Pet Okt 14, 2016 10:08 pm

Fipi 494 je napisao:Zasto i u Nisu i u Beogradu na Transproduktovim autobusima,stavljaju neke ogromne farove,upropastili su autobuse sa njima,zali Boze :roll: :roll: ,nego Mihajilo jel su jos uvek ona dva IK-111 u voznom stanju?


Ti autobusi ik 111 gb 16 i 17 su parkirani u Velikom Borku selo u okolini Barajeva u staroj garaži
Korisnikov avatar
bokibg
Član
 
Postovi: 857
Pridružio se: Ned Okt 26, 2014 1:08 pm
Lokacija: Beograd

Prethodni

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju