Logo

Gradski prevoz Niš ekspres-a

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Postod Sashco » Pon Okt 20, 2008 8:56 pm

Nibus-ja je napisao:Pazi da ti kazem kakav smo kulturan narod i ovo nam je premija :evil:

Vala, nisi mogao bolje da kazes... :idea:
Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Sponzor

 

Postod djole » Pet Nov 07, 2008 2:27 pm

CKD-KT4 je napisao:
Nibus-ja je napisao:Posto ste me mnogo iznervirali :evil: :evil: napisao bih svasta ali bi me ibacili sa foruma ili bi mozda doslo i do verbalnog kontakta. :evil: :x :evil: Pricanje napamet me izbacilo iz koloseka i pluvanje po NIS-EKSPRES-u.AJDE NEK SVAKI VAS LJUBIMAC OD PREVOZNIKA NAPRAVI IZ SVOJIH SREDSTAVA :evil: :x :twisted: :evil: :twisted: :twisted: ISTI OVAKAV NIBUS,PA SE ONDA JAVITE I DA SE ONDA SVADJAMO. :evil: Ovo nije nikakav frankestajn evo vam ORIGINAL SLIKA SANOS 415 GNR koja je vec cini mise bila na FORUMU.Nista nije dodato samo je BUS OFARBAN :wink:


"Niš ekspres" kao prevozničko preduzeće NE TREBA DA SE BAVI PROIZVODNJOM I REMONTOM AUTOBUSA! Njegova glavna uloga je da prevozi putnike i tako obezbedi zaradu.
Autobuse proizvode fabrike, što nije slučaj sa "Ekspresom".
Mnoge transportne kompanije kod nas i u svetu su se bavile "proizvodnjom" vozila (ne samo autobusa, nego i tramvaja, trolejbusa...) i u većini slučajeva ta vozila su veliki promašaj.
Remonte treba da vrše isto fabrike ili radionice čiji je to glavni posao.
.


Pitanje je dal bi Ekspres prosao kao npr Jugekspres i slicna preduzeca da se nisu ljudi snasli,i poceli to sto su poceli???
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
-Mario Andretti-
djole
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 3086
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:14 pm
Lokacija: Novi Beograd

Postod Nibus-ja » Pet Nov 07, 2008 2:51 pm

djole je napisao:
CKD-KT4 je napisao:
Nibus-ja je napisao:Posto ste me mnogo iznervirali :evil: :evil: napisao bih svasta ali bi me ibacili sa foruma ili bi mozda doslo i do verbalnog kontakta. :evil: :x :evil: Pricanje napamet me izbacilo iz koloseka i pluvanje po NIS-EKSPRES-u.AJDE NEK SVAKI VAS LJUBIMAC OD PREVOZNIKA NAPRAVI IZ SVOJIH SREDSTAVA :evil: :x :twisted: :evil: :twisted: :twisted: ISTI OVAKAV NIBUS,PA SE ONDA JAVITE I DA SE ONDA SVADJAMO. :evil: Ovo nije nikakav frankestajn evo vam ORIGINAL SLIKA SANOS 415 GNR koja je vec cini mise bila na FORUMU.Nista nije dodato samo je BUS OFARBAN :wink:


"Niš ekspres" kao prevozničko preduzeće NE TREBA DA SE BAVI PROIZVODNJOM I REMONTOM AUTOBUSA! Njegova glavna uloga je da prevozi putnike i tako obezbedi zaradu.
Autobuse proizvode fabrike, što nije slučaj sa "Ekspresom".
Mnoge transportne kompanije kod nas i u svetu su se bavile "proizvodnjom" vozila (ne samo autobusa, nego i tramvaja, trolejbusa...) i u većini slučajeva ta vozila su veliki promašaj.
Remonte treba da vrše isto fabrike ili radionice čiji je to glavni posao.
.


Pitanje je dal bi Ekspres prosao kao npr Jugekspres i slicna preduzeca da se nisu ljudi snasli,i poceli to sto su poceli???


Pa ko je drugima branio da si stite svoja preduzeca a :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod djole » Pet Nov 07, 2008 3:49 pm

U tome je i stvar,NIJE NIKO !!! I svaka cast inzenjerima Ekspresa.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
-Mario Andretti-
djole
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 3086
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:14 pm
Lokacija: Novi Beograd

Postod negas » Pet Nov 07, 2008 4:12 pm

djole je napisao:U tome je i stvar,NIJE NIKO !!! I svaka cast inzenjerima Ekspresa.


Tako je! Ovaj ik je kao gradski bus, kao koncepcija odlocan! Drugo je sto mora da se stedi pa se za podolit na primer bira onaj naj prostiji, ali kada bi se radilo sa kvalitetnijim ali skupljik materijalima, jos bi bio jaci!
Zato pozelimo pre svega ljudima koji ugradjuju deo sebe u pravljenju ovih buseva, inzenjeri-tehnicari-majstori puno srece, uspeha i strpljenja i da nas odusevljavaju kao i do sada!

Jedan je Nis-ekspres !!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Sloba » Ned Nov 23, 2008 10:43 am

Evo ga nerekarosirani Ikarus IK-160 kod Ćele kule slikan letos:
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Milanche » Ned Nov 23, 2008 3:10 pm

Lepa slika...
Ne viđam nešto ovaj bus, mora da je i on otišao "pod nož"... :D
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod DraganNish » Pon Nov 24, 2008 12:12 am

Milanche je napisao:Lepa slika...
Ne viđam nešto ovaj bus, mora da je i on otišao "pod nož"... :D

Nije jos ali uskoro ce...video sam ga skoro da stoji u garazi...on i IK 111 ima u garazi sa tim Ritam sokovima reklamom...samo sto IK solo radi i dalje....seoske linije...ko li pa dade naziv prigradske pitam se..to je selo pa selo....gde se cuvaju svinje? :)))
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod Milanche » Pon Nov 24, 2008 12:25 am

Znači...još malo pa ode pod nož... Nisam ga stvarno dugo video na našim ulicama...Sve sami "novi" nibusi!
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod DraganNish » Pon Nov 24, 2008 12:53 am

Milanche je napisao:Znači...još malo pa ode pod nož... Nisam ga stvarno dugo video na našim ulicama...Sve sami "novi" nibusi!

To mogu da loze da su novi nibusi one sto sa sela....Da ih zavara prefarbani lim i nova sedista.....Cak i jedan Liaz izgleda bolje
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod Milanche » Pon Nov 24, 2008 1:42 am

Pa zato sam i napisao "novi" nibusi. kakvi crni novi autobusi, eeee da je sreće da imamo nove buseve... nego, dobro sad...šta da se radi? :(
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod Nibus-ja » Pon Nov 24, 2008 1:38 pm

DraganNish je napisao:
Milanche je napisao:Znači...još malo pa ode pod nož... Nisam ga stvarno dugo video na našim ulicama...Sve sami "novi" nibusi!

To mogu da loze da su novi nibusi one sto sa sela....Da ih zavara prefarbani lim i nova sedista.....Cak i jedan Liaz izgleda bolje


Bate sve mozes da uporedis sa NIBUS-om al NEMOJ LIAZ cuju se..... a dime ko sporeti :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Milanche » Pon Nov 24, 2008 2:30 pm

Čuju se, dime se, ali su barem novi... :D :D
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod Sloba » Sre Nov 26, 2008 10:56 pm

Hvala za pohvale, ima toga još! Samo da isčačkam.
Evo gbr 3 kod Ćele Kule:
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Sre Nov 26, 2008 11:02 pm

Jedan IK-160 koji je prerađen:
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron