Logo

Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Nikolla89 » Sre Nov 20, 2019 11:58 pm

Volim kad neko zna umesto onog ko je vozio te iste autobuse 1800km... Pisao sam o autobusima, a ostalo se i samo pokazuje i tu vec ne mogu da pisem suprotno kad se jednostavno vidi.
Nikolla89
Član
 
Postovi: 227
Pridružio se: Sub Jun 11, 2011 5:35 pm

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Sponzor

 

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Fipi 494 » Čet Nov 21, 2019 5:59 am

Nikolla, pusti razne priče. Ulazio sam i u one Ambasadore i u Citare. Fenomenalni autobusi. Za Niš i Ćurdićeve MAZove, PREMIJA!
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod MILE » Čet Nov 21, 2019 10:09 am

Ma to su odlična kola za naše uslove, ti sitni nedostatci mogu u hodu da se reše.


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Čet Nov 21, 2019 7:59 pm

Najbolji su ovi što su do juče vozili Liaza i ćutali, pa čim odu na malo bolje odmah to je sve otpad, krševi. Samo zaboravi se brzo kako se počelo i sa čim se radilo.

Ovi novi Citari u garaži, lepo baš izgledaju, prosto mi žao što su za Niš, što ne mogu u Bg.
Svakako Nišlijama veliko pojačanje.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod MILE » Čet Nov 21, 2019 8:46 pm

Slažem se, sve gore nabrojano je rešivo.


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Nikolla89 » Pet Nov 22, 2019 2:08 pm

becks89 je napisao:Najbolji su ovi što su do juče vozili Liaza i ćutali, pa čim odu na malo bolje odmah to je sve otpad, krševi. Samo zaboravi se brzo kako se počelo i sa čim se radilo.

Ovi novi Citari u garaži, lepo baš izgledaju, prosto mi žao što su za Niš, što ne mogu u Bg.
Svakako Nišlijama veliko pojačanje.

Srećan rad u novoj firmi, kolega! :D
Nikolla89
Član
 
Postovi: 227
Pridružio se: Sub Jun 11, 2011 5:35 pm

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Pet Nov 22, 2019 3:08 pm

Hvala kolega, glavni krivac za to je među nama :D

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Nikolla89 » Pet Nov 22, 2019 3:30 pm

becks89 je napisao:Hvala kolega, glavni krivac za to je među nama :D

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

Sve mi je poznato, moj buduci ortak je taj... 8)
Nikolla89
Član
 
Postovi: 227
Pridružio se: Sub Jun 11, 2011 5:35 pm

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod BaNe_PO » Ned Nov 24, 2019 10:49 am

Nikolla89 je napisao:
becks89 je napisao:Hvala kolega, glavni krivac za to je među nama :D

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

Sve mi je poznato, moj buduci ortak je taj... 8)

Poznajem li doticnog gospodina :?: :?: :mrgreen: :mrgreen:
BaNe_PO
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 8:59 pm
Lokacija: Pozarevac-Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod BaNe_PO » Ned Nov 24, 2019 12:00 pm

becks89 je napisao:Najbolji su ovi što su do juče vozili Liaza i ćutali, pa čim odu na malo bolje odmah to je sve otpad, krševi. Samo zaboravi se brzo kako se počelo i sa čim se radilo.

Ovi novi Citari u garaži, lepo baš izgledaju, prosto mi žao što su za Niš, što ne mogu u Bg.
Svakako Nišlijama veliko pojačanje.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

Image
Image
BaNe_PO
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 8:59 pm
Lokacija: Pozarevac-Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Ned Nov 24, 2019 6:09 pm

becks89 je napisao:Najbolji su ovi što su do juče vozili Liaza i ćutali, pa čim odu na malo bolje odmah to je sve otpad, krševi. Samo zaboravi se brzo kako se počelo i sa čim se radilo.

Ovi novi Citari u garaži, lepo baš izgledaju, prosto mi žao što su za Niš, što ne mogu u Bg.
Svakako Nišlijama veliko pojačanje.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

To su isterana vozila sa po 800-850 000km na satu.Jel ti znas sta je 850 000km predjenih pogotovu gradske voznje i akanja.Ma koliko to bilo odrzavano dobro kilometraza je ucinila svoje!!!
Jeste pocelo se od pocetka od nule,tacno jos pre 10 godina i kad sam ja radio u toj Arrivi ovde su se jos mnogi igrali u pesku i sad mi drzi predavanje kako je vozilo koje je uslo u milion km dobro vozilo za nase uslove?!
Pa da je dobro nebi ga Svaba ili neko tamo u Holandiji otpisao i poslao u Srbiju nego bi i dalje drzao u svojoj firmi.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod toma » Pon Nov 25, 2019 4:07 pm

Najisplativije je da se autobus plati pola miliona eura, napraviš s njim 100.000 km i odmah bez razmišljanja oteraš na otpad i kupiš nov. I sve tako u krug. KO će da se bakće s autobusom starijim od godinu dana :lol:
toma
Član
 
Postovi: 1240
Pridružio se: Pet Dec 18, 2009 7:36 pm
Lokacija: Industrijski centar

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Sre Nov 27, 2019 5:43 pm

Aleks_BGD je napisao:
becks89 je napisao:Najbolji su ovi što su do juče vozili Liaza i ćutali, pa čim odu na malo bolje odmah to je sve otpad, krševi. Samo zaboravi se brzo kako se počelo i sa čim se radilo.

Ovi novi Citari u garaži, lepo baš izgledaju, prosto mi žao što su za Niš, što ne mogu u Bg.
Svakako Nišlijama veliko pojačanje.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

To su isterana vozila sa po 800-850 000km na satu.Jel ti znas sta je 850 000km predjenih pogotovu gradske voznje i akanja.Ma koliko to bilo odrzavano dobro kilometraza je ucinila svoje!!!
Jeste pocelo se od pocetka od nule,tacno jos pre 10 godina i kad sam ja radio u toj Arrivi ovde su se jos mnogi igrali u pesku i sad mi drzi predavanje kako je vozilo koje je uslo u milion km dobro vozilo za nase uslove?!
Pa da je dobro nebi ga Svaba ili neko tamo u Holandiji otpisao i poslao u Srbiju nego bi i dalje drzao u svojoj firmi.


Srećom imamo ove što odu preko i sve nauče, ne znam šta te boli toliko da pljuješ sve firme u kojima si radio...
Do juče si ti pričao kako je milion ništa za autobus, nemaju 800.000, nešto manje, ali su fino očuvani, jutros su lagano prošli sve kontrole i gotovo su već spremni za Niš. Pre deset godina si možda prebirao palete i preturao kutije po kombiju, a ja se možda jesam igrao lopte pre deset godina, samo znaš nekima kraće treba da odrastu i nešto nauče. O tome šta valja, kako valja, ponajmanje su kompetentni 'majstori' što su promenili firmi, više nego majica.
Drži se ti tvoje lijepe, uživaj tamo, a pusti ovde firme i ljude da rade tako loše.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Sre Nov 27, 2019 7:06 pm

Fino sacuvana,to nije opravdanje nikakvo pa kad su fino sacuvana prijatelju sto ih je tamo neko u Holandiji,Nemackoj otpisao?Znaci hoces reci da su Nemacke,Austrijske itd firme lude sto kupuju potpuno nova vozila a Srbi najpametniji sto se zadovoljavaju polovnjacima koje niko drugi u Evropi nece??
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Sre Nov 27, 2019 7:14 pm

Aleks_BGD je napisao:Fino sacuvana,to nije opravdanje nikakvo pa kad su fino sacuvana prijatelju sto ih je tamo neko u Holandiji,Nemackoj otpisao?Znaci hoces reci da su Nemacke,Austrijske itd firme lude sto kupuju potpuno nova vozila a Srbi najpametniji sto se zadovoljavaju polovnjacima koje niko drugi u Evropi nece??


Zato što kod njih imaš subvencije za nove tehnologije, eko vozila, država te 'tera' da voziš novo jer ti je to jeftinije. Kod nas za nova vozila imaš samo sebi veći trošak, grad ne subvencioniše nova vozila, ne subvencioniše eko vozila, obzirom da su ih do juče vozili prepravljeni Sanosi, a danas Citaro, Konekto, stari po 15-20 godina od ovih, ogroman će pomak biti ovi autobusi.
Ulagati nešto što ne možeš da vratiš, sebe terati u minus, može ili malouman ili državna firma koju boli uvo.


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju