Logo

Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Sub Nov 30, 2019 12:26 am

Ajde dečko pa šta se nerviraraš? Pa čemu takvo ponašanje? Pa ti radiš u multinacionalnoj kompaniji, zar nisi čitao ugovor koji si potpisao? Ne priliči ti tako da se ponašaš? :wink:
Što se tiče kradje,to možda kod tebe u garaži kolege jedne druge potkradaju ovde kod mene u firmi ne. Evo za 2 godine nikad žvaka nije nestala iz busa a kamoli nešto više. A veruj mi ne vadim iz busa ništa kad idem kući.
Navigacija komada 2,rezervni telefon, šta znam brdo hemije, kerker čistač stakala itd... Doduše desi se bude po neka sitna ogrebotina od provlačenja i tako to ali kradja ne... Što se tiče Holandije i karte, hmmm kad sam ja bacao listiće kroz prozor i vozio na novu potvrdu ti si se jos igrao na bus simulatoru... Moraš ti još da porasteš da bi dostigao neki nivo, pogotovo zvanje profesionalca koje ja imam vec evo 10 godina, uostalom tvoj prethodni post govori sve.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Sponzor

 

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Sub Nov 30, 2019 1:12 am

Aleks_BGD je napisao:Ajde dečko pa šta se nerviraraš? Pa čemu takvo ponašanje? Pa ti radiš u multinacionalnoj kompaniji, zar nisi čitao ugovor koji si potpisao? Ne priliči ti tako da se ponašaš? :wink:
Što se tiče kradje,to možda kod tebe u garaži kolege jedne druge potkradaju ovde kod mene u firmi ne. Evo za 2 godine nikad žvaka nije nestala iz busa a kamoli nešto više. A veruj mi ne vadim iz busa ništa kad idem kući.
Navigacija komada 2,rezervni telefon, šta znam brdo hemije, kerker čistač stakala itd... Doduše desi se bude po neka sitna ogrebotina od provlačenja i tako to ali kradja ne... Što se tiče Holandije i karte, hmmm kad sam ja bacao listiće kroz prozor i vozio na novu potvrdu ti si se jos igrao na bus simulatoru... Moraš ti još da porasteš da bi dostigao neki nivo, pogotovo zvanje profesionalca koje ja imam vec evo 10 godina, uostalom tvoj prethodni post govori sve.


To što ja radim ti dva života da živiš nećeš postignuti, a nemoj molim te o poštenju i krađi, dvadeset si firmi promenio, svi se za glavu hvataju na tvoj pomen, toliko o tvom profesionalizmu, a nemoj i poštenja da se dohvatim jer i tu ima šta da se kaže.
To što ti neko prodao dozvolu, njemu na čast, zato si i prebegao preko, jer ovde više nisi imao kud. Zamolio bih te da prestaneš da blatiš svoje kolege profesionalce svrstavajući sebe u tu kategoriju, ti si samo neko ko nažalost predstavlja tu profesiju. Od profesionalca si daleko poprilično, jer to što si ušao u nov bus u košulji sa kravatom i šest navigacija, ne čini te profesionalcem, da bi bio profesionalac prvo treba da imaš neke ljudske kvalitete, pa onda neke vozačke finese i kvalitete, od svega toga imaš samo kategorije.
Dovoljno te pomenuti i da čuješ šta ljudi misle o tebi, to govori o kolegijalizmu, profesionalizmu i ostalom...


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Sub Nov 30, 2019 1:21 am

Odgovor je prost :
Neću da radim za džaba! Da budem nečiji rob za 35€ dnevnice. Da trošim svoje vreme, živce i zdravlje za 60 000rsd,zapravo u to vreme kada sam ja radio u Arrivi plata je bila upola manja, za nekih 200-230h u toku meseca nisi mogao da prebaciš više od 33-35 000rsd,mislim da još uvek negde imam platne liste.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Sub Nov 30, 2019 1:36 am

Možda kad ti odbiju što si pokršio i izađe 35000.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Sub Nov 30, 2019 2:13 am

Svratiću ovih dana sa advokatom da vidimo sa tvojim šefovima šta sam to slomio i gde, hvala bogu platne liste čuvam, a ti da objasniš odakle ti informacije da sam ja šta polupao i razbio?! Nikakav problem.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod becks89 » Sub Nov 30, 2019 3:38 am

Informacije od tebe lično, dok si bio iole normalan, dok si bio na zemlji, na 47, 75, jel se sećaš toga? Tad si pričao malo drugu priču.
Imaš broj, pa se javi šta ti treba, znaš gde sam.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Pon Dec 02, 2019 12:12 am

Ma da.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ivca.Ni » Sub Dec 14, 2019 11:43 am

:D
Ivca.Ni
Član
 
Postovi: 118
Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am
Lokacija: Niš

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ivca.Ni » Sub Dec 14, 2019 11:58 am

Aleks_BGD je napisao:Ma da.

Aleks opušteno
Ivca.Ni
Član
 
Postovi: 118
Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am
Lokacija: Niš

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ivca.Ni » Sub Dec 14, 2019 12:48 pm

Ivca.Ni
Član
 
Postovi: 118
Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am
Lokacija: Niš

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ivca.Ni » Sub Dec 14, 2019 7:50 pm

Ivca.Ni
Član
 
Postovi: 118
Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am
Lokacija: Niš

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ivca.Ni » Uto Dec 17, 2019 12:20 pm

Aleks_BGD je napisao:Ma da.

Aleks nemoj tako,kako god da ga okreneš Arriva se ozbiljno sprema za novi tender menja vozila koja su daleko novija od ona koje uvozi N.ekspres iz 2001 godinu
Ivca.Ni
Član
 
Postovi: 118
Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am
Lokacija: Niš

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Pon Dec 30, 2019 1:34 pm

Ma nemam se ja tu šta nervirati, da je bilo dobro, a nije ja bi ostao u toj priči nebih digao sidro.
Ja sam samo izneo neke činjenice koje se osporavaju a osporavaju ih osobe koje za volan nikada seli nisu a kamoli radili ovaj posao. To što oni gledaju sa strane i pričaju nebuloze to je pucanje u prazno nista vise.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Nibus-ja » Pon Dec 30, 2019 4:57 pm

Пар ледених дана а у аутобусима ЛИТАС-АРИВЕ грејање ни за лек. Ово је катастрофа, да ли неко од надлежних уопште прате стање возног парка, чак је данас у мерцедесу троосовинцу виђен возач са зимском капом и јакном до грла закопчан да окреће по линији 13, од возила им је за похвалу једино она зглобна-вископодна сетра.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ivca.Ni » Sre Jan 01, 2020 7:50 pm

Nibus-ja je napisao:Пар ледених дана а у аутобусима ЛИТАС-АРИВЕ грејање ни за лек. Ово је катастрофа, да ли неко од надлежних уопште прате стање возног парка, чак је данас у мерцедесу троосовинцу виђен возач са зимском капом и јакном до грла закопчан да окреће по линији 13, од возила им је за похвалу једино она зглобна-вископодна сетра.

nibuse citajuci tvoje predhodne dosadasnje komentare je ociglednao koliko pljujes Arrivu a cime se hvalis..? Nisekpsresovim Citaro vozilima Prve generacije iz 2001 godine sa predjenih 950.000 km koji celo leto greju dizu temperaturu, prozore nema na pojedinim vozilima, klima samo u prednjem delua nazad pakao jer nema prozora, time se hvalis...?
Vidoh dosta vozila N.Ekspresa gde vozaci takodje nose jakne pa...?
Kako god Arriva je dovezla 9 vozila MB Citaro 2008 godiste u svima radi klima jer je dodatno ugradjena u BG, svima radi webasto greju extra takodje i u Ik 112(2012) voxaci vidim voze u majcama takoda ...smisli nesto bolje sl put...
Ivca.Ni
Član
 
Postovi: 118
Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am
Lokacija: Niš

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju