Logo

Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Mihajlo Stankovic » Pon Sep 01, 2014 5:01 pm

Prvi utisak nije loš, za sada u IK112 ne radi klima, razlog nepoznat, a i obrukali su se jer na jednom IK 112 nisu radila zadnja vrata. Bilo bi lepo kada bi uključili i zglobove u saobraćaj. Arriva je otkupila ili zakupila i dosta autobusa od Transprodukta. Evo malo slika od mene

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Transproduktov IK112N GB11 nekada

Image

GB24

Image

Image

Image

Image

Graničnici od novina

Image

Image

Jedna vrata ne rade

Image
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Sponzor

 

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod patrik » Pon Sep 01, 2014 5:22 pm

Super slikee :D
Ove nedostatke će sigurno srediti ...
Ali sigurnoo se nišlije neće smrznuti u ovim busevima preko zime ...
Po Beogradu u svakom je preko zime radilo grejanje ....
#7501
patrik
Član
 
Postovi: 813
Pridružio se: Sub Jan 19, 2013 8:51 pm
Lokacija: Beoggrad

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Pon Sep 01, 2014 6:38 pm

Mihajlo Stankovic je napisao: a i obrukali su se jer na jednom IK 112 nisu radila zadnja vrata.

pa ti prijatelju onda trazi da ti vrate Lekona i Transprodukt ako ti ovo nevalja.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod DraganNish » Pon Sep 01, 2014 7:02 pm

@Aleks, danas su se u Nisu obrukali svi prevoznici, ali SVI. Kasnjenje je bio najveci problem, sudari zbog toga sto je vecina naviklo da vozi Liaza i Fap-a :).
Cujem da je u Durlanu nastao haos zbog malog broja autobusa. Problem je sto prevoznici, kao sto i Arriva, nisu postovali red voznje. Ne ulazim u razloge ali danasnji dan je haos.
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Mixx » Pon Sep 01, 2014 7:11 pm

Arriva na liniji 2 bila za pohvalu, odlicno "novi" ikarbusi, koji se gotovo ne cuju, tacni u sekundu. Imao prilike da sednem za volan istog, i ako su vozaci malo nesigurni budite svesni da su komande ikarbusa mnogo osetljivije nego kod fapova i liaza zajedno. A ako dodje do kasnjenja, nema potrebe odmah da se podize frka, jednostavno ljudi se privikavuju na vozila, vecina njih je danas po pocetku smene prvi put sela u svoja vozila.
Arriva na liniji 4 je uzasna sa visokopodnim Ikarbusima, i propisno su se obrukali, pocev od toga da je gotovo polovina vozila poluispravna, pa preko vozaca koji necu biti grub ako kazem, POJMA NEMAJU, kruze po kruznom toku, pitaju putnike gde treba idu, promasuju stanice. Nadam se da ce se situacija popraviti u toku narednih dana. :D
Mixx
Član
 
Postovi: 243
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 12:59 am

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Pon Sep 01, 2014 9:18 pm

Mixx je napisao:Arriva na liniji 2 bila za pohvalu, odlicno "novi" ikarbusi, koji se gotovo ne cuju, tacni u sekundu. Imao prilike da sednem za volan istog, i ako su vozaci malo nesigurni budite svesni da su komande ikarbusa mnogo osetljivije nego kod fapova i liaza zajedno. A ako dodje do kasnjenja, nema potrebe odmah da se podize frka, jednostavno ljudi se privikavuju na vozila, vecina njih je danas po pocetku smene prvi put sela u svoja vozila.

Novo je novo brate.
Nego da mi iz LUVa dodjemo dole malo da pokazemo kolegama kako se gradski vozi.. :mrgreen: :mrgreen:
http://www.juznevesti.com/Hronika/Sudar ... ra.sr.html
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod BaNe_PO » Pon Sep 01, 2014 9:42 pm

Svakako su nasi autobusi bolji nego sklepani Ekspresovi ili ovo sto su uzeli za privremeno od Transprodukta i Lekona. Evo u Pozarevac su dovezli neke Cobre i Fapove,kuku majko sta je ono...ali kazem privremeno dok se sredi papirologija oko Dafova.Ipak je danas prvi dan... Polako uklopice se vec.
BaNe_PO
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 8:59 pm
Lokacija: Pozarevac-Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod DraganNish » Uto Sep 02, 2014 8:36 pm

Da li je neko video zglobne autobuse od Arrive u Nisu?
Koliko znam, takvi busevi niti su dosli niti trebaju da budu, ali na juznim vestima citam da je nekog lika zamalo ocesao Arriva Litas vozac koji vozi autobus-harmoniku. E sad da nije mozda neki sleng... :mrgreen:
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod BaNe_PO » Uto Sep 02, 2014 9:30 pm

Jedan zglob je u Nisu...
BaNe_PO
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 8:59 pm
Lokacija: Pozarevac-Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Ikac 97 » Sre Sep 03, 2014 1:35 am

Celog dana gledam iz skole kad ce da prodke taj zglob i nikako ga nema, ni jednom nije proso. Moj prvi utisak je da su generalno autobusi losi visokopodni ikarbusevi spolja lepo deluju ali unutra su losi. Vrata se ne zatvaraju lepo i bucan je dosta. Niskopodni jedan je kupljen iznajmljen sta vec od transprodukta, a ovi 'novi' kako koj, vozio sam se onim sa Big Blue reklamom tako valjda i untra je mnogo zagusljivo motor greje dosta, ne znam zašto se ne otvaraju šiberi to mi nije jasno jer bus kolko shvatam nema klimu... Ikarbusi niskopodni su fini i svidjaju mi se ne cuju se i dobri su :)
Ikac 97
Član
 
Postovi: 200
Pridružio se: Pon Nov 28, 2011 12:12 am
Lokacija: Niš

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod gospodin dzo » Sre Sep 03, 2014 3:49 pm

Otvaraju se na dugme,a to vozaci verovatno ne znaju :mrgreen:
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod DJOLE 394 » Sre Sep 03, 2014 5:51 pm

Ikac 97 je napisao:http://www.dodaj.rs/?2Q/yY/sjupuCX/img20140901080159.jpg

Niš postao grad belih autobusa :mrgreen:
Image
Korisnikov avatar
DJOLE 394
Član
 
Postovi: 449
Pridružio se: Ned Okt 28, 2012 5:31 pm
Lokacija: Kumodraž

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Sre Sep 03, 2014 6:16 pm

Ikac 97 je napisao:,vozio sam se onim sa Big Blue reklamom tako valjda i untra je mnogo zagusljivo motor greje dosta


To je Mercedes Conecto trebalo bi da nosi garazni #103 cini mi se.U Beogradu radio na 74.

gospodin dzo je napisao:Otvaraju se na dugme,a to vozaci verovatno ne znaju :mrgreen:


Jeste sa leve strane ispod table imas dugmence dva put pritisnes i on otvori oba sibera.Inace rucno se nemogu otvoriti.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Nibus-ja » Sre Sep 03, 2014 8:34 pm

Mickey je napisao:znaci ipak su u Ikarbusu sredjivani...
bice zanimljivo kad krene slikanje na Niskim ulicama...
zna li se da li samo Ikarbusi idu za Nis, ili idu i jos neki drugi busevi??


Зелени мерцедеси конекто ГБр-114 и 115 у понедељак ујутру виђени на окретници у Доњој Врежини, улаз из правца Зајечара односно Пирота :wink:

BaNe_PO je napisao:Svakako su nasi autobusi bolji nego sklepani Ekspresovi ili ovo sto su uzeli za privremeno od Transprodukta i Lekona. Evo u Pozarevac su dovezli neke Cobre i Fapove,kuku majko sta je ono...ali kazem privremeno dok se sredi papirologija oko Dafova.Ipak je danas prvi dan... Polako uklopice se vec.


Не би се ја сложио са тобом наши су у далеко бољем стању сада од неких Ваших појединих примерака :evil:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod DraganNish » Sre Sep 03, 2014 8:52 pm

Nibuse, ne znam da li si lepo video, ali ja vidoh i Citare od Arrive. I to bas zelene. Danas na linij br.2.
Nisam primetio da imaju Connecte.
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju