Logo

Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Arriva Litas d.o.o. Pozarevac

Postod Aleks_BGD » Sre Jan 08, 2020 12:32 am

Ej,ej bratko pa lakse malo!Pa nemoj da si toliko agresivan,uplasices nam Nibusa. :wink: :lol:
Aleks_BGD
Profesionalni vozač

Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm

Sponzor

Postod Nibus-ja » Čet Jan 09, 2020 12:04 am

Malopre se vozio u zglobu ik-218, GBr-57001 čini mi se, eto ga na liniji 2, jedva greje a unutra duva od napolje negde na potezu od drugih vrata pa prema prikolici, pojedini se u kapama na glavi vozili i negodovali a vozač se čuje kako traži od nekog da isključi vozilo. Pa daj tam0 vidi šta je problem pa me demantuj jer ispada da sam0 ja zevam protiv litasa
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm

Postod Ivca.Ni » Čet Jan 09, 2020 8:46 am

U pravu si, video sam ga sada ,greje slabo i duva ispod srednjih vrata jer mu je pocepana diht guma ali vozac vozi u dzemperu,ne vozi u jaknu poštarsku i zimsku kapu kao onaj sa Źuto-sivim citarom na liniji 6 GB-r 92 Ni-226 RT.... :shock: :shock: :o
Ivca.Ni
Član

Pridružio se: Pet Dec 13, 2019 11:25 am

Postod Nibus-ja » Sub Jan 11, 2020 4:28 pm

А јутрос оде од трга К.А. ка центру на линији 2 са све отвореним трећим вратима видео код џамије, свака част за фирму са неисправним вратима вози аутобус а замисли возач и кондуктер нису у јакнама, мора да греје као котао па путници тражили да се мало отворе врата да неби попадали од врућине. За тог на дуваништу видећемо до кад ће бити неисправан,пошто је и ГБр-41 попустио са грејањем док му се не ресетује рачунарали га пар дана већ нема у саобраћају.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod Ivca.Ni » Sub Jan 11, 2020 7:45 pm

Nibus-ja je napisao:А јутрос оде од трга К.А. ка центру на линији 2 са све отвореним трећим вратима видео код џамије, свака част за фирму са неисправним вратима вози аутобус а замисли возач и кондуктер нису у јакнама, мора да греје као котао па путници тражили да се мало отворе врата да неби попадали од врућине. За тог на дуваништу видећемо до кад ће бити неисправан,пошто је и ГБр-41 попустио са грејањем док му се не ресетује рачунарали га пар дана већ нема у саобраћају.

Ma ne brini se ti za taj 57001 to je relatovno nov autobus on je 2010godiste sa predjenih 319.000km ,mozda malo vise ako se ne varam ...ali ako citaro tipa73 koji je 2001
star svega 19god :mrgreen: grejee sto ne bi ovaj, radi mu krovno grejanje, webasto i tajfuni, a to sto su vrata otvorena moze da znaci da je vrucina pa se putnici hlade na kratko ili vidim vozač je ćelav mozda mu zega malo :roll: , bar nije kao 31 koji se gasi i restartuje vise outa u jednoj turi da bi nastavili dalje..Nego sta bi sa " postarom", mora da je previse zimogrozljiv ili mnogo vezan za zimsku jaknu i kapu..? :lol:
Ivca.Ni
Član

Postod Nibus-ja » Ned Jan 12, 2020 1:16 pm

Ivca.Ni je napisao:U pravu si, video sam ga sada ,greje slabo i duva ispod srednjih vrata jer mu je pocepana diht guma ali vozac vozi u dzemperu,ne vozi u jaknu poštarsku i zimsku kapu kao onaj sa Źuto-sivim citarom na liniji 6 GB-r 92 Ni-226 RT.... :shock: :shock: :o

Био малопре са њим до "РОДЕ", није тачно да не греје, унутра је више него топло.

П.С. Један од тих твојих ново-хваљених мерцедеса не греју уопште, дува вентилација хладан ваздух, нисам успео да запамтим број али јутрос био на линији 4 тачније на Чалије, око 08:00 часова код "Шојку". Грејање ни за лек.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod becks89 » Ned Jan 12, 2020 1:25 pm

Pa ti se vozi Ekspresom samo, kad ti ne valja.
Skoro sam bi poslovno dole u Nišu, ne videh nijednog vozača Arrive u jakni, čak naprotiv. Jedina zamerka na ove tek pristigle iz Beograda, nisu kodirani displeji.
Nego fun fact, znaš li koliko vozača ni ne zna da upali grejanje, ali sramota ih da kažu?
Sa druge strane, to opet nije problem putnika, ali samo kažem.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član

Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm

Postod Ivca.Ni » Ned Jan 12, 2020 4:29 pm

becks89 je napisao:Pa ti se vozi Ekspresom samo, kad ti ne valja.
Skoro sam bi poslovno dole u Nišu, ne videh nijednog vozača Arrive u jakni, čak naprotiv. Jedina zamerka na ove tek pristigle iz Beograda, nisu kodirani displeji.
Nego fun fact, znaš li koliko vozača ni ne zna da upali grejanje, ali sramota ih da kažu?
Sa druge strane, to opet nije problem putnika, ali samo kažem.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka

Becks89 doticni mlati praznu slamu kako rece jedan clan foruma, ili ti sto bi ja rekao zamazuje nam oci glupostima. Tacnije trazi dlaku u jajetu a ista b idrugo nego da napada Литас Ариву kako je vec naziva a da brani Toncev Ekspres jer im je najmladje vozilo 2007 skoro sam gledao konkursnu dokumentaciju pa tako i taj crvenobeli Citaro koji je mladji od 80% njihovog voznog parka inace imasenzor za grejanje i sam pokacava i smanjuje grejanje, e sad greska nase kompanije tjs odrzavanja je sto oni to ne " skarabudze" kao ekspresovi majstori poseču to pobacaju i naprave kako znaju nego to u Arrivi mora sa ostane fabricko zbog kontrole majstora iz Engleske koji dolazi na 6 meseci...
A inace da nije nasao zamerku na to nasao bi zbog displeja ili sto neki nemaju logo Arriva ...
Nego bratko de da pricamo o srarosti vozila malo o trulosti o prejdenim kilometrazama i o tome kako firma sa vozinim parkom do 20 god ima najvise linija?
Ivca.Ni
Član

Postod Fipi 494 » Pon Jan 13, 2020 4:52 pm

Nibus je tu da vas ubedi kako je Ekspres najbolji. Nije mu valjao Curdic koji je imao autobuse 2013. godište jer je pojedine prebacio u Beograd a doterao vozila 2005-2007 godište. Da je bila bolja situacija da je došao Ćurdic i da pokupuje najveće olupine da vas vozi u njima, kad vam smeta Arriva koja beži Ekspresu nekih 10 možda čak i 15 godina. Od blata ima da pravite Arrivu, živi bili pa videli.
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Član

Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Postod Miki Machak » Pon Jan 13, 2020 9:46 pm

Ljudi da se razumemo nešto kad se već pomenuo Ćurdić nije samo problem u starosti vozila već i kraćenje tura i neodržavanje polazaka.
Arriva je moj kraj držala ok su bili što se tiče vozila mada su i oni nekad imali foru da krate da ne održe po neki polazak ali ne kao što je to radio Ćurdić.
Miki Machak
Član

Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm

Postod Ivca.Ni » Pon Jan 13, 2020 11:01 pm

"Kolega" Nibus blati svakog prevoznika i uspešno nalazi dlaku u jajetu,kad mu pomenem starost vozila nema ga ispari,skoro Nisekspres ubaci 5 Man vozila,ja pogledam u tendersku dokumentaciju a oni 05/06 godište...Ne branim Arrivu samo malo, bolje poznajem stvar u gradskom prevozu na ovom tenderu po konkursnoj dokumetaciji Arriva je konkurisala vozilima
MB Citaro 2007/ euro 5
MB Conecto 2008 /Euro 4
Ikarbus ik 112 2012 euro 5
Berkof ambasador 2007 euro4
I to sto on poredi sa njegovim vozilima koje su svi euro3 od 2001-2006je smesno..
A to sto potencira,grejanje, dovoljno je da otkaže pumpa za grejanje i grejanje nema..i eto...
Arriva ne odrzava polaske vise nego da krati polaske jer se vozila povlace za prevoz radnika koji ne sme da stane,ali to mene kao putnika a i vas ne zanima i nikako ne opravdava to..
A Ćurdic je puko i poceo tako da se ponasa jer je izigran za tender jer je bilo reci nova niskopodna bela vozila i on je to nabavio ali je zbog mafijaski ekpsres dozvoljeno da budu kante kao sto je imao ekpsres, (setite se da je 2014 i dalje vozio onim sporetima takozvanim Nibus kao nas kolega kriticar) i onda su oni poceli da menjaju autobuse,pa i tada kada je menjao vozila je bio bolji od favorizovani ekspres jer su mu zeleni Maz_ovi 2007 a ekspresovi ponavljam 2001 do 2006
Ivca.Ni
Član

Postod Nibus-ja » Uto Jan 14, 2020 8:11 am

Da, ja sam0 mlatim a senzori za grejanje se ne uključuju kad se sam0 ja vozim. Jel to slučaj i kod citara GBr-50101 jer kroz njega sve ladn0 duva od krova ili ja opet mlatim a? :evil:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod Ivca.Ni » Uto Jan 14, 2020 9:39 am

Ne bih znao da ti kazem za MB Conecto 50101 ja ne radim u odrzavanje ali znam da ti autobusi bez klime uređaja pa bas i taj autobus koji spada u isti nema krovno grejanje tjs ne moze da duva iz krova sem ako mu nije otvoren šiber( jer je elektronski).. idi se vozi opet pa ako primetis isto otvori listu za popravku :lol: :lol: :lol:
Ivca.Ni
Član

Postod Nibus-ja » Sre Jan 15, 2020 12:50 pm

Ni ja ne radim u održavanju a kao putnik hoću da imam vozilo koje je ispravn0, greje odn0sn0 hladi kad je potrebn0 i da je čisto jer kartu uredn0 platim. On0 vozilo koje ne ispuni ova 3 minimalna uslova ne treba ni da izadje u saobraćaj a listu neka prave nadležni u firmi za to jer putnici negoduju a ja sam taj koji ovde kritikuje i koga većina mrzi jer (po)kažem šta je istina.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član

Postod Ivca.Ni » Sre Jan 15, 2020 7:01 pm

Nibus-ja je napisao:Ni ja ne radim u održavanju a kao putnik hoću da imam vozilo koje je ispravn0, greje odn0sn0 hladi kad je potrebn0 i da je čisto jer kartu uredn0 platim. On0 vozilo koje ne ispuni ova 3 minimalna uslova ne treba ni da izadje u saobraćaj a listu neka prave nadležni u firmi za to jer putnici negoduju a ja sam taj koji ovde kritikuje i koga većina mrzi jer (po)kažem šta je istina.

Sto tako nisi govorio2014godine kad je toncev ekspres proizvodio cudna vozila pod imenom " Nibus" tjs obrukase nas grad, doduse preradjivao postojece autobuse marke Man i Sanos ...gde si tada bio da ovako pametno zboris...?!!!!
Ivca.Ni
Član

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu