Logo

Gradski prevoz u Kragujevcu

Slike i rasprave o gradskom prevozu u gradovima u Srbiji i regionu.

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod Шоми303 » Uto Maj 14, 2019 1:24 am

Сва права задржава Somi303, за коришћење контактирати-> www.flickr.com/people/somi303/
profa_chb je napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Korisnikov avatar
Шоми303
Član
 
Postovi: 1002
Pridružio se: Pet Jul 27, 2012 4:19 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Sponzor

 

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod leotar » Uto Maj 14, 2019 8:14 am

Odlična fotografija :D
Jesi li ti to bio malo u poseti Kragujevcu?
leotar
Član
 
Postovi: 380
Pridružio se: Uto Mar 16, 2010 6:22 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod Шоми303 » Uto Maj 14, 2019 12:32 pm

Само у пролазу, па свратио мало до Wulfy -ја и направио коју. Бићу ускоро надам се мало дужа посета па ће бити и више фотки :)

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Сва права задржава Somi303, за коришћење контактирати-> www.flickr.com/people/somi303/
profa_chb je napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Korisnikov avatar
Шоми303
Član
 
Postovi: 1002
Pridružio se: Pet Jul 27, 2012 4:19 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod negas » Čet Jul 04, 2019 12:11 pm

U KG-u nastavljaju sa veoma dobrim stvarima u gradskom prevozu. Mislim da KG najverovatnije ima trenutno najbolje organizovan gradski prevoz u Srbiji, a ako nije tako (možda NS ima isti nisam upoznat...), barem sam siguran da je najbolje organizovan u KG-u od kada postoji. Nakon uvođenja elektronske naplate prevoza karticama, na stajalištima se postavljaju ogledala kako bi se vozačima olakšao pregled putnika pri ulasku/izlasku iz autobusa. Svaka čast, odlična ideja. Polako se postavljaju po gradu na stajalištima. Inovacija ima mnogo i samo tako neka nastave...

Pored svega, za mene je najvažnije da se stvara kultura da građani koriste gradski prevoz a posebno deca, osnovci i srednjoškolci, koji imaju besplatan prevoz i stvarno skoro svi koriste gradski prevoz. Kada se jednom stekne navika, teško se menja i to je dobro za jedan grad da se masovno koristi gradski prevoz a kada naučiš decu sada, za budućnost znači da će javni prevoz biti dominantan u gradu u narednim godinama. To je dobra stvar, jer je KG sada grad automobila a ovim može da se to smanji i stvara se drugačija kultura grada...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod gospodin dzo » Pon Sep 02, 2019 5:14 pm

Vulovic kupio 20 Volvoa CNG..
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod gospodin dzo » Sub Sep 07, 2019 11:04 am

Evo ih premijerno...
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod leotar » Čet Sep 12, 2019 8:04 pm

Nadovezao bih se na novost, novopridošli volvoi sve učestalije bivaju primećeni u gradu.
Meni se lično uopšte ne dopadaju, ali šta očekivati od prevoznika kao što je Vulović transport. Nije mu dugo trebalo da prekrši tender i to sve uz blagoslov Gradske agencije za saobraćaj. Staviti autobus ovakvih gabarita i kapaciteta u gradski saobraćaj ravno je diletantizmu. Ipak je ovo Srbija :roll:

Image

Image

A da crnjak bude još veći isto to se vozi i na liniji za Kraljevo. :mrgreen:

Image


Mogu samo da kažem, jadna Arriva gde je došla i sa kim u ovom gradu ima posla. Ali ako ništa drugo, bar se pridržavaju onoga što su potpisali. Još uvek...

Zna se šta se vozi u prigradu :arrow:

Image

A šta u gradu :arrow:

Image

Image

Image
leotar
Član
 
Postovi: 380
Pridružio se: Uto Mar 16, 2010 6:22 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod Шоми303 » Čet Sep 12, 2019 9:49 pm

Хаха, показаће Арива своје право лице, не брини.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Сва права задржава Somi303, за коришћење контактирати-> www.flickr.com/people/somi303/
profa_chb je napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Korisnikov avatar
Шоми303
Član
 
Postovi: 1002
Pridružio se: Pet Jul 27, 2012 4:19 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod leotar » Ned Sep 15, 2019 3:56 pm

Šomi, za pravo čudo nećeš mi verovati da se u Kragujevcu ponašaju veoma profesionalno.
Gradska agencija za saobraćaj je u početku sa ovim izmenama zaista obećavala inicijativom koju je preuzela. Međutim, ne može jedan čovek promeniti sve, a i on je prilično sujetan i subjektivan. Tamo su isti kadrovi kao i od pre par godina, nestručni stranački aparatčici koji ne vole ništa da rade, sem da primaju plate iz budžeta svih nas građana.
Ovo što je uradio Vulović transport je za momentalne sankcije i raskid ugovora, koji se eklatantno krši. Međutim, jedno je papir koji sve trpi, a drugo usta koja šapuću. Autobusi sa dvoje vrata i onoliko skučenim prostorom punim sedištima, nisu dozvoljeni u gradskom prevozu po ugovoru iz tendera. No, možda u nekoj drugoj pravnijoj državi. :lol:


Evo još slika :wink:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
leotar
Član
 
Postovi: 380
Pridružio se: Uto Mar 16, 2010 6:22 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod leotar » Pet Okt 04, 2019 10:28 pm

Arriva i Kragujevac :)

Image
Image
Image
Image
leotar
Član
 
Postovi: 380
Pridružio se: Uto Mar 16, 2010 6:22 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod leotar » Pet Okt 04, 2019 10:28 pm

Vulović :D

Image
Image
Image
Image
leotar
Član
 
Postovi: 380
Pridružio se: Uto Mar 16, 2010 6:22 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod adinic80 » Uto Dec 17, 2019 7:22 pm

Zdravo cuo sam da Vulovic Transport konkurisao za linije u Nisu koje buseve bi doterao nis kakvo je vase misljenje o prevozniku mislim da ima bolja vozila od Arrive ,Pozdrav
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod d.p » Uto Dec 17, 2019 8:58 pm

Jeste konkurisao,oni volvo su u dobrom stanju,ali su mercedesi bolji
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod MARKO 89 » Sre Dec 18, 2019 7:34 am

Katastrofalno loš. Konkurisao je sa plavim mercedesima, mazovima i pretpostavljam onim volvoima, koji su u losem stanju, klasičan prigradski autobus.
Ne bi se usrecili da vam oni dodju.
Da se ja pitam, ne bih dozvolio da ona vozila, koja, inace i jedina vrede nesto posalju u Nis. Jako bezobrazno od strane prevoznika, ali i odgovornih u GAS-u, koji ce im ovo dopustiti, ali ne verujem da ce i proci tender.

Curdic je ponudio najnizu cenu, dok je Lasta izasla sa novim autobusima i najjacom cenim.
Tipujem da je i Arriva odustala od Nisa. Ne bi me cudilo da se Curdic ponovo vrati u Nis. Sve je do politike i veza.

Inace, sto se Arrive u Nisu tice, sve je do loseg rukovodstva, u Kragujevcu su vec 4 godine i zaista dobro rade.
MARKO 89
Član
 
Postovi: 1200
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 5:08 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Gradski prevoz u Kragujevcu

Postod pesnik » Sre Dec 18, 2019 8:10 pm

Marko pozdravio te Dragan Dobric... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pita gde da ti uplati za ovu reklamu?
pesnik
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 242
Pridružio se: Sre Okt 24, 2012 9:32 pm
Lokacija: Arandjelovac

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u regionu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju