od Miki » Čet Jun 02, 2011 2:57 pm
Autobuske linije:
Dnevne linije:
Saobraćaju od 4:30 do 0:30.
100 Zličín - Letiště Ruzyně
101 Tolstého - Nádraží Hostivař
102 Kobylisy - Staré Bohnice
103 Ládví - Březiněves
105 Smíchovské nádraží - Smíchovské nádraží
106 Roztyly - Nádraží Braník
107 Dejvická - Suchdol
108 Bílá Hora - Nové Vokovice
109 Palmovka - VÚ Běchovice
110 Teplárna Třeboradice - Hostavice
111 Skalka - Koloděje
112 Nádraží Holešovice - Podhoří
113 Kačerov - Písnice
114 Kačerov - Ústavy Akademie věd
115 Chodov - Chodov
116 Dejvická - Nebušice
118 Sídliště Spořilov - Smíchovské nádraží
119 Dejvická - Letiště Ruzyně
120 Na Knížecí - Nádraží Radotín
121 Nádraží Braník - Budějovická
122 Depo Hostivař - Opatov
123 Kavalírka - Šmukýřka
124 Habrová - Dvorce
125 Smíchovské nádraží - Skalka
128 Hlubočepy - Hlubočepy
129 Smíchovské nádraží - Baně
131 Bořislavka - Hradčanská
133 Florenc - Sídliště Malešice
135 Florenc - Koleje Jižní Město
136 Vozovna Kobylisy - Jižní Město
137 Na Knížecí - Sídliště Stodůlky
138 Sídliště Skalka - Sídliště Skalka
139 Želivského - Komořany
140 Palmovka - Čakovice
143 Dejvická - Stadion Strahov
144 Kobylisy - Poliklinika Mazurská
147 Dejvická - Výhledy
148 Podolská vodárna - Kavčí hory
150 Želivského - Na Beránku
151 Českomoravská - Novoborská
152 Kobylisy - Sídliště Čimice
154 Chodov - Jižní Město
156 Nádraží Holešovice - Nádraží Holešovice
157 Kačerov - Poliklinika Modřany
158 Českomoravská - Miškovice
160 Dejvická - Lysolaje
161 Dejvická - K Tochoměřicům
162 Kobylisy - Dolní Chabry
163 Želivského - Sídliště Rohožník
164 Nové Butovice - Zličín
165 Sídliště Zbraslav - Jižní Město
167 Na Knížecí - Nemocnice Na Homolce
168 Nové Butovice - Nemocnice Na Homolce
169 Kobylisy - Sídliště Čimice
170 Jižní Město - Pražská čtvrť
173 Násirovo náměstí - Točná
174 Velká Ohrada - Hradčanská
175 Florenc - Sídliště Petrovice
176 Karlovo náměstí - Nové Butovice
177 Poliklinika Mazurská - Chodov
179 Nové Butovice - Letiště Ruzyně
180 Zličín - Dejvická
181 Černý Most - Opatov
183 Sídliště Čimice - Háje
185 Palmovka - Letecké opravny
186 Hloubětínská - Satalická obora
188 Želivského - Kavčí hory
189 Kačerov - Sídliště Lhotka
191 Na Knížecí - Petřiny
193 Nádraží Vršovice - Šeberák
195 Sídliště Čakovice - Jesenická
196 Strašnická - Smíchovské nádraží
197 Chodov - Smíchovské nádraží
200 Kobylisy - Sídliště Bohnice
201 Nádraží Holešovice - Bakovská
202 Poliklinika Mazurská - Černý Most
205 Budějovická - Zelený pruh
207 Staroměstská - Ohrada
213 Želivského - Jižní Město
214 Nové Butovice - Bílá Hora
215 Kačerov - Sídliště Libuš
216 Bořislavka - Poliklinika Petřiny
218 Dejvická - Obchodní centrum Šestka
220 Černý Most - Černý Most
221 Černý Most - Čertousy
223 Depo Hostivař - Ratibořická
225 Nové Butovice - Ciolkovského
230 Sídliště Stodůlky - Filmové ateliéry
231 Na Knížecí - Na Knížecí
232 Milíčov - Nádraží Uhříněves
235 Nové Butovice - Velká Ohrada
236 Zámky - Podhoří
240 Černý Most - Háje
241 Smíchovské nádraží - Lipence
244 Smíchovské nádraží - Sídliště Radotín
245 Nádraží Radotín - Nádraží Radotín
249 Sídliště Stodůlky - Třebonice
250 Černý Most - Sídliště Rohožník
251 Nádraží Klánovice - Sídliště Rohožník
253 Smíchovské nádraží - Na Beránku
255 Nádraží Radotín - Zbraslavské náměstí
256 Sídliště Stodůlky - Nádraží Radotín
257 Zličín - Sobín
259 Letňany - Vinoř
260 Nádraží Klánovice - Netušilská
261 Černý Most - Klánovice
262 Nádraží Klánovice-sever - Nepasické náměstí
263 Depo Hostivař - Bezděkovská
264 Zličín - Bílá Hora
265 Nádraží Uhříněves - Kolovraty
266 Depo Hostivař - Královice
267 Háje - Nedvězí
269 Obchodní centrum Čakovice - Nádraží Uhříněves
273 Hloubětínská - Ve Žlíbku
291 I. P. Pavlova - I. P. Pavlova
292 Nemocnice pod Petřínem - Nemocnice pod Petřínem
293 Poliklinika Budějovická - Litochlebské náměstí
295 Třeboradice - Domov seniorů Ďáblice
296 Háje - Nádraží Horní Počernice
297 Nemocnice Vinohrady - Poliklinika Malešice
AE Hlavní nádraží - Letiště Ruzyně (ekspres linija)
H1 Chodov - Černý Most (linija za invalide)
BB1 Budějovická - Brumlovka,Za Betou (shopping linija)
BB2 Budějovická - Budějovická (shopping linija)
IKEA Zličín - Zličín (shopping linija)
IKEA2 Černý Most - IKEA (shopping linija)
T Tesco Letňany - Tesco Letňany (shopping linija)
S Tesco Letňany - Tesco Letňany (shopping linija)
OCL Letňany - Letňany (shopping linija)
GLOBUS Zličín - Zličín (shopping linija)
OUTLET Depo Hostivař - Outlet centrum Štěrboholy (shopping linija)
Noćne linije:
Saobraćaju od 0:30 do 4:30.
Linije sa intervalom od 30 minuta: 504, 505, 508, 510, 511 i 512.
Linije sa intervalom od 60 minuta: 501, 502, 503, 506, 507, 509, 513, 514 i 515.
501 Sídliště Lhotka - Jinonice
502 Řeporyjské náměstí - Suchdol
503 Palmovka - Sídliště Rohožník
504 Florenc - Sídliště Písnice
505 Sídliště Čimice - Jižní Město
506 Strašnická - Nádraží Uhříněves
507 Smíchovské nádraží - Sídliště Zbraslav
508 Anděl - Sídliště Stodůlky
509 Florenc - Dubeč
510 Letiště Ruzyně - Na Beránku
511 Čakovice - Nádraží Hostivař
512 Lehovec - Ve Žlíbku
513 Palmovka - Vinoř
514 Sídliště Ďáblice - Březiněves
515 Hradčanská - Nebušice
Poslednji put menjao
Miki dana Pet Apr 26, 2013 2:04 pm, izmenjena 24 puta