Logo

Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Slike i rasprave o gradskom prevozu u gradovima u Srbiji i regionu.

Postod aleksa1 » Pon Jul 11, 2011 9:19 pm

Pa verovatno tebi posto je napisao ispod tvog posta
aleksa1
Član
 
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Jul 27, 2008 9:21 pm
Lokacija: Zemun

Sponzor

 

Postod gospodin dzo » Pon Jul 11, 2011 11:27 pm

garavi94 je napisao:
gospodin dzo je napisao:Zar Bogdan jos vozi???? :shock:

kolega,kome je namijenjeno pitanje posto nisi citirao nikog pa ne znam ...

Tebi tebi,ja sam mislio da je Bogdan otpisan,cudi me da jos ide to cudo...:)
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Postod garavi94 » Uto Jul 12, 2011 1:45 am

aleksa1 je napisao:Pa verovatno tebi posto je napisao ispod tvog posta

volim kad sam siguraan,a ne da nagadjam
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod garavi94 » Uto Jul 12, 2011 1:46 am

gospodin dzo je napisao:
garavi94 je napisao:
gospodin dzo je napisao:Zar Bogdan jos vozi???? :shock:

kolega,kome je namijenjeno pitanje posto nisi citirao nikog pa ne znam ...

Tebi tebi,ja sam mislio da je Bogdan otpisan,cudi me da jos ide to cudo...:)

ne znam ti nista o tome,nisam upoznat nego sam slucajno slikao prije par dana kad sam nesto vozio u valjevo ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod aleksa1 » Sub Jul 30, 2011 11:54 am

EUROLIN Paracin:
gbr 17 na liniji Paracin- Pardik kod mene u selu :arrow:
Image
Image
Image
u Pardiku :arrow:
Image
gbr 18 na liniji Paracin- Cicevac u Cicevcu :arrow:
Image
aleksa1
Član
 
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Jul 27, 2008 9:21 pm
Lokacija: Zemun

Postod milos265 » Sub Jul 30, 2011 1:57 pm

To je pravi posao!
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod sale019 » Sre Nov 02, 2011 10:47 pm

cone je napisao:OSNOVANO NOVO JAVNO AUTO-TRANSPORTNO PREDUZEĆE "ALIBUNAR"

Mesec dana rada JATP "Alibunar" u Alibunaru

Jeftin prevoz spasava roditeljski džep


Image

ALIBUNAR: Kada je pre nekoliko godina gradonačelnik Goricije iz Italije Edi Mini, gost Konferencije gradova, upitao je predsednika opštine Alibunar Milana Ćuruviju čime može da pomogne, on je odgovorio da je svaka pomoć dobrodošla. Nedugo potom u Alibunar su dopremljena tri autobusa iz tog italijanskog grada kao pomoć ovoj južnobanatskoj opštini. Nakon toga usledila je i poseta Edi Minija Alibunaru i tu se produbilo u prijateljstvo opštine Alibunar i regije Goricije, a jedna ulica u Alibunaru ponela je ime italijanskog donatora. Iz Goricije su stigla još dva autobusa i svi su se nekoliko godina koristili za prevoz sportskih ekipa, kulturno umetničkih društava, učesnika ekskurzija i članova brojnih nevladinih organizacija iz ove opštine.

Suočen sa besparicom građana i skupim mesečnim kartama vršačkog STUP-a „Drugi oktobar”, kome je opština godišnje plaćala tri miliona dinara za regresiranje, sadašnji predsednik opštine Alibunar Danijel Kišmarton je pokrenuo akciju za osnivanje sopstvenog autobuskog preduzeća. I tako je početkom septembra osnovano Javno auto-transportno preduzeće „Alibunar”, koje je, nakon brojnih peripetija sa dozvolama, počelo da prevozi učenike sa teritorije opštine do njihovih škola u Alibunaru, Vršcu i Pančevu. Prvi mesec opština je svoje učenike častila besplatnim prevozom.

- Od oktobra srednjoškolci do Alibunara mesečni prevoz plaćaju hiljadu, a do Vršca i Pančeva dve hiljade dinara. Nemamo neku veliku dobit, tek da se troškovi za održavanje autobusa, plata i goriva pokriju, ali je godinama prisutan ucenjivački odnos drugih prevoznika prekinut. Odnedavno dobili smo odobrenje i za prevoz građana na području naše opštine. Tako karte do Vladimirovca, Devojačkog Bunara, Seleuša, Lokava i Banatskog Karlovca koštaju 50, a kod drugih je 90 dinara u jednom pravcu. Do Ilandže, Novog Kozjaka, Dobrice, Janošika i Nikolinaca je 70 dinara i to je naišlo na odobravanje svih stanovnika našeg kraja – kaže Đorđel Loboda v.d. direktora ovog autobuskog preduzeća.

A, ovih dana iz prijateljske Goricije stižu vesti da će ova italijanska regija Alibunaru poslati još nekoliko dobro očuvanih autobusa. Alibunarsko i rukovodstvo preduzeća bi voleli da to budu minibusi koji bi se uklopili za prevoz osnovaca sa Devojačkog Bunara do Vladimirovca, od Dobrice i Novog Kozjaka do Iladže. Ovo je i dokaz da lokalna samouprava u nerazvijenim opštinama, kakav je Alibunar, može mnogo svojim građanima da pomogne u rešavanju važnih životnih problema, a i jevtiniji prevoz učenika i putnika svakako nije mala pomoć.

R. Jovanović

DNEVNIK






Ovaj bus na slici koju sam ja postavio, je pre par godina došao u Zaječar navodno donacija iz Italije sa još jednim plavim Ivekom (biće slike).


Image

Verovatno su stigli iz iste garaže.
sale019
Član
 
Postovi: 40
Pridružio se: Uto Nov 01, 2011 12:18 pm
Lokacija: Zajecar

Postod blokovi » Sre Nov 02, 2011 11:12 pm

Slican ovakav je radio u Beogradu do pre par godina ako se ne varam
blokovi
Član
 
Postovi: 3628
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 3:00 pm

Postod milos265 » Čet Nov 03, 2011 2:21 am

Jeste, Knezevic je imao jednog ovakvog, mislim da je i dalje kod njih u garazi.
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod Galeb_oh » Uto Nov 08, 2011 7:35 pm

sale019 je napisao:
cone je napisao:Ovaj bus na slici koju sam ja postavio, je pre par godina doљao u Zajeиar navodno donacija iz Italije sa joљ jednim plavim Ivekom (biжe slike).
Image

Verovatno su stigli iz iste garaћe.


ex. SAF - Udine ,a APT busovi = Gorizia :wink:
Korisnikov avatar
Galeb_oh
Član
 
Postovi: 1502
Pridružio se: Ned Dec 13, 2009 7:02 pm
Lokacija: Ohrid,Makedonija

Postod sale019 » Sre Nov 09, 2011 7:57 pm

Laki prevoz Zaječar, ima jedan Iveko i jednu Zastavu.

Image
Image
Image
Image
Image

P.S. Datum na aparatu nije bio naštelovan. Slikano pre par dana.
sale019
Član
 
Postovi: 40
Pridružio se: Uto Nov 01, 2011 12:18 pm
Lokacija: Zajecar

Postod sale019 » Sre Nov 09, 2011 8:02 pm

Evo i Zastave :

Image
Image
Image
Image
Image
sale019
Član
 
Postovi: 40
Pridružio se: Uto Nov 01, 2011 12:18 pm
Lokacija: Zajecar

Postod negas » Sre Nov 09, 2011 9:06 pm

Sale odlicne fotke!

Kazi mi gde parkira Veolija u Zajecaru, i mozes li da uslikas garazu Timasa nekako i Veolije kao i neki Veolijin bus?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod sale019 » Čet Nov 10, 2011 12:49 am

Veolia koristi Timasov parking plac i radionicu i perionicu i pumpu i kancelarije.Neproveren podatak (rekla-kazala) da Veolia plaća Timasu oko milion dinara mesečno.Pokušavam da se zaposlim kod njih,bio sam jutros,stiglo još par autobusa,imaju tri bela novija Ikarbusa i desetak onih starih (pred raspadom) plavih Ikarbusa.Naredne nedelje idem opet na razgovor pa ću da slikam.Koliko ja znam Autobusku stanicu (kod pijace) je Timas dao u zakup nekom iz Šapca (i nju treba da slikam),ma ovde je pravi haos :D
sale019
Član
 
Postovi: 40
Pridružio se: Uto Nov 01, 2011 12:18 pm
Lokacija: Zajecar

Postod Nibus-ja » Čet Nov 10, 2011 12:17 pm

sale019 je napisao:Veolia koristi Timasov parking plac i radionicu i perionicu i pumpu i kancelarije.Neproveren podatak (rekla-kazala) da Veolia plaća Timasu oko milion dinara mesečno.Pokušavam da se zaposlim kod njih,bio sam jutros,stiglo još par autobusa,imaju tri bela novija Ikarbusa i desetak onih starih (pred raspadom) plavih Ikarbusa.Naredne nedelje idem opet na razgovor pa ću da slikam.Koliko ja znam Autobusku stanicu (kod pijace) je Timas dao u zakup nekom iz Šapca (i nju treba da slikam),ma ovde je pravi haos :D


Да није ТОМИЋ-превоз :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u regionu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju