Logo

Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Slike i rasprave o gradskom prevozu u gradovima u Srbiji i regionu.

Postod negas » Čet Nov 10, 2011 4:14 pm

sale019 je napisao:Veolia koristi Timasov parking plac i radionicu i perionicu i pumpu i kancelarije.Neproveren podatak (rekla-kazala) da Veolia plaća Timasu oko milion dinara mesečno.Pokušavam da se zaposlim kod njih,bio sam jutros,stiglo još par autobusa,imaju tri bela novija Ikarbusa i desetak onih starih (pred raspadom) plavih Ikarbusa.Naredne nedelje idem opet na razgovor pa ću da slikam.Koliko ja znam Autobusku stanicu (kod pijace) je Timas dao u zakup nekom iz Šapca (i nju treba da slikam),ma ovde je pravi haos :D


A ha plavi su oni Braca Sarac, a beli su ovi iz 2006/7 tako nesto...

Dakle ovi u Timasu i Veoliji zajedno rade u prostorijama!!!

Neka da Bog da se zaposlis :!: Bilo bi dobro da Veolija preuzme ceo Zajecar tj TimAS!

TimAS dao sapcaninu stanicu, au sta se tu sve desava!

Koji je lik glavni i odogovorni za posao u Veoliji, kako se zove, s kim si razgovarao, ako nije tajna :?: Naravno necu traziti posao za vozaca :shock: :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Sponzor

 

Postod MILE » Čet Nov 10, 2011 5:06 pm

Nibus-ja je napisao:
sale019 je napisao:Veolia koristi Timasov parking plac i radionicu i perionicu i pumpu i kancelarije.Neproveren podatak (rekla-kazala) da Veolia plaća Timasu oko milion dinara mesečno.Pokušavam da se zaposlim kod njih,bio sam jutros,stiglo još par autobusa,imaju tri bela novija Ikarbusa i desetak onih starih (pred raspadom) plavih Ikarbusa.Naredne nedelje idem opet na razgovor pa ću da slikam.Koliko ja znam Autobusku stanicu (kod pijace) je Timas dao u zakup nekom iz Šapca (i nju treba da slikam),ma ovde je pravi haos :D
Да није ТОМИЋ-превоз :?:
Jeste, Tomić radi sa Moto Boem-om.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Postod negas » Pet Nov 11, 2011 5:20 am

MILE je napisao:
Nibus-ja je napisao:
sale019 je napisao:Veolia koristi Timasov parking plac i radionicu i perionicu i pumpu i kancelarije.Neproveren podatak (rekla-kazala) da Veolia plaća Timasu oko milion dinara mesečno.Pokušavam da se zaposlim kod njih,bio sam jutros,stiglo još par autobusa,imaju tri bela novija Ikarbusa i desetak onih starih (pred raspadom) plavih Ikarbusa.Naredne nedelje idem opet na razgovor pa ću da slikam.Koliko ja znam Autobusku stanicu (kod pijace) je Timas dao u zakup nekom iz Šapca (i nju treba da slikam),ma ovde je pravi haos :D
Да није ТОМИЋ-превоз :?:
Jeste, Tomić radi sa Moto Boem-om.


Pa da nije to u stvari Moto Boem...cudno je da se nije pojavio na tender za Zajecar, mada i nije, iovako se sve to namesta, tako da... :D :wink:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Gasa Toplica » Sub Dec 17, 2011 10:27 pm

Hteo bih da pitam da li u Pirotu gradskom i prigradskom saobracaju vozi ovakav tip autobusa
Image
image hosting png
Gasa Toplica
Član
 
Postovi: 2059
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 1:36 pm
Lokacija: Beograd

Postod Nibus-ja » Ned Dec 18, 2011 8:14 am

Чини ми се да се возило, за сад незнам, што питаш јел имаш слике :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Stefan » Sre Feb 01, 2012 1:55 am

Gb.13
Image
Korisnikov avatar
Stefan
Član
 
Postovi: 1401
Pridružio se: Sub Apr 12, 2008 1:32 pm
Lokacija: Beograd

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Gasa Toplica » Pet Jan 31, 2014 2:07 am

Jagodina
Image
Gasa Toplica
Član
 
Postovi: 2059
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 1:36 pm
Lokacija: Beograd

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod blokovi » Pet Jan 31, 2014 12:05 pm

Ovaj mi lici na Neoplana ex Stokanic.
blokovi
Član
 
Postovi: 3628
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 3:00 pm

Re:

Postod Inbus U210 SAF » Čet Okt 30, 2014 3:37 pm

Galeb_oh je napisao:
sale019 je napisao:
cone je napisao:Ovaj bus na slici koju sam ja postavio, je pre par godina doљao u Zajeиar navodno donacija iz Italije sa joљ jednim plavim Ivekom (biжe slike).
Image

Verovatno su stigli iz iste garaћe.


ex. SAF - Udine ,a APT busovi = Gorizia :wink:

This is an Inbus U240-FT (Sicca 178) ex SAF Udine n.873. Someone knows if there are other Inbus coming from Udine in this area or in other parts of Serbia? Thank you :)
Inbus U210 SAF
Član
 
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Okt 30, 2014 3:15 pm

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Aleksandar.vacic » Sre Avg 19, 2015 5:17 pm

Nekoliko fotografija iz Paracina.. Paracinci imaju veoma dobar vozni park za grad i prigrad, samo limarijski da pritegnu malo neke buseve:
Image
Image
Image
Image
Aleksandar.vacic
Član
 
Postovi: 600
Pridružio se: Ned Mar 09, 2014 12:11 pm

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Шоми303 » Ned Apr 22, 2018 9:25 pm

Сва права задржава Somi303, за коришћење контактирати-> www.flickr.com/people/somi303/
profa_chb je napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Korisnikov avatar
Шоми303
Član
 
Postovi: 1002
Pridružio se: Pet Jul 27, 2012 4:19 pm

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Nikola Pejasinovic » Ned Apr 22, 2018 10:27 pm

Nemoj mi reci da ovo voze po ulici? Majko moja mila zalim vozaca kom ovo zapadne...
danilo je napisao:Pa kad ti na tako nekoj jakoj liniji između dva privatnika (solaša) dođe lepo šihta isto solo, uuu ne da je milina, nego nema reči. Sauna i pena parti unutra, a sve češće imamo to zadovoljstvo na ulicama grada!
Nikola Pejasinovic
Član
 
Postovi: 1050
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 10:53 pm

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Шоми303 » Pon Apr 23, 2018 12:42 pm

Не верујем да вози, фале му фарови.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
Сва права задржава Somi303, за коришћење контактирати-> www.flickr.com/people/somi303/
profa_chb je napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Korisnikov avatar
Шоми303
Član
 
Postovi: 1002
Pridružio se: Pet Jul 27, 2012 4:19 pm

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Kesha » Pon Apr 23, 2018 1:17 pm

Od Laste se svašta može očekivati. Jedna od onih 201-ica iz 2005 je do juče radila na linijama prema Vrčinu. Korozije po oplati koliko hoćeš, a i fale celi komadi lima. Nije rađena nikad, kao ni ova sa slike izgleda.
Kesha
Član
 
Postovi: 1015
Pridružio se: Pon Nov 30, 2015 9:07 pm

Re: Gradski i prigradski prevoz u Srbiji - OSTALI GRADOVI

Postod Fipi 494 » Pon Apr 23, 2018 3:20 pm

Шоми303 je napisao:Не верујем да вози, фале му фарови.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Ne znam kakvi su putevi prema selima iz Smedereva ali u pojedinim firmama su zaboravili da se menjaju maglenke i gabariti, tako da ovo ne mora da me čudi, verovatno i izlazi u saobraćaj.
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u regionu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dzela95, Miki i 3 gostiju