Logo

Gradski prevoz - ZAJEČAR

Slike i rasprave o gradskom prevozu u gradovima u Srbiji i regionu.

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod negas » Sre Feb 07, 2018 9:50 pm

Avrame ili Setra 431, kako izgleda gradsko-prigradski prevoz u Zaječaru u smislu voznog parka, jerl se koriste adekvatni autobusi ili ne? Ovi crveni man-ovi, neoplani i td...to je sasvim ok...jel ima i nekih koji ne ispunjavaju uslov za taj vid prevoza, tipa turistički i slično?

Jel Nikolić vozi na relacijama ka Boru, Knjaževcu, Negotinu sa prigradskim vozilima, tipa relacija Zaječar - Negotin, ili Zaječar - Bor i Zaječar - Knjaževac i td?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Sponzor

 

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod avram_za » Sre Feb 07, 2018 11:17 pm

@Negas Nikolic radi u Zajecaru zajedno sa AS tursom isto iz Negotina, sto se samog gradskog tice voze adekvatna vozila, neoplani, manovi, citaro, Cobra , na prevozu djaka iz okolnih sela i prigradskom povremeno se moze videti neoplan city platinum, setre 215 i 315 hd onaj fap iz AS a.
Sto se tice linija izmedju mesta to ne znam da li rade. Ali gradsko prigradski prevoz sasvim solidno funkcioniše, uvek treba težiti ka boljem, ova vozila su u dosta boljem stanju nego nekadasnje arrivine 103ke. :D
avram_za
Član
 
Postovi: 549
Pridružio se: Sub Feb 15, 2014 8:58 am
Lokacija: Zajecar

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod negas » Čet Feb 08, 2018 5:34 pm

OK hvala, dakle samo treba da poprave prevoz iz tih sela da ne idu turistički auti tamo...Pitam za linije ka KŽ, Boru i Negotinu jer ih je nekada održavao TimAS, pa se pitah, ili su ukinute ili vozi neko treći a mislio sam da je to Nikolić...Jel imaju garažu ili samo neki parking?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod Aleksandar.vacic » Čet Feb 08, 2018 6:00 pm

Mislim da sam postavio ovaj snimak u nekoj temi ali cu ga ponovo postaviti ovde i ujedno dati odgovor na Negasovo pitanje.

https://www.youtube.com/watch?v=ENahavMiM4Y

Linija Zajecar-Bor vec duzi niz godina ne postoji a najveci uzrok tome je, kako i sam direktor Bortravela kaze, ogroman broj nelegalnih taxi prevoznika.
Licno sam video kako taksista dolazi na stajaliste 5 minuta pre autobusa i uzima putnike do Boljevca. I dan danas voze ka Boljevcu po ceni autobuske karte sto je rezultiralo da "Cosic i sin" ukine liniju Zajecar-Boljevac.

Negase, ako se ne varam, nema direktnih linija ni do Knjazevca i Negotina.
Aleksandar.vacic
Član
 
Postovi: 600
Pridružio se: Ned Mar 09, 2014 12:11 pm

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod Setra 431 DT » Ned Feb 18, 2018 12:33 am

Negase kao sto je Aleksandar.vacic vec napisao,Nikolic Prevoz kao glavni preduzimac prevoza je ugovorio saradnju sa As Turs-om takodje iz Negotina za zajednicki prevoz u opstini Zajecar,posto imamo veoma dobru saradnju vec duzi niz godina sa vlasnikom As Tursa. U pocetku po preuzimanju posla bili smo prinudjeni da vozimo turistickim autobusima,cak sam par puta i ja vozio po tim selima verovao ili ne Setrom 431,ali smo to veoma brzo sredili i nabavili gradske autobuse,iz Negotina je povucena Setra 315 i onaj Neoplan koji je nastradao u udesu pa sada umesto njega radi Neoplan Platinum,oni su zaduzeni za prevoz ka malo udaljenijim selima dok su gradski Manovi i Neoplani zaduzeni za malo krace relacije. Linije ka Boru i Knjazevcu nemamo,dakle vozimo samo po selima koja pripadaju opstini Zajecar.
A sto se tice turistickih autobusa i sela,oni ce do daljnjeg da voze.Zato sto bi verovatno bili prodati i Setra 315 i Platinum da nije tog prevoza.Oni su vec bili okaceni na oglasu za prodaju ali smo ih povukli sa oglasa bas zbog toga.
Sto se tice garaze,vozila su nam parkirana na placu nekadasnje Timocanke.Sada je to nas plac i na njemu je napravljena autobuska stanica.Tu ce da bude u sklopu stanice i garaza za popravke i sve sto je vec potrebno za odrzavanje vozila.
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod avram_za » Ned Jul 22, 2018 7:24 pm

Da malo osvežimo temu, gradski i prigradski prevoz u Zaječaru funkcioniše zaista dobro, mogu slobodno da kažem da se za vreme koje radi prevoznik Nikolić prevoz ko nosilac poslao zaista uigrao i to zaista izgleda dobro, vozila koja je pribavio povećala su kvalitet prevoza u odnosu na nekadašnji Timas pa čak i u odnosu na kasniju Veoliju i Arrivu i njihove ik103 koji su bili u fazi raspada. Još jednom sve pohvale samo neka ovako nastave!
Image
Image
Image
Image
Image
avram_za
Član
 
Postovi: 549
Pridružio se: Sub Feb 15, 2014 8:58 am
Lokacija: Zajecar

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod Setra 431 DT » Ned Jul 22, 2018 11:47 pm

@avram_za, odlicne slike druze,konacno da i u ovoj temi vidimo koju sliku. Meni kao radniku Nikolic Prevoza zaista prija to sto ste zadovoljni prevozom. Bice jos nekih noviteta za gradski prevoz sto se tice autobusa ali to otom potom! Jos jednom sve pohvale za slike!
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod d.p » Pet Mar 15, 2019 10:37 am

Besplatan gradski i prigradski prevoz
https://www.danas.rs/ekonomija/u-zajeca ... ki-prevoz/
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod Jelan_NG_ZA » Sre Dec 23, 2020 4:48 pm

Linija 15A sa MAN

Image

Linija 4 Neoplan

Image

Septembar & Novembar


POZDRAV :D
Jelan_NG_ZA
Član
 
Postovi: 86
Pridružio se: Sre Nov 18, 2020 10:35 pm

Re: Gradski prevoz - ZAJEČAR

Postod Jelan_NG_ZA » Sre Dec 30, 2020 8:37 pm

Malo pogled na AS-ov vozni park namenjen Zaječarskom gradskom prevozu.
Slika je iz Februara pa ima promena:
1) Došao je jedan IK-103
2) Zelenog Iveca nema već duže vreme u saobraćaju, ne znam šta je problem.
3) Prinova Mercedes Conecto će raditi gradske linije u Zaječaru.

Image


POZDRAV :D
Jelan_NG_ZA
Član
 
Postovi: 86
Pridružio se: Sre Nov 18, 2020 10:35 pm

Prethodni

Povratak na Gradski prevoz u regionu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Aleksandar97 i 1 gost