Logo

AD Teretni transport “Bor”

Fotografije i komentari o kamionskim prevoznicima iz Srbije.

AD Teretni transport “Bor”

Postod negas » Sub Nov 06, 2010 6:45 pm

AD Teretni transport “Bor”
Nade Dimić 99
19210 Bor
SRB - Srbija

http://www.teretnitransport-bor.co.rs/

Sajt im je losh pishe da imaju 48 vozila, ali secam se da su pre sigurno imali mnogo mnogo vishe! Uglavnom imaju Mecke i FAP makine, starije proizvodnje, ali idu i dalje i gutaju drumove! Uvek su im kamioni prljavi i musavi, jer voze uvek neki pesak, sljaku, krec, dakle prasinaste materijale! Danas sam u Kragujevcu video dva komada, voze kao neki beli krec...

Zeleni Mercedes shleper, kao oni 2232 mozda je i taj nisam video, broj 608,
Zuti FAP mislim da je shleper isto broj 589!

Inace su legendarna firma, traju dugo, nadam se posle privatizacije da ce biti sa novim akmionima za primer! Veoma duga tradicija transporta!

Shtet nemam nijednu sliku, ali volim na rumu da vidim njihov prlljavi shleper, Mecku ili FAP makinu, kako cepa drumovima! Uglavnom su vozila stara al ocuvana...
Poslednji put menjao negas dana Pet Dec 23, 2011 1:57 am, izmenjena samo jedanput
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

AD Teretni transport “Bor”

Sponzor

 

Postod Aleks_BGD » Sub Nov 06, 2010 9:49 pm

Imaju jednog belog FAPa stalno vuce neku armaturu iz Pozarevca preko Kuceva za Bor...
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod negas » Ned Nov 07, 2010 1:40 am

Aleks_BGD je napisao:Imaju jednog belog FAPa stalno vuce neku armaturu iz Pozarevca preko Kuceva za Bor...


Aleks, a jer izgleda ono legendarno, prljav, musav, oblak prašine...a stara a dobra i lepa makina samo jedri...i pozadi na prikolici obično imaju unutrašnje gume obešene, sad šta li rade s njima...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod negas » Pet Dec 10, 2010 1:15 pm

Juce kroz Kragujevac, pice dve FAP Mercedes makine, brojevi 490 i 590, ono standardnp puni bele prashine iz prikolice, i opet standardno pozadi na prikolicama dve rezervne gume-tj tocka! Stvarno su legende, krivo mi sto mi fotoaparat riknuo, da ih uslikam, stvarno su legende...Ali se drze...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod negas » Sre Jan 19, 2011 6:04 am

Danas kroz KG FAP MECKA mislim da je 22 32, konto 608 zelene boje, kao i uvek onako sa strane tockova ona bela prasina, na gumi, pa po prikolici, musavo, ali normalno, ne rade u apoteci...stvarno se drze sa starim ali dobro odrzavanim voznim parkom!

Sve domace FAP Mecke...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod 4.decembar » Sub Feb 05, 2011 10:33 pm

U Niksicu su cesti gosti, stalno sretam njihove tegljace, vuku nesto za Zeljezaru i onda produzavaju u pravcu BIH, kamioni su stari ali jos uvijek dobri, ali su im slepe uzasne...
4.decembar
Član
 
Postovi: 157
Pridružio se: Ned Avg 29, 2010 1:24 pm

Postod negas » Sre Feb 23, 2011 4:22 am

4.decembar je napisao:U Niksicu su cesti gosti, stalno sretam njihove tegljace, vuku nesto za Zeljezaru i onda produzavaju u pravcu BIH, kamioni su stari ali jos uvijek dobri, ali su im slepe uzasne...


Idi begaj brate gde ih ti vidjas, dakle dogurali do Niksica cak! Dobro je uzece neki evro! Ta firma mislim da nije privatizovana! Da je neko privatizuje ili sami radnici, nabave nove kamione ima da rade odlicno, a i cuvena su firma!

A jesu musavi onako, ali to je to-ono radimo nema kada da se pere hhehee...prikloice sve umazane, a makine mecke i FAP-cine 22-32 ja vidjam uglavnom...

Uslikaj nekad ako ih vidish i ako si u mogucnosti!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Sre Feb 23, 2011 6:28 am

negas je napisao:
4.decembar je napisao:U Niksicu su cesti gosti, stalno sretam njihove tegljace, vuku nesto za Zeljezaru i onda produzavaju u pravcu BIH, kamioni su stari ali jos uvijek dobri, ali su im slepe uzasne...


Idi begaj brate gde ih ti vidjas, dakle dogurali do Niksica cak! Dobro je uzece neki evro! Ta firma mislim da nije privatizovana! Da je neko privatizuje ili sami radnici, nabave nove kamione ima da rade odlicno, a i cuvena su firma!

A jesu musavi onako, ali to je to-ono radimo nema kada da se pere hhehee...prikloice sve umazane, a makine mecke i FAP-cine 22-32 ja vidjam uglavnom...

Uslikaj nekad ako ih vidish i ako si u mogucnosti!


nabavili neke narandzaste nove FAP-ove
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Čet Feb 24, 2011 2:28 am

Nisam znao, eh da ima neka fotka!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod ivemaster » Sre Jul 20, 2011 11:05 pm

evo negas,jedna njihova masina

Image
ivemaster
Profesionalni vozač
 
Postovi: 1889
Pridružio se: Sub Okt 11, 2008 11:43 am

Postod kosmajac » Sub Jul 30, 2011 10:38 pm

Ova firma budi secanja kad sam bio klinac,kad su sve firme bile drzavne,i nisu vozni parkovi bili sareni kao danas.

Zadnji put kad sam bio u Zajecaru,gomila njihovih kada na putu od Paracina.

Inace,cesto mogu da se vide u Crnoj gori.Vuku neke celicne sipke iz zelezare u Niksicu,pa preko Rozaja i Mehovog krsa ulaze u Srbiju.

A GB120,beli Fap 1635,svaki dan vidjam u Rakovici,u BGD,vuce silos,naravno onaj starinski,sa elektro-motorom za istovar.
Korisnikov avatar
kosmajac
Profesionalni vozač
 
Postovi: 786
Pridružio se: Čet Maj 05, 2011 4:02 pm
Lokacija: Obrenovac

Postod negas » Sre Avg 17, 2011 11:59 pm

ivemaster je napisao:evo negas,jedna njihova masina

Image


BRAVO majstore sad videh :oops: i HVALA TI, iyvini sto sad javljam, trebao si da mi pustis da si postovao na pm, jer veliki forum, a ja se ne nadah da ce neko da kokne njih...

Video pre neki dan beli 591 legende!!!

Mogu samo da ih yamislim dole u Niksicu...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Uto Dec 13, 2011 7:38 pm

Негасе ево ти ГБр-583

Image

Uploaded with ImageShack.us
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Sre Dec 14, 2011 12:38 am

Nibus-ja je napisao:Негасе ево ти ГБр-583

Image

Uploaded with ImageShack.us


BRAVO Nibus-ja, konacno i jedan iz Teretnog transporta! Hvala puno, neka se bore! :wink: :arrow:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod ivemaster » Sre Dec 14, 2011 12:49 am

Evo Negas za tebe jedna cisterna

Image
ivemaster
Profesionalni vozač
 
Postovi: 1889
Pridružio se: Sub Okt 11, 2008 11:43 am

Sledeća

Povratak na Transportna preduzeća iz Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju