Logo

Srem-expres, Sremska Mitrovica

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Beograda i Vojvodine.

Re:

Postod SGB » Pet Jun 21, 2013 10:01 pm

SAKIBOY je napisao:Sanos S415 i Temsa Safari RD:
Image
U Temsi vozac Krstan(Krle), ljudina prava i odlican vozac. :D

Је ли ова Темза РД12 или РД13?
becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2075
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re:

Sponzor

 

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod Gasa Toplica » Pet Mar 27, 2015 3:00 pm

Avgust 2007
#26
Image
Gasa Toplica
Član
 
Postovi: 2059
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 1:36 pm
Lokacija: Beograd

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod sremacns » Pet Mar 27, 2015 6:44 pm

Ooouuu Gašo gde iskopa ovo :?: Meni veoma poznat TAM ...još ranije dok je imao prvu farbu crveno žutu davne 1999 god vozio me 17.12.1999 od SM do BG na otsluženje vojnog roka zato sam ga i zapamtio :mrgreen: Kasnije put do Leskovca me vozila Simplonova Setra 228 :o Činimi se da je Srem-expres imao 3 ili 4 ovakava Tama dok samo ovaj jedan sa klimom ...
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod baki ZS » Sub Mar 28, 2015 2:48 am

3 komada.Ta dva bez klime kupljeni 1988.,a ovaj sa klimom kupljen 1989.
baki ZS
Član
 
Postovi: 162
Pridružio se: Sre Maj 19, 2010 12:40 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod sremacns » Ned Dec 04, 2016 10:17 am

„SREM EXPRES“ više ne stanuje u Mitrovici
autobus, saobraćaj, srem ekspres
objavio SMP

Na osnovu rešenja o bankrotstvu, koje je doneo Privredni sud u Sremskoj Mirovici, stečajni upravnik raspisao je po drugi put oglas o prodaji celokupne pokretne i nepokretne imovine stečajnog dužnika „Srem-ekspres” AD.

Od pokretne imovine prodaje se oprema, rashodovani kancelarijski nameštaj, stolovi, stolice,vitrine, police i njihova početna cena je 103.280 dinara.

U drugom paketu na ponudi je otpadni papir i gvožđe, pri čemu je cena otpadnog gvožđa 20, a papira pet dinara po kilogramu. U okviru trećeg paketa je nepokretna imovina koju čini čak 17 parcela građevinskog zemljišta.

Ukupna površina ovih parcela je 13.492 kvadratna metra. Tu su i dve upravne zgrade, portirnica, praonica, hala zglobnih autobusa, radionica sa kancelarijom, drvena garaža, radionica sa kotlarnicom, magacin rezervnh delova, nadstrešnica, velika hala. Početna cena svih ovih nekretnina je 24.595.041 dinara.

Javno nadmetanje održaće se 27. decembra u 11 časova u Sremskoj Mitrovici, Bulevar Konsttantina Velikog 98.

Imovina se kupuje u viđenom stanju i bez prava na reklamaciju u pogledu vidljivih ili skrivenih nedostataka na njoj. Može se razgledati nakon otkupa prodajne dokumentacije, a najkasnije pet dana pre zakazane prodaje, svakim radnim danom od 10 do 12 časova uz prethodnu najavu.

Lj. Malešević
http://mitrovica.info/srem-expres-vise- ... mitrovici/
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod Davidovic » Ned Dec 04, 2016 12:18 pm

To je delo velikog "bizmismena",grobara vojvodjanske privrede,nepismenog bilmeza Jerkovica! Ovo mu nije jedino zlodelo,opustosio je i unistio toliko firmi,hiljade ljudi je zbog njega ostalo na ulici,bez posla dok njemu dlaka sa glave ne fali!
Davidovic
Član
 
Postovi: 687
Pridružio se: Sre Jul 13, 2011 9:45 pm

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod Nibus-ja » Ned Dec 04, 2016 5:51 pm

мени није јасан наслов, како више сремекспрес не станује у Митровици, па где су га преселили, то што су престали да раде значи да су каријеру завршили у свом месту, што се тиче саме фирме многа су тако нестала и баш ми је криво неке од њих и нисмо имали прилике толико да пропратимо , да су се интернет и дигитални апарати појавили раније макар 5 година па да смо легенде у саобраћају имали чиме да видимо и сачувамо, овако остаје само историја и ко ће се ње сећати :cry:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Srem-expres, Sremska Mitrovica

Postod StefanLasta » Sre Jan 18, 2017 10:12 pm

Jedan matorac
Image
Izvor:fragmentarije
Bolje ispasti glup nego iz autobusa.
Korisnikov avatar
StefanLasta
Član
 
Postovi: 405
Pridružio se: Sub Apr 20, 2013 12:31 pm

Prethodni

Povratak na Prevoznici iz Beograda i Vojvodine

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju