Logo

Bečejprevoz, Bečej

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Beograda i Vojvodine.

Bečejprevoz, Bečej

Postod volvos » Uto Feb 26, 2008 12:16 am

Ovaj prevoznik nam se izgubio,evo nesto iz malo starijeg voznog parka

Bečejprevoz" a.d.
Danila Kiša 10
21220 Bečej, Srbija

Telefoni:
021/69 15 696
021/69 11 060
021/69 15 301

Fax:
021/69 15 696

Turist Biro:
021/69 15 696

Radionica:
021/69 11 377
062/80 16 746

Autobuska stanica Novi Bečej:
023/773 711

E-mail adresa predsednika upravnog odbora:
dusko.djurovic@becejprevoz.com

E-mail adresa direktora:
milan.lojovic@becejprevoz.com

E-mail adresa:
office@becejprevoz.com

E-mail adresa Turist Biroa:
turistbiro@becejprevoz.com

Web adrese:
www.becejprevoz.com
www.becejprevoz.co.rs
Image
Image
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Bečejprevoz, Bečej

Sponzor

 

Postod negas » Uto Feb 26, 2008 4:59 pm

A stvarno svaka cast becejcima kako pedantno drze svoji vozni park!!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod volvos » Uto Feb 26, 2008 6:13 pm

Bili su i pre pedantni a pogotovo sada kada je dosao privatnik,a imam i par drugara koji tamo rade kao vozaci,sami se brinu o vozilima sto se tice,pranja i cistoce enterijera i proveravanja ulja i tecnosti,a i rekao mi drugar da su imali jednog starog vozaca koji je otisao u penziju i koji je na davacu pritiska ulja u motoru gledao nivo ulja u motoru :D
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod Nibus-ja » Sre Feb 27, 2008 12:40 am

Volvos ako je takva situacija onda vredi videtii da se okaci jos neku slikica iz njihovog voznog parka a? :shock:
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod volvos » Sre Feb 27, 2008 2:51 pm

Nibus-ja je napisao:Volvos ako je takva situacija onda vredi videtii da se okaci jos neku slikica iz njihovog voznog parka a? :shock:


okacicemo naravno
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod cone » Uto Mar 04, 2008 10:10 am

Jutros sam video Bečejprevozov Neobus 407 VT, garažni broj 223. Na prednjim vratima su mu zamenili staklo i stavili ga od prednjih vrata TAM 260A119T. Prozor na TAM-u je uži, pa sam uočio dodatno limovanje na vratima da bi se prozor uklopio. Na žalost, sliku nemam.
:?

Inače, od novosti, Bečejprevoz je kupio nove Marbuse, kao i Kulatrans. Verovatno je Mile Jerković krenuo u obnovu voznih parkova sa ovim proizvođačem.
:?:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod s215hdh » Uto Mar 04, 2008 12:24 pm

Becejprevoz kupio i Temse
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod cone » Uto Mar 04, 2008 1:30 pm

U prvi mah mi se učinilo da sam ugledao Temsu, ali je bio Marbus!
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod s215hdh » Uto Mar 04, 2008 1:46 pm

Ali je ovo sto sam ja video bila Temsa, bar sam 99% siguran
s215hdh
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5598
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 5:47 pm
Lokacija: Negde po svetu

Postod negas » Uto Mar 04, 2008 4:25 pm

cone je napisao:Jutros sam video Bečejprevozov Neobus 407 VT, garažni broj 223. Na prednjim vratima su mu zamenili staklo i stavili ga od prednjih vrata TAM 260A119T. Prozor na TAM-u je uži, pa sam uočio dodatno limovanje na vratima da bi se prozor uklopio. Na žalost, sliku nemam.
:?

Inače, od novosti, Bečejprevoz je kupio nove Marbuse, kao i Kulatrans. Verovatno je Mile Jerković krenuo u obnovu voznih parkova sa ovim proizvođačem.
:?:


Mile nije vlasnik Becejprevoza koliko ja znam?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Susret Negas-a sa g-din. Vladom, vozacem Nibusa iz Beceja!

Postod negas » Čet Mar 13, 2008 6:28 pm

Juce u Kragujevcu igrala se odbojka, Vojvodina-Radnicki!
Odbojkase Vojvodine dovezao je autobus NIBUS 400.31 Becejprevoza!
Ja ga video na parkingu, pred povratak, vozac otvara vrata i reko da se raspitam malo o utiscima, kakav je autobus i slicno!

Vozac se zove Vlada-pravi gospodin, vozac i covek kakvog samo pozeleti mozete za saradnika u voznom parku!

Ja ulazim u nibus i stvarno sve perfektno izgleda, nibus utegnut bezprekorno! Sve na svom mestu, nisam zano ima novu instrument tablu-pitam jel trese, g-din Vlada kaze NE, izuzetna je! Dalje prica g-din Vlada, kaze ovaj Nibus je neverovatno dobro upravljiv, zapravo pliva po putu, mnogo ga je lako voziti! Kaze u odnosu na stari Neobus koji je vozio (to su oni iz 96-7 godine ima ih na sajtu becejprevoza) je daleko upravljiviji (dobro danas je ipak 2008)! Kaze kad je volzo ovaj Nibus letos na more preko Valjeva, kaze na nekim mestim gde ima rupa iznenadio se kako Nibus savladava takve prepreke, jednostavno je rekao, samo gazi, i drzi pravac!
Zali se samo na to da su cevi u boksu mogli samo malo bolje spolja da zastite, da ih bolje ofarbaju! Inace sada kaze da ga vozi godinu dana, da nikakav problem nije imao a da je prosle godine sa njim odrzavao liniju za more u CG! Jedino mu smeta motor mercedes od 350Ks, koji kaze da bi trebao da bude jaci, jer kaze uz Cgoru, ga sa leve trake stalno pozdravljaju kolege iz Nibusa 400 Nis-ekspresa sa MAN snaznim masinama!
Inace sada kaze da nesto kao dal upka pozadi oko osovine, pa ce danas pogledati sta je na kanalu, ali kaze tebalo bi da nije nista opasno jer autobus nema nikakvih problema pri voznji!
Gazda Becejprevoz, ga je pitao da li da nabave jos jedan, i g-din Vlada je rekao da bi bilo sasvim u redu da se naruci jos jedan, ali sa jacim motorom sa preko 400ks (misleci na MAN). I da ce verovatno doci jos jedan u flotu Becejprevoza!
Meni je utisak ostavila izuzetna unutrasnjost ovog auta, onaj kvalitetan hrapavi podoli, koji se "lepi" za cipele, te lepe galerije i sedista. Posebno dobar utisak ostavlja jednodelna ssajbna, koja pruza putniku izuzetan pogled sa sedista! Jednostavno, osecao sam se dok sam bio unutra kao da sam u autobusu nekog stranog proizvodjaca. Sve je mirisalo na lepo, novo i cisto, a izuzetan tih rad motora, zapravo ona njegova pesma, onaj zvuk tanani mi je jos vise utisak ulepsao!
Takodje i wc je nekako lepo ugradjen kao da ga nema, bukvalno nezauzima nekako prostor!
Autobus kaze g-din Vlada sve radi sam, ruke sa volana i menjaca se neskidaju u voznji, box i retrovizoer podesava iz auta! Sve u svemu je zadovoljan, ima kaze nekih sitnica, poput mreze za klimu koja je na plafonu koja moze drugacije da se veze za isti (ne preko prostih holsrafova), ali generalno je sasvim zadovoljan, cak i vise od toga. Rekao mi je da je izuzeatno zadovoljan sto je ovaj auto izuzetno mek, nije krut auto!

Takodje, sam se raspitao i za predhodni neobus 407 sto je vozio, kaze da je ovaj bolje upravljiv, ali isto je rekao i da danas (sto svi znamo) Neobus pravi izuzetne buseve, a posebno se je raspitivao za Neobus JATERVEJZA, gde mu je kolega takodje rekao da nema nikakvih problema sa busom!

Koliko ja vidim svaki nas bus izgleda je dostigao onaj prag kvaliteta koji je podnosljiv i da imamo sta da pokazemo i u inostranstvu! Kako tako, ali pored svih nedaca koje su nas snasle veoma smo dobri, i vise od toga!

Jos jednom pozdravljam ovog puta g-dina Vladu vozaca ovog autobusa, i dobro je sto smo se upoznali, sledeci susret kada nadam se nece biti mrak bice zabelezen i sa mnogo fotografija!!! Sada postavljam one sa starog foruma!

Image Image
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Čet Mar 13, 2008 6:39 pm

Bitno je da i NIBUS vec jednom pohvali.IDEMO DALJE SVE NAS JE VISE
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod sasa-74 » Čet Mar 13, 2008 8:39 pm

Nibus-ja je napisao:Bitno je da i NIBUS vec jednom pohvali.IDEMO DALJE SVE NAS JE VISE

otvorite temu dole u pricaonici " Nibus ili Neobus " i da vidite kako ce same da se javljaju pristalice jednog ili drugog proizvodjaca, i da diskutuju kao kod Duleta i mene :wink:
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod negas » Pet Mar 14, 2008 4:53 pm

sasa-74 je napisao:
Nibus-ja je napisao:Bitno je da i NIBUS vec jednom pohvali.IDEMO DALJE SVE NAS JE VISE

otvorite temu dole u pricaonici " Nibus ili Neobus " i da vidite kako ce same da se javljaju pristalice jednog ili drugog proizvodjaca, i da diskutuju kao kod Duleta i mene :wink:
Mislim da nema razloga nije ovde niko za nibus protiv neobusa, ikarbusa, fapa i obrnuto, jer su nijanse u pitanju i sve su uglavnom to ista vozila sa istim delovima od istih i proizvodjaca, tako da to mozemo da svedemo samo na puko prepucavanje koje nas nevodi nigde!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Kassbohrer » Pet Mar 14, 2008 5:05 pm

Ne bih se slozio, jer mislim da su te male razlike upravo ono sto na kraju cini razliku u ukupnom kvalitetu i cijeni.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz Beograda i Vojvodine

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju