Logo

Kulatrans, Kula

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Beograda i Vojvodine.

Re: Kulatrans, Kula

Postod vaske+ » Sre Mar 05, 2014 2:15 pm

pa koji je to vec put da ga slupaju? ko je sada sa njim imao udes? :D
vaske+
Član
 
Postovi: 194
Pridružio se: Uto Jun 26, 2012 2:18 am

Re: Kulatrans, Kula

Sponzor

 

Re: Kulatrans, Kula

Postod Nibus-ja » Sre Mar 05, 2014 5:18 pm

Релативно брзо су га средили и вратили на пут :shock:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Kulatrans, Kula

Postod vaske+ » Sub Mar 08, 2014 12:47 pm

A realno bolje i da su ga nako slupanog vozili nego sto je vako ocajno uradjen, bolje bi ga i slep uradio :D
vaske+
Član
 
Postovi: 194
Pridružio se: Uto Jun 26, 2012 2:18 am

Re: Kulatrans, Kula

Postod Gonczlik » Sre Apr 23, 2014 2:21 pm

Evo slike od kolege VASKE+ Unutrasnjost Sanos 315.21
Image
Image
Image
Gonczlik
Član
 
Postovi: 363
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 5:01 pm

Re: Kulatrans, Kula

Postod cone » Pet Sep 05, 2014 1:09 am

Radnici Kulatransa bez plate 23 meseca
Radnici Kulatransa parkirali su autobuse na ulaz i izlaz autobuske stanice u Kuli tako da prevoznici više ne mogu na perone, pa putnike kupe na kolovozu.

Ovo preduzeće je jedno od firmi koje je bilo u vlasništvu Mileta Jerkovića. Sada su u restrukturiranju, ali bez posla, sa starim voznim parkom i već dugo bez plata.

"Dve godine nisam dobio ni dinara, kaže Živko Suhajić, jedan od štrajkača. Ne znam uopšte od čega ovi ljudi koji su sa mnom žive. Supruga mi je ostala bez posla u fabrici Istra, ja u Kulatransu ne dobijam platu, više se ne može izdržati", rekao je jedan od radnika.

"Suština ovog protesta je da dobijemo ono što nam pripada kao firmi u restrukturiranju i da se što pre uradi socijalni program za ove ljude", naglasio je štrajkač Tomislav Tanjević.

Predsednik štrajkačkog odbora Predrag Dedejić rekao je za RTV da je blokada jedini način da se skrene pažnja Vladi Srbije i Agenciji za privatizaciju da što pre reši njihov problem.

Izvor: www.rtv.rs

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q1HxFWhyJKM[/youtube]
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Kulatrans, Kula

Postod Gonczlik » Pet Sep 05, 2014 3:50 pm

Gonczlik
Član
 
Postovi: 363
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 5:01 pm

Re: Kulatrans, Kula

Postod Gonczlik » Uto Sep 09, 2014 4:04 pm

Mislim, da je vreme za secanje, secanje za nekadasnji najbolji prevoznik kulatrans, da postane istorija, jad i tug, moj decji san da vozim u kulatransu srusen, sve lose i lose situacija u Kuli, moj san ja srusen ali jedno cekam da radnici vec dobijaju taj minimalac, evo slika od kolege Vaske+
slika iz 80 godine :(
Image
Gonczlik
Član
 
Postovi: 363
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 5:01 pm

Re: Kulatrans, Kula

Postod Nibus-ja » Uto Sep 09, 2014 5:43 pm

жалосно :cry:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Kulatrans, Kula

Postod Gonczlik » Pon Okt 06, 2014 4:58 pm

Evo malo, uspomena :( Jad i tug... Nekad kad sam bio mali 5-6 godina, sanos 029 vozi liniju za Suboticu. Secam, se da tada bus pio pun bio je to petak uvece. Vozac me pustio da sedim pored nje. I pricali smo malo o autobusima, i ja sam reko vozacu ako porastem bicu i ja vozac u Kulatransu. Posle par godina, dosli su novi autobusi, temse i marbuse. Opet vidim ja vozaca u temsoj, i pita me, kolega kadces da vozis? A ja sam reko odmah ako zavrsim osnovnu skolu. Vozac poceo da smeje i od toga dana me zvao kolega :D. Posle kako sto su uzeli, temse i marbuse ostao je kulatrans bez novih, autobusa. Posle par meseci opet jaodem za Kulu. Cekam u Subotici bus nedolazi, kasnio je 5 minuta al stigo. Isti vozac kod volana, na strani autobusa pise Aleksa turs, jedan ocuvani setra. Udem ja, vozac mi pozdravi zdravo kolega di si sta ima. Ja samo gledam unutra bus skoro prazan, sedim i pitam vozaca di su putnici disu novi autobusi? Vozac okrene i smelje kolega, putnike neznam ali autobusi su oduzet. Vozac mi pita jel koliko ti treb za kraj osnovne treba nam vozac. Ja sam rekao pa jos par godina. Posle duzeg vremena ponovo ja idem za Kulu, na AS u Subotici ne vidim, bus ni jedan od Kulatransa. 5 minuta trebalo bi bus da krene. Malo sam cekao ulazi neki stari autobus vidim na stranu pise Kulatrans, ja gledam i neverujem, da ovaj kolica stigo do Subotice. Dolazi na peron i vidim na stranu, 029 konto. Ulazim skoro nisam ni upoznao vozaca, pa on me javi zdravo kolega, jel si vec, zavrsio osnovnu. Ja kazem da nisam, sedim pa vozac mi kaze, ma ne moj da zuris nema vec sta da se vozi. Ja sam sedio, i razmisljao kako mogao ovaj velika firma da se propadne, zajedno sa moj sanom, da cu ja biti vozac u Kulatransu, kad sam stigo u Kuli pitam ja strica sta je sa kulatransom ( on nekad vozio kamion u kulatransu) Stric, gleda na mene i kaze, sta sta pa ***CENZURISANO*** su, nema tamo vec nista. Ja tada ko da su mi bacili skroz prozor. Kako cu ja sad da vozim autobus. Pitanje i sad Vojvodina ostao bez najveceg prevoznika nekad kamioni cepali na puteve svugde u Vojvodini, sad nemaju ni jedan kamion, autobusi nekad su isli i na more za Suboticu nekad iso i dva bus, a sad nema nista sve probalo nema nista moj deciji san, gotov. Kulatrans poseduje u istoriju.
Image
Image
Image
Image
Image
Poslednji put menjao Gonczlik dana Sre Dec 30, 2015 8:43 pm, izmenjena samo jedanput
Gonczlik
Član
 
Postovi: 363
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 5:01 pm

Re: Kulatrans, Kula

Postod sremacns » Pon Okt 06, 2014 5:36 pm

Svaka čast za trud i za slike :o
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Kulatrans, Kula

Postod Igor » Pet Dec 05, 2014 6:47 pm

Sa Facebook strane Kulatransa :o

8 decembar poslednji radni dan Kulatrans Kula. Odlazimo u penziju, ne postojimo vise. Hvala svima na podrsci i hvala radnicima na svim naporima kroz koje smo prosli zajedno. Bilo nekad, sad se pominjalo!
Korisnikov avatar
Igor
Član
 
Postovi: 1119
Pridružio se: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Kulatrans, Kula

Postod Nibus-ja » Pet Dec 05, 2014 8:58 pm

Ко ће уместо њих да настави, односно све да наследи од КУЛА-транса :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Kulatrans, Kula

Postod Fipi 494 » Sub Dec 06, 2014 1:13 am

Nema od voznog parka nista da se nasledi, sve su ti brale moj stara vozila koja su uglavnom u ocajnom stanju, pre svega korozija a i ne znam sta voze od linija. Beograd im je preuzeo Severtrans jos i pre ovog strajka u septembru, ne znam tacno kad, a i Novi Sad ne voze koliko sam upucen...
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Kulatrans, Kula

Postod Nibus-ja » Sub Dec 06, 2014 1:23 pm

на линије сам мислио и објекте, што се возила тиче то је сад мање важно :(
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Kulatrans, Kula

Postod Gonczlik » Sub Dec 06, 2014 7:53 pm

Kolege! Nema sta vec da preuzme objekti su isto u kiriticnom stanju! Linije u opstini vozi Putokaz. Resenje da kupi neko Kulatrans, ali problem je da ne moze prodati Kulatrans dok Putokaz vozi linije. A taj ugovor sa osptinom da Putokaz vozi linije u opstini vazi do 2017.
Znaci ako opstina ne radi nista sve ostane ovako do 2017.
Uspomena od kolege vaske+ :arrow:
Sanos S315 gbr. 030 ( Izgoreo 1. decembra 2011)
Image
Gonczlik
Član
 
Postovi: 363
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 5:01 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Beograda i Vojvodine

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju